העולם תיירות מרפא סקירה

אפריקה והמזרח התיכון

מדינות באזור זה מעורב התיירות הרפואית כוללים ערב הסעודית, דרום אפריקה ותוניס.

ישראל

ישראל מתגלה כיעד פופולרי עבור תיירים רפואיים. בשנת 2006, 15,000 זרים נסע המדינה עבור טיפולים רפואיים, הבאת 40,000,000 $ הכנסה.

ירדן

ירדן היא היעד המתעוררים תיירות רפואית, עם הכנסות הקשורות תעלה על מיליארד דולר בשנת 2007. יותר מ 250,000 חולים ממדינות אחרות ביקשו טיפול בירדן באותה שנה.

זה כלל כ 45,000 עיראקים כ -25,000 חולים כל פלסטין מן וסודאן.

ההערכה 1,800 אזרחי ארה"ב, 1,200 אזרחים בבריטניה, ו -400 קנדים גם ביקשו טיפול בירדן באותה שנה. עלויות הטיפול יכול להיות נמוך כמו 25 אחוז של עלויות בארה"ב.

יש האמריקאי ממקור ההסמכה הבריאות הבינלאומי, בעוד אחרים מחפשים כלפי בריטניה, אוסטרליה וקנדה עבור שירותי הסמכה.

אמריקה

מדינות באמריקה, כי הם בטיפול בחולים זרים כוללים ארגנטינה, בוליביה, ברזיל, קולומביה, קוסטה ריקה, קובה, הרפובליקה הדומיניקנית, גואטמלה, מקסיקו, פנמה, פרו ואורוגוואי.

ברזיל

ברזיל כבר זמן רב ידוע כיעד עבור ניתוחים קוסמטיים. עבור הלא הליכים קוסמטיים, ברזיל רק עכשיו להיכנס לשוק הגלובלי.

עם זאת, אלברט איינשטיין החולים היהודי בסאו פאולו היה המתקן הראשון JCI-מוכר מחוץ לארה"ב, וגם יותר מתריסר מתקנים רפואיים הברזילאי מאז הוסמך דומה.

קנדה

קנדה נכנסה לתחום התיירות הרפואית. בהשוואה עלויות הבריאות בארה"ב, חולים התיירות הרפואית יכול לחסוך 30-60 אחוז על עלויות הבריאות בקנדה.

קוסטה ריקה

הפופולריות של קוסטה ריקה בתעשיית התיירות הרפואית גדל בהתמדה לאורך השנים. כרגע יש 3 המשותפת לנציבות הבינלאומית מוכר (JCI) כל בתי החולים של אשר ממוקמים כיום בסן חוזה, קוסטה ריקה. בסך הכל ישנם מעל שישה בתי חולים פרטיים גדולים 22 בתי חולים ציבוריים.

קוסטה ריקה מציעה רמות אלה של טיפול החל ביניים יכולות שמירת החיים, מורכבות יכולות טיפול מציל חיים, מתקדם החסכונות יכולות הטיפול, ואת סגנון חיים טיפול Services (מגוון רחב של טיפולי שיניים וניתוחים קוסמטיים).

בגלל הקרבה של קוסטה ריקה לארה"ב, המדינה היא תוכל למשוך מעל 20,000 חולים בארה"ב בשנה. זה גם את מחירי השירותים הרפואיים שהם אטרקטיביים למדי לצרכנים המחפשים טיפול איכותי במחיר סביר.

המרכז דלויט פתרונות הבריאות, בדו"ח 2009 "הצרכנים התיירות הרפואית של חיפוש ערך" דיווח חיסכון בעלויות ממוצע של בין 30-70% במחירי ארה"ב.

קובה

קובה הייתה יעד פופולרי לתיירות רפואית במשך יותר מ 40 שנים. אלפי חולים לנסוע לקובה, במיוחד ממדינות אמריקה הלטינית ואירופה, נמשך על ידי "מוניטין מצוין של רופאים קובנים, המחירים הנמוכים החופים הסמוכים על אשר כדי להחלים".

