Gastritis objawy

Dr Ananya Mandal, MD

Gastritis nawiązywać do rozognienie żołądek futrówka która może być przyczyną liczbą różni czynniki., W wiele skrzynkach, ludzie z gastritis no doświadczają objawów ale pospolity objaw warunek jest górnym środkowym brzusznym bólem.

Typ gastritis

Jeżeli początek gastritis jest surowy i nagły warunek nawiązywać do ostry gastritis jako, podczas gdy gastritis chroniczny który zdarza się wolno nad długim okresem czasu nawiązywać do jak. W niektorych przypadkach warunek może dawać wzrostowi wrzody i nawet wzrastać ryzyko żołądka nowotwór, ale dla najwięcej jednostek no jest surowego warunku i no przechodzi, gastritis taktuje gdy.

Objawy

Oceniać dotkliwość gastritis czasem komplikuje ponieważ surowe skrzynki mogą przedstawiać z tylko łagodnymi objawami i wice versa. To może znaczyć że warunek iść niezidentyfikowanym i bez leczenia until surowa komplikacja rozwija tak jak wrzód trawienny.

Niektóre objawy gastritis zawierają:

  • Górny brzuszny ból jest początkowym objawem gastritis. Ból może czujący właśnie pod piersi kością, w lewej górnej porci podbrzusze i w plecy. Ból może także promieniować z przodu podbrzusza w kierunku plecy. Zazwyczaj ból jest ostry i nagły.
  • Bekać może uśmierzać ból chwilowo.
  • Gastritis może prowadzić brzuszny nadymać się i uczucie pełność po posiłku, szczególnie.
  • Mdłość i buchanie jesteśmy pospolitymi objawami gastritis. Vomitus może być, może zawierać krew, i, w zależności od stopnia szkoda i rozognienie. jasny, zielony lub kolorze żółty Zieleń lub żółty wymiociny wskazujemy biliary reflux.
  • W przypadach gastritis powodować szkodliwym anaemia, inni anemia objawy mogą być teraźniejsi tak jak blady pojawienie, oddychający trudność i zmęczenie.

Przeglądający Sally Robertson, BSc

Źródła

[Dalszy czytanie: Gastritis]

Last Updated: Jun 24, 2014

Advertisement

Comments

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post