Infective Endocarditis

Dr Ananya Mandal, MD

Endocarditis jest infekcją serce wewnętrzna futrówka wsierdzie. Jakkolwiek, w niektorych przypadkach, endocarditis może także być infective.

W infective endocarditis lub nonbacterial thrombic endocarditis, bezpłodni zakrzepy tworzą na sercowych klapach, niedalekim wsierdziu jako rezultat i. (NBTE) urazu, vasculitis lub hypercoagulable stanu tak jak brzemienność Ten warunek zazwyczaj wpływa klapy które poprzednio no uszkadzali.

W infective endocarditis bakterie które wchodzić do bloodstream podróż serce i zostać dowiedzionymi w uszkadzać kierowych klapach, dokąd tworzą roślinność lub malutkich przyrosty w klapach. Małe i bezpłodne roślinność miewają skłonność agregat i gromadzą się wzdłuż krawędzi punkty lub klapy w infective endocarditis. Ten forma endocarditis także dzwoni marantic endocarditis. W infective endocarditis ciało odpowiedź jest rozognieniem, podczas gdy NBTE no powoduje podżegającej odpowiedzi.

Najwięcej wspólnej sprawy NBTE jest hypercoagulable stanem tężeć w pewnych choroba warunkach lub narosłym skłonnością krew. To powoduje, może zdarzać się w niezrównoważeniem w krwionośnej koagulaci enzymach i czynnikach i systemowej szerokiej bakteryjnej infekci lub brzemienności. lub wzrostem Pacjenci z pewnymi nowotworami i szczególnie, mucinous adenocarcinoma, są przy narosłym ryzykiem rozwijać NBTE.  

NBTE no pozuje jakaś szczególnego ryzyka zdrowotnego, ale czerepy roślinność mogą odrywali się i ruch w kierunku mózg powoduje embolię ja serca lub. W dodatku roślinność może zapewniać punkt akumulacja dla bakterii i prowadzenia infective forma warunek, endocarditis.

worka endocarditis jest innym formą infective endocarditis, widzieć w pacjentach z lupus erythematosus. Ten warunek myśleć powodować odpornymi kompleksami deponuje małe roślinność które wtedy spustowy rozognienie i tworzy (w przeciwieństwie do NBTE w). Depozyty no wydają się tworzyć w szczególnym miejscu i mogą akumulować pod powierzchnią klapy na wsierdziu albo nawet w worka endocarditis.

Przeglądający Sally Robertson, BSc

Źródła

  1. http://www.nhs.uk/conditions/endocarditis/Pages/Introduction.aspx
  2. http://www.columbia.edu/itc/hs/medical/pathophys/id/2009/endocarditisColor.pdf
  3. http:[email protected][email protected]/documents/downloadable/ucm_307684.pdf
  4. http://www.escardio.org/guidelines-surveys/esc-guidelines/guidelinesdocuments/guidelines-ie-ft.pdf
  5. http://www.nice.org.uk/nicemedia/pdf/CG64NICEguidance.pdf
  6. http://www.idsociety.org/uploadedFiles/IDSA/Guidelines-Patient_Care/PDF_Library/Endocarditis%20Management.pdf
  7. http://www.nejm.org/doi/pdf/10.1056/NEJMcp1206782

[Dalszy czytanie: Endocarditis]

Last Updated: Jun 24, 2014

Advertisement

Comments

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post