Punkty widzenia: Królicy fiskalnej falezy" końcówka usprawiedliwia sposoby? ; Zmniejszający się rząd pod jakaś planem; Niewłaściwie wprawiać w zakłopotanie Asperger's z chorobą psychiczną

Published on December 19, 2012 at 11:50 PM · No Comments

Czasopismo AMA: Unoszący Na krawędzi Fiskalna faleza
Ja jest trzeci tygodniem Grudzień, i wszystko Waszyngton skupia się dalej czy kraj spada z "fiskalnej falezy" ono budował dla ja. … Jak Styczeń 1, lekarz opłaty dla taktować Medicare pacjentów planuje dla ogólnej redukci wokoło 27% w dodatku do 2% redukcją dla wszystkie usługa związany z Medicare pod sekwestrem. … Przy niektóre punktem iść zatrzymywać kopać puszka puszek i decydować kongres droga jak ono iść rozwiązywać podtrzymywalnego stopnia wzrostu dylemat ono tworzył dla ja; ale tam  jest żadny przejaw że ono jest mimo to przygotowywa robić w ten sposób. Pisałem w ten sposób wiele czasach o mój frustraci z niepowodzeniem bezpośrednio stawać twarzą w twarz ten zagadnienie wliczając kilka czasów w ten forum kongres, że zaczynam czuć jak łamany rejestr (Gail Wilensky, 12/18).

New York Times: Dylowy dylemat
Pierwszy rzeczy najpierw: tnące ubezpieczenie społeczne korzyści są okrutnym, głupim polisą, -- właśnie prawie równie głupi jak podnoszący Medicare elekcyjności wieka i okrutny. Ale czasem akceptować złe rzeczy w pogoni za wielkim celem musisz ty: zdrowie reforma musi zawierać jawną opcję -- cholery, ja musi iść prosto płatniczka -- ale wadliwa trasa ogólnoludzki sprawozdanie był lepszy niż wcale. Pytanie o ten wyłaniać się dylowy jest czy końcówka usprawiedliwia sposoby (Paul Krugman, 12/18).

Wall Street Journal: Zła budżet transakcja
Ja jest jasny obok teraz gdy budżet rozmowy są dryfujące w znany Waszyngtońskim kierunku drearily: Podatku i wydatków wzrosty w zamian za obietnicę teraz, podatku i zatytułowania reforma opóźniona. … Nawet jeśli Mr. Obama ono zgadza się testowanie dla zamożnych Medicare odbiorców, to znaczy innego podatku wzrost jeżeli ono przychodzi w postaci premia wzrostów. Nikt to jest gdziekolwiek blisko do reform które można zwalniać tempo opieka zdrowotna wydatki, który zgadza się everyone jest dużym fiskalnym problemem (12/18).

New York Times: Do widzenia, rząd, Pod Either Fiskalny plan
Prawda jest że prezydent i Domowi republikanie my zgadzaliśmy się kurczyć się krytyczną część rząd swój mały w połowie wieku przynajmniej. … Niechętny podnosić podatki na klasie średniej mimo to niechętny ciąć głęboko w budżety dla prezydenta i jego doradców proponujących ubezpieczenia społecznego lub Medicare, ciący dyspozycyjną część budżet poświęcać everything oprócz obrony 1,7 procentu ekonomiczna wydajność 2022 i inni biura bezpieczeństwa, puszek od 3,1 procentów w zeszłym roku (Eduardo furtian, 12/18).

The Washington Post: Wprawiać w zakłopotanie Asperger's Z chorobą psychiczną I chorobą psychiczną Z złem,
Nasz spokojny underinformed, niespokojny zrozumienie choroba psychiczna, -- lub jakaś poznawcza lub neurologiczna różnica dla ten sprawy, -- sugeruje że no przychodziliśmy bardzo daleko… A well osoba no strzela wiązki 6 roczniaków, chociaż, i wymaga wolną wolę która no jestem właśnie pewny someone który postępował, był w jakaś kształcie ćwiczyć. podczas gdy wierzę w zle, od Chrześcijańskiej perspektywy, grzech gdy Lanza Mówić w ten sposób zobaczy jak "usprawiedliwiający" taki strasznych akty, ale dzwonić chorobę swój nowożytnym imieniem jest znacząco. Tak dużo ciężką pracę robić na wieloskładnikowych przodach, i (Melinda Henneberger, 12/18).

CNN: Dostaje Poważny O Umysłowej opiece zdrowotnej
Musimy być ostrożni no winić umysłowo - bolączki dla wszystkie przestępstw. Ale musimy także przygotowywający akceptować że można być sprawnie zapobiegać niektóre tragadiów jeżeli zrobiliśmy lepszy pracie czułość dla one. … studia pokazują że więcej niż 10 procentów dzieci w Stany Zjednoczone można korzystać od niektóre zdrowia psychicznego traktowania poniekąd. Najwięcej no dostają mnie. … Tam  jest niedobór zasoby i usługa dostępni słuzyć dzieci. Furthermore, brak koordynacja często zapobiega je ono używa efektywnie nawet gdy tamte zasoby istnieją, (Aaron E. Carroll, 12/18).

Reuters: Stany I ubezpieczenie zdrowotne wymiany
Reuters donosi ["Żadny szyldowy kongres znaczył ograniczać zdrowie wekslową dotację: CBO, Dec. 6 który "komplikować mógł" niedawny Zjazdowy budżeta biura list" wysiłki zatrzymywać Internal Revenue Service od narzucania "Obamacare's" pracodawca mandat polityczny w stanach które odmawiają uprawomocniać ubezpieczenie zdrowotne "wymiana."] " W rzeczywistości CBO'S list dewastuje IRS już słabą skrzynkę (Michael F. działo, 12/18).

Read in | English | Español | Français | Deutsch | Português | Italiano | 日本語 | 한국어 | 简体中文 | 繁體中文 | Nederlands | Русский | Svenska | Polski