Objawy choroby chłodnicą Gastro przełyku (GERD)

Przez Dr Ananya Mandal, MD

Gastro-przełyku chłodnicą choroby (GERD) jest jednym z najczęściej zaburzenia trawiennych. Najczęstsze symptomy są nagrywania serca i dyskomfort w klatce piersiowej.

Chociaż objawów stanu są zróżnicowane może być opisany przez trzy Funkcje kardynalne – nagrywania serca, kwasu chłodnicą lub zastawki mitralnej w pryszczycy i utrudnione połykanie.

Zgaga

Zgaga odnosi się do poczucie dyskomfort lub spalania ból, występujący pod kości piersi. Ból jest podrażnienia wewnętrzna hamulcowej przełyk spowodowane kwasu, który ma seeped ponownie.

Ból pogarsza Po jedzeniu lub zginania nad lub kładzeniem. Powoduje to, że ciśnienie zwrotne nad zwieracz przełyku, który chroni wejścia żołądku. Ciśnienie zwrotne plony zwieracz i powoduje, że chłodnicą kwasu.

Zastawki mitralnej chłodnicą zwrotną

Prowadzi to do Chłodnica kwasu od żołądków do tyłu ujścia. Powoduje to, że kwaśny i gorzki smak tylnej części pryszczycy lub jamy gardłowej.

Połykanie problemów

Około jednej trzeciej osoby posiadające GERD może cierpią połykanie problemów lub dysfagia. Dzieje się tak po długim okresie ekspozycji kwasu prowadzi do podrażnienia i stan zapalny wewnętrzna okładzin przełyk powodując przełyku.

Aby otworzyć wrzody i owrzodzenia postępu może to przełyku. Jak wrzody heal mogą one prowadzić do zmniejszenia przełyk i włosków. To powoduje trudności w żywności przejść i prowadzi do dysfagia.

Ludzie z skojarzone GERD trudności w połykanie feel jak fragment żywności ma stać się stuck gdzieś w pobliżu ich mostkowej.

Inne objawy GERD

Inne objawy GERD obejmują:

 • Niektórych pacjentów mogą wystąpić nudności i niektóre może nawet vomit ze względu na trwałe ciśnienie zwrotne na przełyk.

 • Zastawki trwałe mitralnej kwasu do jamy gardłowej i tyły ujścia szczególnie w nocy może prowadzić do trwałych suchy kaszel. Dzieje się tak, ponieważ zirytował z tyłu jamy gardłowej. W 6 do 10% pacjentów z przewlekłej kaszel GERD jest podstawową przyczyną.

 • Może być powtórzony burping w niektórych osób.

 • Niektórych pacjentów wystąpić brash wody lub nadmiernego zwiększonego wydzielania śliny.

 • Ból w klatce piersiowej z GERD może naśladować atak serca lub ból z dusznicę bolesną.

 • Patrz: str. kwasu do potoku wiatru może prowadzić do stan zapalny krtani lub pole głos. Prowadzi to do laryngitis i manifesty jako głos hoarse i raspy.

 • Jeśli kwas seeps do airways, może prowadzić do pogorszenia symptomy astmy i spowodować wheezing. Ten problem występuje z powodu podrażnienia okładzin Airways.

 • Trwałe skutki kwasu w ustach prowadzić do Flora fizjologiczna i erozji emalią zębów. To jest twardy, białe warstwy zewnętrznej zębów. W ten sposób próchnicy zębów mogą być widoczne w pacjentów GERD.

 • Może istnieć ból brzucha i źródłowym w niektórych osób.

 • U niektórych pacjentów patrz: str. kwasu do płuc może prowadzić do płuc, Ropień płuc i międzysegmentowe mukowiscydozę płuc.

 • Większość dzieci poniżej 12 lat z GERD i niektórzy dorośli, mają GERD bez Zgaga lub inne typowe objawy. Zamiast tego mogą występować suchy kaszel, symptomy astmy lub trudności w połykanie. (1-7)

Problemy mogą wystąpić raz lub dwa razy w miesiącu, zwykle po wyzwalającego współczynnik jak wysoki jedzenie tłuszczu lub ostre lub po szczególnie ciężkich jedzenie. W tych pacjentów symptomy mogą być kontrolowany przez środki stylu życia i okazjonalnych nad leków licznika.

Jednakże gdy objawy są coraz częstsze leki recepty mogą być potrzebne do zwalczania warunek i zapobiegania komplikacje.

Przeglądowi przez kwietnia Cashin-Garbutt, Hons BA (Sir)

Warto przeczytać

Źródeł

 1. http://www.NHS.UK/Conditions/Gastroesophageal-Reflux-Disease/Pages/Symptoms.aspx
 2. http://www.BBC.co.UK/Health/physical_health/Conditions/heartburn1.shtml
 3. http://www.Patient.co.UK/Doctor/gastro-Oesophageal-Reflux-Disease.htm
 4. http://digestive.niddk.NIH.gov/ddiseases/pubs/Gerd/Gerd.PDF
 5. http://CME.med.umich.edu/PDF/Guideline/gerd07.PDF
 6. http://S3.gi.org/Patients/pdfs/CommonGIProblems1.PDF
 7. http://uvahealth.com/Services/digestive-Health/images-and-docs/Gerd.PDF/

Last Updated: Aug 12, 2012

Advertisement

Comments

 1. Francine Chaves Francine Chaves Brazil says:

  Meu filho tem 11 anos e quando tinha seis anos foi dectetado com esofagite erosiva causada por refluxo alérgico. Bom , a medicação foi retirada a 7 meses para avaliar como ele fica, já que no último exame feito não constava mais nada. E agora de um mês para cá tenho percebido que ele a noite a vezes fica sentando para arrotar, e também dormindo fica estalando o maxilar. Pergunto pode ser por conta do refluxo? Ou será outra coisa?
  Obrigada. Aguardo resposta.🙏🏻

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post