בשנת 2006, משכה קובה כמעט 20,000 תיירים הבריאות.

טיפולים רפואיים הכלולים החלפת מפרקים, טיפול בסרטן, ניתוח עיניים, ניתוח קוסמטי ושיקום להתמכרויות. העלויות הן בערך 60 עד 80 אחוזים פחות עלויות בארה"ב.

בקובה יש בתי חולים עבור תושבי ואחרים הקובני כי להתמקד המשרתים זרים ודיפלומטים.

בשנת 2007 הסרט התיעודי האמריקאי,''Sicko'', אשר מבקר את מערכת הבריאות בארה"ב, המפיק מייקל מור מוביל קבוצה של חולים שאינם מבוטחים האמריקאי לקובה כדי לקבל טיפול רפואי סביר יותר. ''Sicko''גדלה מאוד עניין "זרים הבריאות הקובנית.

סיפור האחרונות מיאמי הראלד התמקדו באיכות הגבוהה של טיפול רפואי כי הקנדית והאמריקנית חולים התיירות הרפואית לקבל בקובה.

הממשלה הקובנית פיתחה התיירות הרפואית בקובה כדי לייצר הכנסה למדינה. תושבי קנדה, בריטניה ורוב מדינות אחרות יכולים לנסוע לקובה ללא כל קושי, אם כי ויזת תייר נדרש בדרך כלל.

עבור האמריקאים, לעומת זאת, כי מדיניות הסחר של ארה"ב כלפי קובה, הנוסעים חייבים גם לקבל אישור של ממשלת ארה"ב, או בתדירות גבוהה יותר, לנסוע לקובה מקנדה, מקסיקו, Bahamas, ג'מייקה או הרפובליקה הדומיניקנית. רשויות ההגירה הקובנית לא חותמת את דרכוניהם של המבקרים בארה"ב, כך האמריקאים יכולים לשמור שלהם נוסע עניין פרטי.

עד כה לא מתקן קובני השיגה JCI הסמכה.

מקסיקו

האמריקאים, במיוחד אלה המתגוררים סמוך לגבול המקסיקני, עכשיו לעבור באופן שגרתי למקסיקו לצורך טיפול רפואי. התמחויות פופולריות כוללות רפואת שיניים ניתוחים פלסטיים.

רופאי שיניים מקסיקני קרובות תשלום כחמישית עד רבע המחירים בארה"ב, רופאים בארה"ב מציינים כי המערכת המשפטית המקסיקני עושה את זה כמעט בלתי אפשרי לתבוע את הרופאים מקסיקני על רשלנות רפואית.

עם זאת, אשר רבים לנסוע למקסיקו עבור דוח אכפת כי הם מרוצים.

פנמה

בפנמה, תיירות בריאות ורפואה צומח במהירות. גורמים ציור תיירים רפואיים כוללים הערעור התיירות של פנמה, עמדה בתור רכזת עבור הנסיעות הבינלאומי, השימוש של הדולר האמריקאי כמטבע הרשמי.

רבים מן הרופאים של פנמה הם דו לשוניים, מועצת רואי, ו רגילים לעבוד עם ציוד טכנולוגיית הרפואי אותו בשימוש בארצות הברית ובאירופה.

ברוב ההליכים, פנמה מציע חיסכון של יותר מ -50% לעומת ארה"ב ואירופה. אותו מחקר מקינזי מעריכים כי 750,000 תיירים רפואיים אמריקאית נסע מארצות הברית למדינות אחרות בשנת 2007 (למעלה מ 500,000 בשנת 2006).

הזמינות של הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת והכשרה מתוחכמת של רופאים מצוטטים כמו נהיגה מניעים לצמיחה זרים נסיעה לארה"ב לצורך טיפול רפואי. רבים מארגונים אלה מציעים רכזי השירות כדי לסייע לחולים בינלאומיים עם הסדרים לטיפול, אירוח רפואי, מממנת תחבורה כולל שירותי אמבולנס האוויר.

