Trzepotanie przedsionków oznaki i objawy

Migotanie przedsionków (AF) powoduje zazwyczaj komory do zawierania umów szybciej niż normalnie. Uniemożliwi to komory nie ma wystarczająco dużo czasu na całkowicie zapełniona krwi do pompy do płuc i ciała. To nieefektywne pompowania powodują oznaki i objawy, takie jak:

  • Palpitations (silne poczucie szybkie pulsu lub „thumping"w klatce piersiowej)
  • Krótki oddech
  • Słabość lub trudności w wykonywaniu
  • Ból w klatce piersiowej
  • Zawroty głowy lub fainting
  • Zmęczenie (zmęczenie)
  • Nieporozumienia

Powikłania

AF ma dwa główne komplikacji - obrys i niewydolności serca. Atak serca jest inny, rzadszych komplikacje.

Obrys

Podczas AF atria nie pompy wszystkich ich krwi do komory. Niektóre zestawy krwi w atria. W takiej sytuacji można tworzyć skrzepu (zwany także Zakrzep). Clot się i podróżuje do mózgu, może spowodować obrysu. (Clot formularze w jednej części ciała i podróżuje w krwiobieg do innej części ciała jest nazywany embolus).

Rozrzedzenie krwi leków w celu zmniejszenia ryzyka wylewu są bardzo ważną częścią leczenia pacjentów, którzy mają AF.

Niewydolność serca

Niewydolność serca występuje, gdy Centrum nie pompy wystarczającej ilości krwi do potrzeb jednostki. Ponieważ komory są bijącym bardzo szybki i nie mógł prawidłowo wypełnić krwi do wypompowania organowi, AF może prowadzić do niewydolności serca.

Krótki oddech zmęczenie i napięcie odczuwane są typowe objawy niewydolności serca. Zbrojeń płynu w płuca powoduje, że te symptomy. Płyn także tworzyć w stopach, kostek, i uzyskanie nogi, powodując wagi.

Zmiany stylu życia, leków i czasami szczególną uwagę (rzadko, mechanicznego serca pompy lub serca przesadzać) są głównym leczenia niewydolności serca.


Warto przeczytać

Źródło: Krajowe centrum, płuc i Instytut krwi

Last Updated: Jul 15, 2009

Advertisement

Comments

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post