Tenisowego łokcia traktowania

Yolanda Smith, BPharm

Idealny traktowanie tenisowy łokieć wymaga kombinację styl życia zmiany, lekkie terapie pomagać gojenie i. afektowani ścięgna i mięśnie Pozwolić mięśnie odpoczywać jest istotny i dla większości pacjenci ulepszają warunek bez potrzeby dla chirurgicznie traktowań.

Styl życia modyfikacje

Początkowo znacząco kroki kierować objawy Tenisowy łokieć są prostymi stylów życia zmianami które promują naturalnego gojenie ścięgna w terenie i mięśnie.

Dokąd ewentualny mięśnie w przedramieniu muszą pozwolić odpoczywać całkowicie przestawać aktywność które byli prawdopodobne powodować warunek. W niektorych przypadkach no jest ewentualny kauzatywne aktywność które odnosić sie, który może wymagać niektóre modyfikacje pomagać zmniejszać naciska na terenie. opłata to, jakkolwiek,

Na przykład, łokcia bras może być korzystny wspierać teren i zmniejszać napięcie na ścięgnach. Podobnie, zmieniać technikę używać wyposażenie lub może także pomagać ulepszać warunek tak jak racquet używać w tenisie.

Farmakologiczni traktowania

Najwięcej pacjentów znajdują że kojarzony ból jest kłopotliwym aport ulgą dla to i objawami często. Steroidal podżegający lekarstwa tak jak Aspirin lub ibuprofen powszechnie polecają jako podżegający i przeciwbólowy, opłata ich dwoista akcja.

Dla surowych skrzynek, kortyzonów steryd zastrzyki mogą zapewniać silną akcję podżegającą pomoc i. zmniejszać nabrzmiałość i boleć w terenie To no musi, jakkolwiek rozważający jako długookresowy podejście, i maksimum trzy zastrzyka musi zarządzający przez czas.

Fizyczna terapia

Fizyczna terapia wymaga pewnych ćwiczenia pomagać w fortyfikowaniu natępny ulepszenie warunek i mięśnie. Ja sugeruje że pacjenci nawiązywać do physiotherapist dla zindywidualizowanych rekomendacj pomagać one ulepszać warunek.

Ćwiczenia zazwyczaj promują zdrowych ruchy i rozciąganie ćwiczenia które zamierzają umacniać mięśnie. mięśnie w inicjał scenach, rozwijać się, then Tam  są kilka różni typ ćwiczenia które mogą korzystać.

W dodatku do te ćwiczeniami, fizyczna terapia może zawierać innych podejścia tak jak ultradźwięk, ogrzewać traktowania lub zamrażać. Te środki mogą stosować teren zmniejszać ból i promować gojenie.

Fala uderzeniowej traktowanie

Traktowanie z extracorporeal fala uderzeniowej terapią jest nowym postępem który używa fala uderzeniowe kierować w kierunku wpływać tkanek i łokcia. stosunkowo Te fala prowadzenie "microtrauma", który promują naturalnego gojenie w ciele.

To jest stosunkowo pomyślny, pomagać ulepszać objawy dla w przybliżeniu 60% pacjenci. Dla ten powodu, ja jest linii opcją który musi rozważający po farmakologicznych i fizycznych terapii, przed chirurgicznie traktowaniami które niosą wysokiego stopień ryzyko. ale,

Chirurgicznie traktowanie

Dla większości pacjenci z Tenisowym łokciem no wymagają operaci ale ja może być wydajnym rozwiązaniem dla tamte jednostek które no są pomyślne z innymi traktowaniami.

Operacja wymaga usunięcie chora tkanka która wtedy zamienia z nową i zdrową tkanką., Tam  są dwa techniki obecnie używać w praktyce który wykonują jako dzień operacja w pacjentach dochodzących,

  1. Otwiera operację: wykonujący przez wielkiego nacięcia w łokieć
  2. Arthroscopy: wykonujący z use kilka instrumenty wkładający w kilka małych nacięcia

Rehabilitaci terapia zazwyczaj wymaga w tygodniach podąża operację miesiącach i. Początkowo nowi mięśnie muszą rozciągający delikatnie ulepszać moment w terenie. Umacniać ćwiczenia może przedstawiający w przybliżeniu 8 tygodni podąża operację i jednostki mogą wracać pełne sportowe aktywność wśród 4-6 miesięcy.

Rozwija traktowania

Dodatkowo, niektóre traktowania one prowadzą dochodzenie dla use pomagać zaludniać z Tenisowym łokciem w przyszłości. Na przykład, administracja bogactwa osocze (PRP) może pomagać przyśpieszać naturalnego leczniczego proces. Aktualny badawczy zachęcanie ten traktowanie jest obiecujący, chociaż dalszy badanie jest konieczny zanim ja zostać rzeczywistością w praktyce.

Odnosi się

[Dalszy czytanie: Tenisowy łokieć]

Last Updated: Aug 10, 2015

Advertisement

Comments

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post