במקומות רבים בארה"ב מציעים כי טיפול רפואי דומה במחיר למתקנים רפואיים זרים אינם הוועדה המשותפת מוסמכת.

אורוגוואי

אורוגוואי לאחרונה נכנסו לשוק התיירות הרפואית. יוזמה פרטית תיירות רפואית, Uruhealth, נוצר עם תמיכה ממשרדי התיירות לבריאות הציבור.

היוזמה כוללת את התשתית, משאבי אנוש וניסיון של שתי החברות הבריאות: MP אישית רפואה (Montevideo) ו-SEMM Mautone החולים (פונטה דל אסטה).

אסיה / פאסיפיק

רבים במדינות אסיה פסיפיק הם יעדי תיירות רפואית.

סין

סין היא מהירה מתעוררים כיעד נחשק עבור אנשים המבקשים טיפול רפואי במגוון רחב של התמחויות רפואיות, לרבות, קרדיולוגיה נוירולוגיה, אורתופדיה ועוד.

מספר בתי חולים פרטיים הממשלה בערים הגדולות הקימו מחלקות בינלאומיות.

בתי חולים מובילים רבים מספקים שילוב טיפולי רפואה סינית מסורתית עם טכנולוגיה רפואית טכניקות מערביות.

סין היא ביתם של המחקר המובילים בתאי גזע ובתי חולים לטיפול המציעים מערביים שרוצים לנצל את תא גזע טיפולים כי הם עדיין נחשבים ניסיוניים או טרם אושרה למדינתם ..

הונג קונג

החל משנת 2006, היה בהונג קונג 12 בתי חולים פרטיים ו -39 בתי חולים ציבוריים, מתן 3124 ו 27,755 מיטות בהתאמה. מגוון רחב של שירותי הבריאות המוצעים.

כל 12 בתי חולים פרטיים של הונג קונג נסקרו מוכר על ידי תוכנית של בריטניה להסמכת טרנט מאז 2001 המוקדמות.

זה היה הגורם העיקרי לעלייה של תקנים בבתי חולים פרטיים של הונג קונג. ערכת טרנט עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם החולים הוא מעריך לייצר סטנדרטים מתאימים ליישוב (ביחס לתרבות, גיאוגרפיה, בריאות הציבור, טיפול ראשוני ממשקים וכו '), ותמיד משתמשת שילובים של בריטניה מקורות והונג קונג את המקור מודדים.

כמה בתי חולים פרטיים של הונג קונג הלכו עכשיו על מנת לקבל הסמכה בינלאומית כפול, הן עם טרנט ו JCI (ו שהשיגו ולכן תקן מצוין חלק מבתי החולים הטובים בתאילנד וסינגפור).

אחרים מחפשים לקראת הסמכה בינלאומית כפולה עם טרנט והקבוצה האוסטרלית.

הונג קונג בתי חולים ציבוריים יש עדיין להתחייב ההסמכה החיצונית.

הודו

ענף התיירות הרפואית של הודו צפוי לחוות שיעור צמיחה שנתי של 30%, מה שהופך אותו Rs. 9500-crore בתעשייה בשנת 2015.

הערכות השווי של תיירות רפואית כדי בהודו ללכת גבוה ככל 2 מיליארד דולר בשנה עד שנת 2012.

יתרונות עבור תיירים רפואיים כוללים הפחתת עלויות, הזמינות של טכנולוגיות רפואיות האחרונה וכן תאימות גוברת על תקני איכות בינלאומיים, כמו גם את העובדה כי הזרים אינם צפויים להתמודד עם מחסום השפה בהודו.

ממשלת הודו נוקטת צעדים כדי לטפל בבעיות תשתית המעכבים צמיחה של המדינה בתיירות הרפואית.

