Punkty widzenia: GOP atak na Medicare, Medicaid mógł krzywdzić krytycznych programy; Mówi Obama powtarza jego przechytrza na opiece zdrowotnej

Published on November 30, 2012 at 4:09 AM · No Comments

New York Times: Opiek Zdrowotnych zatytułowania
Zjazdowi republikanie nalegają że duzi cięcia Medicare i Medicaid byli na stole w negocjacjach nad dzwoniącą fiskalną falezą deficytową redukcją i. Że postawa jest w dużym stopniu ruchem politycznym przeciw dwa programom które byli krytyczni jawna opieka społeczna dla past półwiecza, (11/28).

The Washington Post: Faleza Ich Swój Wybierać
Z układem scalonym na jego naramienny wielkim niż jego marginesem zwycięstwa, Barack Obama zbliża się jego drugi termin replikować błąd jego pierwszy. Wtedy jego przechytrza zaangażowaną opiekę zdrowotną -- rozszerzać zatytułowanie stan kosztem ekonomicznego przyrosta. Teraz szuka innego przypływ statism, powiększanie porcja ordynarny produkt krajowy chwycił rzędem i wydawał polityka. Okazja jest misnamed "fiskalnym falezą," właściwy imię dla którego jest: demokratycznego przyjęcia agenda (George F. , 11/28).

Wall Street Journal: Kontury budżet transakcja Są Oczywiści
Drugi termin uwypukla nowego, fiscally odpowiedzialnego Barack Obama? Znamy wkrótce dosyć. Istny wydatki ograniczenie musi wymagać zmiany zatytułowania i inni obowiązkowi programy które wraz z zapłatami odsetek, () zawiera 64 procentu ten roku budżet. Ale Biały dom mówi ono no considering jakaś ubezpieczenie społeczne reform, oferował trochę w sposobie dylematy dla Medicare, i teraz zmieniają znaleziska które krzykliwie przeciwstawiają jakaś zatytułowanie swój zrzeszeniowi i liberalni grupa nacisku sojusznicy (Karl Rove, 11/28).

Czasopismo AMA: Kluczowy decyzi krosienko Dla stanów O opieki zdrowotnej prawie
Ubezpieczenie zdrowotne wymiany, w wiele sposobach, zostać bliskoznacznymi z "Obamacare" w poziom krajowy debatach. Osądzenia gubernatorzy i państwowe ciała ustawodawcze o czy iść naprzód z one są naprawdę znaczącymi ones w praktycznych i politycznych terminach. Opcja bieg federalny wymienia w stanach które odmawiają tworzyć one samodzielnie, jakkolwiek, zapewnia fallback dla jednostek i małych biznesów. Ale bez taki fallback dla Medicaid ekspansi są w rzeczywistości daleko wielcy konsekwencje dla konsumentów, szpitale i pracownicy służby zdrowia w stanach które decydują no uczestniczyć, (Larry Levitt, 11/28).

Denwerska poczta: Majcheru szok Na Medicaid kosztach
Jeżeli ty znasz cokolwiek o budżecie państwowym, ja jest prawdopodobnie że tam  no jest wiązka ekstra pieniądze lying on the beach wokoło. Ty można nawet pamiętać uniwersyteta Denver raport w zeszłym roku że powiedział izolacja dochody znaczył Kolorado będzie niezdolny płacić dla Medicaid, szkół państwowych i więzień, 2025. Co jest dlaczego niedawny Kaiser Rodzinny Fundacyjny kosztorys że rozszerzać Medicaid w Kolorado pod Obamacare mógł kosztować stan równie dużo gdy $858 milion nad następnymi 10 rok muszą dawać wszystko my fermacie (11/29).

Arizona republika: Gubernator Wybiera strach Nad Niedrogą opieką zdrowotną
Politycy przeciwstawiający Niedroga opieka Postępują, "Obamacare," rozumieją, wszystkie dla braka rozsądni argumenty. że strach jest potężnym politycznym medycyną Niestety, strach taktyki są złe dla twój zdrowie. Gov. Jan piwowar udowadniał mnie Środa z jej decyzją no ustanawiać stanów zdrowie wymiany, pozwala rzędu federalnego w ten sposób zamiast (E.J. Montini, 11/29).

WBUR: Cognoscenti: Małoznany zaopatrzenie Który Mógł Mieć Dużego, Złego wpływ, Obamacare
Przechodzić przez Kendall kwadrata jeden można nigdy dostawać sens badania medyczne iść dalej tutaj innowacja i. Ale gdy mój Ja i partner biznesowy zakładaliśmy Semprus biologie, urządzenie medyczne firma, podejrzenie ja był miejscem być. Ja obracał out być jeden nasz najlepszy decyzje. W Kendall, nasz sąsiad są niektóre mądrze ludzie w świacie -- nowatorskie firmy które, czyj produkty tworzą lepszy chorobę detekcyjną i i terapie pomagają taktować torbielową łykowatość, nowotwór, cukrzyce i wiele inne zagrażający życiu choroby. …, labs Ale firmy… tamto które brać się do dużo today twardzi problemy medyczni, stawiają czoło zniechęcającego zagrożenie który może dobrze dusić ten transfer technologii i innowację () -- prawdziwy tik nasz przemysł (David Lucchino, 11/29).

Politykier: Pomoc Medicare Prosperować Pod ACA
Tutaj są fact. Medicare wydaje na beneficjenta, dla past dwie dekady przed 2008, wzrastał dużo bardziej niż inflacja, ogólnie, rok i rok wewnątrz out. Przyrost był równie dużo jak 7 procentów w 2006 i zostających nad 5 procentów przez 2008. Że tempo, łączący z narastającą starszą populacją, żlobił program długookresowe pieniężne perspektywy. Ale zaczynający w 2010 po tym jak przejście Niedrogi opieka akt trend zmieniał dramatycznie. Na capita wydatki posuwających się wolno pod 4 procentami w 2010 i był pod 3 procentami ever since. Dzisiaj, Medicare przeciwstawia się przepowiednie nonpartisan Zjazdowym budżeta biurem (ryps. Joe Courtney, Conn 11/28.,).

Read in | English | Español | Français | Deutsch | Português | Italiano | 日本語 | 한국어 | 简体中文 | 繁體中文 | Nederlands | Русский | Svenska | Polski