Przyczyny i objawy kość nowotwór

Dr Ananya Mandal, MD

Nowotwory zazwyczaj zaczynają gdy wzrostowy cykl komórka jest anormalny. Normalne komórki genetycznych błękitnych druki lub wytyczna które regulują ich przyrosta, doścignięcie wytrawność, reprodukcja, funkcje i śmierć, ostatecznie. DNA zapewnia podstawową informację i instrukcje te.

Jeżeli tam  jest zmiana w DNA przy punktem ja dzwoni mutacja. Ten zmiana może zmieniać instrukcje które kontrolny komórka przyrost. To ostatecznie prowadzić śmierć komórki albo nawet niekontrolowany przyrost komórki może.

Komórki. kontynuują rosnąć i reprodukować uncontrollably bez zatrzymywać lub umierać także Ten prowadzi formacja gomółka dzwoniąca przerzut tkanka. 1-8

W niektorych przypadkach być może, określa korzystny ten bolak - r i. Ten bolak oprócz odciskania na otaczających tkankach, no może wpływać osoby. W niektorych przypadkach prowadzić nowotwór może mutacja DNA.

Lewy niewstrzymany lub bez leczenia komórki nowotworowe możemy rozprzestrzeniać inni organy od afektowanego terenu kość. Rozszerzanie się może wpływać szpika kostnego który kłamstwa wśród wewnętrznego sedna kość i są odpowiedzialni dla formaci komórki krwi w innych organy lub przez naczyń krwionośnych.

Co robi kość nowotworu afektowi zazwyczaj?

Najwięcej początkowych kość nowotworów wpływają dzieci i młodzi ludzie wzrostowy wystrzykania i gwałtowny kości przyrost w którym jest tam.

Kość nowotwory powszechnie wpływają szybko rozwijający się końcówki kości. Końcówki kości są szybcy - rosnąć miejsca kość dokąd osteoblasts są najwięcej aktywnego.

Współczynniki ryzyka dla kość nowotworu

Dokładna przyczyna kość nowotwory które zapoczątkowywają od kości no zna. (Początkowi kość nowotwory) Ja spekuluje że niektóre współczynniki ryzyka mogą podnosić szansę dostawać kość nowotwory. Ja musi pamiętający że początkowi kość nowotwory są bardzo rzadcy.

Te współczynniki ryzyka zawierają:

 • Wiek - ryzyko osteosarkoma jest wysocy podczas nastoletnich wzrostowych wystrzykań

 • Wzrost - Tam  może być kulisowy między wysokimi dziećmi i osteosarkomą.

 • Płeć - osteosarkoma jest pospolita w samiec w kobietach niż.

 • Pochodzenie etniczne - osteosarkoma jest nieznacznie pospolita w amerykanach afrykańskiego pochodzenia w biel niż.

 • Tamto które wystawiali napromienianie lub napromienianie terapia poprzednio są przy wysokim ryzykiem kość nowotwory.

 • Tamto z Paget's chorobą kość są także zagrożoni kość nowotwory. Jakkolwiek ryzyko kość nowotwory w jednostkach z Paget's chorobą jest less niż 1%. Chondroma także wzrasta ryzyko osteosarkoma.

 • Tam  jest rzadki genetyczny warunek dzwoniący Li syndrom. To wpływa 1 w każdy 142.000 ludziach i może podnosić ryzyko kość nowotwory. Dziedziczni wieloskładnikowi exostoses (HME) i odziedziczony nowotwór piersi mogą także podnosić ryzyko kość nowotwory.

 • Dzieci z rzadkim typ dzieciństwo nowotwór który rozwija w oku dzwoniącym retinoblastoma wysokiego ryzyko kość nowotwory.

 • Ewing's mięsak zobaczył trzy czasu w dzieciach które są urodzeni z pępkową rupturą. powszechnie Przyczyna ten skojarzenie jest jak mimo to nieznane. Pępkowa ruptura zdarza się w niektóre dzieciach przy narodziny gdy ich brzuszne zawartość jak jelita miewają skłonność sterczeć out od ich pępka który odmawia zamykać. Ryzyko Ewing's mięsak w te dzieciach jakkolwiek jest bardzo mały z tylko jeden w 110.000 dzieciach z pępkową rupturą iść dalej rozwijać Ewing's mięsaka.

 • Kość nowotwór często łączył urazy kończyna ale ten skojarzenie no udowadnia.

Objawy kość nowotwór

Pospolity objaw kość nowotwór jest kości bólem. Afektowany teren jest czuły dotykać i dziecko często zobaczy unikać use kończyna z afektowaną kością lub złącze. Ból zostać chronicznym i może pogarszać się podczas nocy i wpływać sen.

Ewing mięsaka pacjenci narzekają wartko pogarszać się kość ból. Ten kość ból może mylący się dla artretyzmu w starych dorosłych i "rosnąć boli" w dzieciach i nastolatkach.

Oprócz bólu i czułość tam  może nabrzmiewać, czerwoność i odczuwalna gomółka nad afektowanym terenem. Jeżeli afektowany teren jest blisko złącza, ruch przy złączem może być sztywny lub ograniczony.

Kości wpływać z nowotworem są, mogą i łamać łatwo lub łamać z nieznacznymi obrażeniami lub urazem. także chrupliwe i słabe

Inny mniej błonia ale poważnych objawy zawieramy:

 • wysokotemperaturowy () febra 38C lub above (100.4F)

 • pocić się przy nocą, zazwyczaj

 • słabość

 • zmęczenie

 • anemia

 • niewytłumaczona ciężar strata etc.

Przeglądający Kwietniem cashin-Garbutt, półdupki Hons (Cantab)

Dalszy czytanie

Źródła

 1. http://www.nhs.uk/Conditions/Cancer-of-the-bone/Pages/Causes.aspx
 2. http://www.royalmarsden.nhs.uk/cancer-information/types/pages/osteosarcoma.aspx
 3. http://www.bbc.co.uk/health/physical_health/conditions/in_depth/cancer/typescancer_bone.shtml
 4. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmedhealth/PMH0002616/
 5. http://www.patient.co.uk/health/Cancer-of-the-Bone-(Primary).htm
 6. http://www.boneandcancerfoundation.org/pdfs/Osteosarcoma-2.pdf
 7. http://www.cancer.umn.edu/cancerinfo/sarcoma/osteosarcoma.html
 8. http://www.cancer.org/acs/groups/cid/documents/webcontent/003069-pdf.pdf

Last Updated: Nov 30, 2013

Advertisement

Comments

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post