רוב ההערכות טוענים עלויות הטיפול להתחיל בהודו בסביבות עשירית ממחיר של טיפול דומה באמריקה או בריטניה.

הטיפולים הפופולריים ביותר חיפשו בהודו על ידי תיירים רפואיים רפואה אלטרנטיבית, השתלת מח עצם, ניתוח מעקפים ללב, ניתוח עיניים ניתוח אורתופדי.

הודו ידועה במיוחד עבור ניתוח לב, היפ התחדשות ובאזורים אחרים של הרפואה המתקדמת.

משרד התיירות בהודו (MOT) מתכנן להרחיב את פיתוח השוק שלה סיוע (מד"א) ערכת לכסות המשותפת לנציבות הבינלאומית (JCI) ו הלאומית להסמכת הדירקטוריון של בתי חולים (NABH) בתי חולים מוסמך. הודעה מדיניות של השפעה זו צפויה בקרוב.

ההודי בדרום העיר נאי נחשבת captal הבריאות של הודו.

הרפובליקה של קוריאה

ברשימה על CNN.com כאחד "יעדים חמים" עבור תיירות רפואית, קוריאה היא במהירות להקמת עצמה בתחום התיירות הרפואית ..

עם זאת,''טיימס''קוריאה דיווחה בסדרה של מאמרים חולים קוריאה אימצו מדיניות תמחור מפלה, גביית זרים שניים עד פי שלושה יותר מאשר שכר מלא עבור המקומיים.

העיתון חשף כי הפער במחיר דמי רפואי לחולים זרים גבוה ביותר, בהתחשב בכך את ההבדל בין שכר הנמוך ביותר עבור רוב, מבוקש ההליכים עולה יותר מ 10 פעמים בממוצע.

הוא טוען שהממשלה היא המשקיפה דאיה דמי רפואי על חולים זרים, שאינם מוגנים מפני רשלנות, לחייב את המפלה, overpricing וזכויות החולה לפרטיות לפי חוק הרפואה הקוריאנית.

בשנת 2008 היו 27,480 קוריאה זרים מבוססי חולים ומשרד הבריאות קוריאנית מצפה מספר כי כדי להגדיל ל 140,000 בשנת 2015.

בשל החקיקה שהתקבלה במאי 2009, המדינה ברשיון במרפאות ובבתי חולים מותר עכשיו ישירות לחפש מטופלים זרים באמצעות פעילות קידום מכירות שונים.

בתי חולים ומרפאות קוריאנית לספק מגוון רחב של שירותים רפואיים עבור תיירים רפואיים, כולל הקרנת בריאות מקיף, טיפול בסרטן, השתלת איברים, מפרקים / דלקת פרקים טיפול, טיפול בעמוד השדרה, רפואת עיניים, רפואת שיניים, טיפולי פוריות, otorhinolaryngology, ואת הרפואה המסורתית הקוריאנית.

נכון לעכשיו, הטיפולים הפופולריים ביותר עבור תיירים רפואיים הם הליכים קוסמטיים כגון ניתוח עפעפיים, ניתוחי אף, מתיחת פנים, והקלת העור. עם זאת, בעוד מלזיה יש הסמכה לאומית הבריאות ערכת (MSQH) ובתי חולים רבים של מלזיה כרגע בתקיפות בדרך להשגת הסמכה הבריאות הבינלאומי.

חולים מלזי המרכז הבינלאומי עיניים מומחה, Penang Adventist החולים ורבים אחרים כגון Gleneagles החולים בקואלה לומפור יש או הולך להיות JCI מוכר.

משרד הבריאות השיקה דף תיירות רפואית עם פורטלי תיירות רפואית כגון בקר בריאות.

ניו זילנד

ניו זילנד היא יעד חדש יחסית לנסוע רפואי. יש בו את כל הסממנים של יעד מאוד מוצלח במיוחד עבור חולים בצפון אמריקה מבוסס.

