Melanina i choroba

Dr Ananya Mandal, MD

Melanina jest zasadniczym pigmentu inscenizowania mieszanką odpowiedzialnym dla ustalać colour skóra i włosy. Niedostatek w melaninie może prowadzić kilka choroby i nieład. Na przykład, zupełna nieobecność melanina powoduje warunek dzwoniącego albinizm. Melanina niedostatek poprzednio kojarzył z różnorodnymi genetycznymi anormalność i congenital defektami.

Niektóre choroby kojarzyć z melaniną zawierają:

Albinizm - Tam  są prawie dziesięć różnych typ oculocutaneous albinizm, warunki które dziedziczą w wewnątrzustrojowym recesywnym sposobie. To znaczy oba rodziców potrzebę być przewoźniki jeden kopia mutujący gen z potomstwami otrzymywa dwa kopii mieć.

Najwięcej pospolitej formy jest oculocutaneous albinizmu typ który jest szczególnie pospolity wśród ludzi Afrykański pochodzenie etniczne i opisuje nieobecność w melanina lub redukcję włosy, skórze i oczach. - 2 Padanie ten typ albinizm jest wokoło 1 w 10.000 wśród amerykan afrykańskiego pochodzenia i 1 w 36, 000 wśród Białych amerykan.

W niektóre Afrykańskich narodach padanie ten typ albinizm może być równie wysoki jak 1 w 2000.

Inna pospolita forma albinizm jest żółtym oculocutaneous albinizmem obserwującym w Niemieckich lub Szwajcarskich jednostkach. Te ludzie przy narodziny, mogą rozwijać normalną pigmentację ale białego włosy i białą skórę gdy dosięgają niemowlęctwo i dzieciństwo.

Melanina niedostatek także kojarzy z głuchotą. Na przykład, w przypadku Waardenburg's syndromu który jest najwięcej błonia wśród Hopi ludzi w Północna Ameryka stratą pigmentacja i głuchotą, zdarza się wpólnie. Rozpowszechnianie syndrom wśród Hopi indianów jest wokoło 1 w 200.

Neurodegenerative nieładu Parkinson choroba kojarzy z brakiem neuromelanin w móżdżkowych terenach locus coeruleus i. To myśleć powstawać od redukci która prowadzi obniżona dopamine synteza w mózg. w dopaminergic pigmentowanych neuronach

Nikotyna wysoką koligację dla tkanek które zawierają melaninę i jest prekursorem dla melaniny syntezy. Ja sugerował że to odnosić sie dlaczego nikotynowa zależność wydają się jest wysoka i zaprzestania tempa obniża w jednostkach z ciemnymi skóra pigmentami.

Przeglądający Sally Robertson, BSc

Źródła

 1. http://www.gematria-test-lab.com/pdf/theimportant [1] .pdf
 2. http://www.bidii.co.uk/pdfs/ArticleD4_MelaninInTheBody.pdf
 3. http://health-equity.pitt.edu/568/1/Yerger,_Malone_-_Melanin_Article.pdf
 4. http://am.ascb.org/files/Bioeducate/FawcettTheCellChapter11.pdf
 5. http://journal.scconline.org/pdf/cc1968/cc019n09/p00565-p00580.pdf
 6. http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1357272597000137

[Dalszy czytanie: Melanina]

Last Updated: Jan 14, 2014

Advertisement

Comments

 1. Mary Lilly-Thomas Mary Lilly-Thomas United States says:

  My mother was a fair-skinned African-American who began to lose skin pigment in her early teens. By the time she was in her forties, only a small patch of pigment remained on her leg. The transformation was emotionally painful but, finally, she was not bothered by the blotches of color although she was not able to tolerate much sun exposure. It was not diagnosed as vitilago back in the early 1930s. What might it have been?

 2. Sandhya vipin Sandhya vipin India says:

  Please advice us whether skin colour change due to melanin deficiency in any way affect the other family members or is it a hereditory.

 3. durgesh verma durgesh verma India says:

  What eat food in this case & what diet in fulveria for effect for melanin

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post