Nowe szczepionki i leków traktowania pilnie potrzebujący dla bakteryjnego meningitis

Published on November 9, 2012 at 6:13 AM · No Comments

Nowe szczepionki i leków traktowania pilnie potrzebują dla bakteryjnego meningitis, niszczycielska choroba która zabija lub kaleczy wokoło kwinty ludzie które skracają je, według ekspertów medycznych pisze w nowych seriach na bakteryjnym meningitis, publikował w The Lancet.

Meningitis zdarza się i może powodować liczbą różni agenci, powszechnie wirusy. gdy ochronne błony które otaczają rdzeń kręgowego i mózg zostać zaognionymi,  Chociaż bakteryjny meningitis jest mniej błonia niż wirusowa forma choroba, ono jest target59_0_ poważny i oszacowywał zabijać 180 000 dzieci pod pięć lat w 2010. 

W komentarzu towarzyszy serie, profesor Diederik Samochód dostawczy De Beek uniwersytet Amsterdam w holandiach, podkreśla fact że ciężar choroba jest szczególnie wysoki w dochodów krajach z ofiary śmiertelnej tempem, równie wysoko jak 50% w niektóre biedy krajach. chociaż bakteryjny meningitis powoduje wysokich wskaźniki śmierć i kalectwo przez świat  Globalny pojawienie się odporni napięcia bakterie które powodują meningitis są dalszy powód do obaw, ponieważ wiele niedrogi i szeroko - dostępni antybiotyki zaczynają pokazywać obniżoną skuteczność gdy odporni napięcia zostać przeważajacymi.  Chociaż różnorodni nowi antybiotyki dla traktowania meningitis są w rozwoju, według profesora Samochód dostawczy De Beek, "Kliniczni dane dla te nowych leków no utrzymywali tempa z wzrostem opór."

Profesor Samochód dostawczy De Beek twierdzi że wielki, kontrolowane próby nowi bakteryjni meningitis traktowania pilnie potrzebują, jak jest tamto dla szczepionek, ale że rzędy i dobroczynność potrzebują podchodził ich zaangażowanie w taki badaniu, dodaje to "ponieważ rozwój firmy no są ogólny zainteresowane w chorobie która wpływa głownie pacjentów w bieda krajach, przedkliniczni i kliniczni studia potrzebuje fundującym rzędami lub dobroczynnymi podstawami."

W pierwszy seriach tapetuje, grupa autory od holandii, Stany Zjednoczone i Zjednoczone Królestwo kontur szykany, dylematy i bakteryjnego meningitis i rezultaty w objawach które zmieniają szeroko między pacjentami. w precyzyjnie diagnozować, który może powodować liczbą różne bakterie,  Dzwoniący "klasyczni" często no rozwijają lub no rozwijają wcale. until pacjent jest już w szpitalu, objawy meningitis wysypka, szyi kołowacenie i nadwyrężona świadomość -, -  Autory podkreślają opóźnionych znalezienia na, pospolite pułapki as well as niepewność. jak bakteryjny meningitis musi diagnozujący,  Jakkolwiek, zyskuje ścisłą diagnozę zaczynając od ewentualnym stresują się to są najważniejsi, gdy wczesny traktowanie z odpowiednimi antybiotykami jest najlepszy sposobem ulepszać prognozę.

Drugi seria papier egzamininuje zarządzanie bakteryjny meningitis blisko, chociaż autory uwydatniali że bakteryjny meningitis jest "rozwija leczniczym wyzwaniem".  Badający najlepszy traktowanie opcje dla różnych typ bakteryjny meningitis as well as nowe terapie które wyłaniają się autory także dyskutują wzrastającego problem odporni napięcia bakterie, jak które powoduje meningitis, i ten zagrożenie może dobrze zawierający. Jakkolwiek autory ostrzegają to "determinacja z czego antybiotyczny agent będzie wydajny zostać trudnym w obliczu rosnąco odpornych bakterii," i wnioskują to w przyszłości, rozlewna adopcja szczepienie są prawdopodobni mieć wielkiego skutek na ciężarze należnym bakteryjny meningitis choroba.

Read in | English | Español | Français | Deutsch | Português | Italiano | 日本語 | 한국어 | 简体中文 | 繁體中文 | Nederlands | Русский | Svenska | Polski