זה כולל להיות הראשון בעולם, שפותח הכלכלה עם מערכת רפואי מתוחכם ומקיף. הוא דובר אנגלית, בראש ובראשונה עם מורשת עשירה של ייצור מעמד הרופאים בעולם המחקר הרפואי.

רבים של בתי חולים פרטיים שלה הם מוכרים בינלאומית, מדינה של אמנות להציע חבילה משולבת של טיפול.

המנתחים בניו זילנד מאומנים גם בניו זילנד וגם בחו"ל, בדרך כלל לבלות שנים של אימונים שלהם גם בצפון אמריקה או במערב אירופה.

בעוד בניו זילנד מיושר רפואית ותרבותית לצפון אמריקה, את עלות הטיפול הכירורגי היא זולה משמעותית. בממוצע זה נחשב כי עלויות הניתוח של ניו זילנד הם בסביבות 15 עד 20% על עלות ההליך הכירורגי אותו בארה"ב.

מטופל אחד אשר היה היפ תותבת שלו החליף בניו זילנד אמר את העלות הכוללת, כולל נסיעות, לינה את הניתוח בבית חולים פרטי היה 20,000 $, לעומת 80,000 $ - 140,000 $ נאמר לו המבצע היתה עולה בבית.

נוסף לרמה הזו אישית של טיפול רפואי, בעל שם עולמי, יופי ושלווה טבעי, את העובדה כי ניו זילנד היא אחד המקומות הבטוחים ביותר בעולם רק 12 שעות טיסה ישירה מן החוף המערבי של צפון אמריקה, אז כמו ניו זילנד יעד הנסיעה רפואי נראה להגדיר לפתח.

פקיסטן

פקיסטן יש לציין חדות על עובדים לקראת תיירות רפואית יש לשקול אותו כגורם מפתח במדיניות התיירות האחרונים שלה.

למרות הסבל כשלונות אחדים, בשל חוסר הביטחון וחוסר היציבות באזור, התיירות הרפואית בפקיסטן כבר הסדרת הנסיעות פוטנציאל הבריאות רפואיים רבים והליכים אכפת.

מספר מתקני בית החולים המודרני קיימים איסלמבאד, קראצ'י לאהור אשר מאובזר הקל. רופאים רבים המנתחים בבתי חולים הפקיסטני נוטים להיות זרים מוסמך.

מספר החולים מאפגניסטן השכנה ואיראן נסע לפקיסטן לטיפול.

פיליפינים

בפיליפינים כבר גדל כיעד לתיירות רפואית. ההסתדרות הרפואית בארה"ב המגזין עמותת התיירות נמסר כי זה שירותים תת המגזר גדל 8.0% בשנת 2007.

המספר צפוי לגדול כמו עליית עלויות הבריאות האמריקנית, או אם ממתינים לתוצאות החקיקה גידול פעמים לחכות בסבלנות עבור פעולות כירורגיות (כמו נצפתה בארצות אחרות שבהן הטיפול כבר הלאים), בשל הפוליטי המסורתי , קשרים כלכליים ותרבותיים בין ארצות הברית בפיליפינים.

הפיליפינים היא אחת המדינות הבודדות שולחת אחות מוסמכת, רופאים ורופאי שיניים לארצות הברית, אלפי המשרתים במתקנים רפואיים אמריקאית להיות עדות איכותו של חינוך רפואי.

על פי ארגון הבריאות העולמי בשנת 2000 בדירוג של מערכות הבריאות בעולם, הפיליפינים לוקח את עמדתה על no.60.

סינגפור

בסינגפור יש תריסר בתי חולים ומרכזי בריאות עם JCI הסמכה. בשנת 1997 (פורסם 2000), ארגון הבריאות העולמי דירגו את הבריאות של סינגפור מערכת sixth הטוב ביותר בעולם ומערכת מדורגת בדרוג הגבוה ביותר באסיה.

