Infliximab koszt

Sally Robertson, BSc

Infliximab jest monoclonal niwecznikiem który zarządza intravenously taktować liczbę chroniczni podżegający warunki. Także zna gatunku imieniem Remicade, infliximab najpierw otrzymywał zatwierdzenie od Food And Drug Administration w Sierpień 1998 dla traktowania Crohn choroba.

W 2004, ten zatwierdzenie przedłużyć rheumatoid artretyzm i w 2005 wrzodziejący colitis. Traktowanie także otrzymywał zatwierdzenie dla traktowania pediatryczny Crohn w 2006 i pediatryczny wrzodziejący colitis w 2011.

Infliximab pracuje blokować czynnościową aktywność komórka sygnalizacyjna proteina dzwonił bolak nekrozy czynnika alfę (cytokine) (TNF-α), substancja która bawić się kluczowego rola w rozognieniu. Używać infliximab hamować TNF-α no leczy podżegającej choroby, ale ono zmniejsza objawy rozognienie i znaki które powstają w pacjentach z taki warunkami.

W UK, infliximab zatwierdza dla traktowania następujący pacjenci:

  • Tamto które są nietolerancyjni te terapie z surową i aktywną Crohn chorobą która nie udać się odpowiadać pełny kurs traktowanie z immunosuppressant and/or corticosteroid i tamto lub mieć medycznych przeciwwskazania dla one.

Dla te pacjentów, infliximab zarządza śródżylną infuzją przy dosage 5 mg na kg ciało ciężar przez okres dwa godzin. (5mg/kg) To podąża powtórki infuzją dwa tygodnia opóźniony. Jeżeli objawy no ulepszają, i choroba odpowiada pacjenci otrzymywają utrzymań traktowania 5 mg/kg infuzje 6 tygodni po pierwszy dawki z infuzjami po każdy 8 tygodni, wtedy. po tym jak, w przypadkach, w których te dwa dawki, żadny dalszy traktowanie zarządzają Dla dorosłych, dawki eskalacja może być opcją jeżeli choroba zatrzymuje odpowiadać.

  • Tamto z aktywnym, fistulising Crohn choroba która nie udać się odpowiadać pełny kurs konwencjonalne terapie tak jak drenaż, antybiotyki i immunosuppressant.

Dla te pacjentów, infliximab natchnie przy dawką 5 mg/kg dla 2 godzin z powtórek infuzjami dwa i sześć tygodnie opóźniony. W przypadkach, w których choroba nie udać się odpowiadać po tym jak te trzy dawki, żadny dalszy infliximab infuzje dać. Dla tamto z chorobą która odpowiada, utrzymanie infuzje 5 mg/kg mogą dawać każdy osiem tygodniom lub administraci traktowanie 5 mg/kg może dawać ten sam infuzją, podąża każdy 8 tygodni. gdy objawy powtarzają się Dla dorosłych, dawki eskalacja może rozważająca jeżeli ich choroba zatrzymywał odpowiadać.

  • Tamto starzeli się lub medycznych przeciwwskazania dla te terapii 6, 17 rok z Crohn chorobą, lub są nietolerancyjni. nie udać się odpowiadać konwencjonalne terapie wliczając początkowej odżywianie terapii, immunomodulatory leka i corticosteroid

Dla te pacjentów, śródżylne infuzje podążają powtórek infuzjami, każdy 8 tygodniami tydzień opóźniony dać, i wtedy. dwa i sześć 5 mg/kg

Koszt 100mg buteleczka infliximab jest £419.62 z wyjątkiem bedni. Ponieważ dawka przystosowywa według osoby ciała ciężaru koszt traktowanie zmienia między jednostkami. Koszt dla someone waży 73 kg, na przykład był £1,678, ponieważ cztery 100 mg buteleczki potrzebowali zarządzać dawkę 365 mg. Z zakładającym koszty administracji na infuzję £258 koszt dwa infuzi był wokoło £3,872. Kontynuować terapię przy standardową dawką nad w liczbie dwanaście miesięcy był wokoło £12,584 koszt.

Źródła

[Dalszy czytanie: Infliximab]

Last Updated: Oct 26, 2015

Advertisement

Comments

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post