"SingaporeMedicine" הוא רב בתעשייה סוכנות ממשלתית בשותפות מחויבים לחזק את מעמדה של סינגפור כמרכז רפואי וקידום סינגפור כיעד לטיפול בחולה מתקדמים.

חולים באים ממדינות שכנות, כגון אינדונזיה ומלזיה, ומספרים החולה סין, דרום אסיה, המזרח התיכון וסין צומחות. חולים ממדינות מפותחות כמו ארצות הברית ובריטניה גם בתחילת לבחור סינגפור כיעד הנסיעה הרפואי שלהם סבירים יחסית שירותי בריאות בעיר קוסמופוליטית נקי.

טייוואן

הממשלה הטייוואנית הכריזה על נחישותה של המדינה להפוך למרכז תיירות רפואית.

בשנת 2007, מחלקת הבריאות קמפיין לקידום התיירות הנכנסת רפואי, תוך התמקדות שילוב המשאבים של הממשלה והאקדמיה, כדי לבנות את המותג של טייוואן כיעד לתיירות רפואית.

עלויות עבור הליכים להישאר נמוכה יחסית. טייוואן ידועה השתלות כבד, ניתוחי החלפת מפרקים, השתלת מח עצם, וכן ניתוח שחזור ופלסטיק.

תאילנד

תיירות רפואית כבר פלח גדל והולך של התיירות של תאילנד הבריאות המגזרים. בשנת 2005, לקח אחד בנגקוק החולים 150,000 דורשי טיפול מחו"ל. בשנת 2006, התיירות הרפואית היה צפוי להרוויח את המדינה 36400000000 באט.

טיפולים עבור תיירים רפואיים במגוון תאילנד מ, השתלות איברים קוסמטי, הלב, טיפולים אורתופדיים כדי ניתוחים שיניים לב.

הטיפולים כוללים גם ספא, טיפולים פיזיים ונפשיים. אחד המטופלים שעברו ניתוח מעקפים בעורק בבית החולים הבינלאומי Bumrungrad בבנגקוק אמר המבצע עלה לו בארה"ב 12,000 $ (€ 8,200), בניגוד 100,000 $ (68,000 €) הוא העריך המבצע היתה עולה לו בבית.

Bumrungrad מטופלים כ 55,000 חולים אמריקאי בשנת 2005 לבדה, עלייה של 30% מהשנה הקודמת.

בתי חולים בתאילנד הם יעד פופולרי עבור אסייתים אחרים. בנגקוק החולים, אשר חותרת להגיע תיירים רפואיים, יש האגף היפני, קבוצת Phyathai בתי חולים יש מתורגמנים מעל 22 שפות, מלבד הצוות דובר האנגלית רפואי. כאשר ראש ממשלת נפאל Girija פראסאד Koirala נזקקה לטיפול רפואי בשנת 2006, הוא נסע לבנגקוק.

רופאים תאילנדי רבים מחזיקים בארה"ב או בבריטניה הסמכה מקצועית. Bumrungrad הבינלאומי קובע כי חולים רבים של הרופאים וצוות מאומנים בבריטניה, אירופה וארה"ב. Bumrungrad בינלאומי הוסמכה לאחרונה בשנת 2005 על ידי הוועדה המשותפת.

חלקם של בתי החולים הגדולים של המדינה השיגו גם הסמכה על ידי ארגון התקינה הבינלאומי ISO 9001:2000 התקינה של. עם זאת, ISO 2000 הוא לא תכנית ההסמכה.

2000 של ארגון הבריאות העולמי הדירוג לשים את מערכת הבריאות התאילנדי בבית מספר 47, להלן הדירוג של ארה"ב ב 37 ודירוג בבריטניה בגיל 18.

בעיות פוליטיות קשות במהלך סוף 2008, כולל הפגנות המוניות ואת הסגר המלא של נמלי התעופה הגדולים, הפכו את הנסיעה לתאילנד מושך פחות מבעבר, וגם מחלקת המדינה האמריקנית פרסמה התראה נסיעות עבור המדינה.

אירופה

מדינות באירופה, כי יש פעילים המגזרים התיירות הרפואית כוללים טורקיה, קפריסין, גרמניה, הונגריה, ליטא, מלטה, פולין, פורטוגל, צ'כיה, סלובקיה, ספרד, אוקראינה.

צ'כיה

צ'כיה בנתה התיירות הרפואית שלה על ספא טיפול רפואי שווה את הסטנדרטים בעולם (למשל אוסטרבה החולים האוניברסיטאי).

גרמניה

גרמניה היא יעד עבור חולים המבקשים הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת, סטנדרטים גבוהים, בטיחות, טיפול מהיר.

כל אזרחי גרמניה יש ביטוח בריאות, וכתוצאה מכך צפיפות החולים גבוהה, עם בתי חולים כפליים לנפש כמו בארצות הברית. צפיפות גבוהה החולים תוצאות ברשימות ההמתנה קצר יותר לטיפול.

עלויות הטיפול הרפואי להתחרות גם עם מדינות אירופיות אחרות מפותחות הם בדרך כלל 50% מאלה בארצות הברית.

גרמניה היא יעד אטרקטיבי עבור חולים מהמזרח התיכון מאז שנסע לארה"ב הפכה קשה יותר עבור אותם מאז פיגועי 11 בספטמבר.

אזרחי ארה"ב לפעמים לנסוע לגרמניה כדי לחפש טיפולים כגון החלפת דיסק מלאכותי צוואר הרחם שאינן ארה"ב מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) אישר.

פולין

מאז 2004, כאשר פולין הצטרפה לאיחוד האירופי, זה הפך להיות עוד האזור עבור אנשים המבקשים טיפול רפואי זול יותר. איכות הטיפול בפולין חייב לעמוד בסטנדרטים של האיחוד האירופי.

טורקיה

טורקיה מאז שנים רבות משכו תיירים רפואיים באירופה ובארצות הבלקן, ארצות הברית, אירואסיה והמזרח התיכון.

מערכת הבריאות הטורקי פרטית היא שואפת להפוך שירות האסטרטגי העולמי לבריאות ספק מרכז ייצור. Www.healthinturkey.org אתר האינטרנט הוקם על ידי מועצת DEİK החוץ יחסים כלכליים של טורקיה בריאות ועדת התאחדות בתי חולים מוכר של טורקיה.

האתר מכיל מידע על מחירי וסטטיסטיקות החולים, מידע על הבריאות, התרופות סביבות ביטוח כמו גם מדריך לחולה הבינלאומי.

בטורקיה יש את המספר הגבוה ביותר של מוסדות הבריאות JCI מוכר בעולם למעט ארה"ב.

בית החולים הגרמני באיסטנבול פועלת מוסמך ISO-הראשון של IVF במרכז הארץ, בעוד הזיכרון החולים היה בית החולים הפרטי הראשון לקבל את ההסמכה האמריקאי JCI.

מאז, מעל 34 בתי חולים ומוסדות רפואיים השיגו המשותפת ועדת ההסמכה הבינלאומי.

קריאה נוספת


מאמר זה הוא ברשיון במסגרת רשיון Creative Commons Attribution-ShareAlike . זה משתמש בתוכן מ ויקיפדיה המאמר על " תיירות רפואית "כל חומר המותאם משמש מוויקיפדיה זמין תחת התנאים של רישיון Creative Commons Attribution-ShareAlike . ויקיפדיה ® עצמו הינו סימן מסחרי רשום של קרן ויקימדיה, Inc

Last Updated: Feb 1, 2011

Read in | English | Español | Français | Deutsch | Português | Italiano | 日本語 | 한국어 | 简体中文 | 繁體中文 | العربية | Dansk | Nederlands | Filipino | Finnish | Ελληνικά | עִבְרִית | हिन्दी | Bahasa | Norsk | Русский | Svenska | Magyar | Polski | Română | Türkçe
Comments
The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post