Trans sadła przepis

Yolanda Smith, BPharm

Podąża koncerny o spożyciu trans sadło konieczności regulować włączenie w trans sadło zdrowie, artykułach żywnościowy i restauracjach akceptował rządzić bodies dookoła świata.

Each kraj obchodził się sytuację nieznacznie inaczej, według potrzeb ich populacja i karmowa kultura w ten kraju.

Australia

Rząd federalny Australia wskazywał przy kilka czasami swój zamiar aktywnie zmniejszać use trans sadło w szybkich foods.

W 2007 federacyjny pomocniczy zdrowie minister przy ten czasem, Chistopher Pyne, adresował przedstawicieli od fasta food przemysłu, stresuje się ważność zmniejszać szkodliwego trans sadło w kulinarnych procesach. Przedstawiciele donosili być spółdzielnią i byli willing optowali alternatywne kulinarne metody dobrowolnie. Ja był dalszy zażądany przy ten czasem który jeżeli przemysł no zrobił koniecznym zmianom ich swój porozumienie, obowiązkowy etykietowanie i inne regulative metody przedstawiał.

Aktualni prawa w Australia no wymagają karmowych producentów zastrzegać zawartość trans sadło odzielnie od sumarycznej grubej zawartości na karmowych etykietkach. Jakkolwiek, spożycie trans sadło w Australia jest niski inni kraje i jest wśród standardów ustawiających światową organizacją zdrowia z naszłym grubym spożyciem przedstawia jako dotyczy zagadnienie niż.

Kanada

Zdrowie Kanada zmusza zawartość trans sadło zawierać na artykuł żywnościowy etykietkach od 2005. Jakkolwiek, produkty zawiera less zamierzają. że 0,2 grama trans sadło na porcję dotyczą gdy trans sadło uwalnia dla przylepiać etykietkę Tam  jest niektóre kontrowersja nad etykietowaniem trans sadło w Kanada, szczególnie jak naturalnie - zdarzać się i sztucznie nadplanowi trans sadło pojedynczo no odróżniamy.

W 2006, rekomendacje ograniczać trans sadło 5% sumaryczny sadło w wszystkie produktach i 2% dla uwalniali margaryn i jednakowych rozszerzań się. To zachęcał przemysłu spożywczego usuwać industrially produkującego trans sadło od artykułów żywnościowy i Kanadyjskiej diety, tym samym. Zmiany wynika od te rekomendacj stopniowo powstawali nad następujący rok.

Zjednoczone Królestwo

W 2005 i 2006 tam  byli kilka wezwania dla akci w Zjednoczone Królestwo w odniesieniu do redukci trans sadło, zawiera od Karmowych standardów agencja i British Medical Journal.

Na początku 2007 Brytyjski Detaliczny konsorcjum ogłaszał zamiar przestawać dodatek trans tłuści kwasy przed końcem roku wiele ważni karmowi detaliści. Karmowych standardów agencja potwierdzał zasadność te żądania przy wnioskiem rok, donosi że redukcja już wynikał w bezpiecznych poziomach spożycie.

W 2010 British Medical Journal i Krajowy instytut dla uwalnialiśmy rekomendacje że trans sadło muszą praktycznie eliminujący zmniejszać padanie kojarzącego z chorobą sercowo-naczyniową śmierć. () Jakkolwiek przemysł spożywczy no był na rzecz dalszy zmian, gdy ja już stosował się z zdrowie rekomendacjami ustawiać światową organizacją zdrowia.

Stany Zjednoczone

Food and Drug Administration (FDA) zapoczątkowywał przepisy które wymaganego jedzenia i żywienioniowego nadprograma wytwórcy zastrzegać trans grubą zawartość na jedzenie etykietkach w 2003. To zostać obowiązkowym dla wszystkie firm wliczając tamto które prosili wyjątki, w 2008.

Jakkolwiek, pod aktualnymi przepisami dotyczą 0,5 grama trans sadło na porcję gdy trans sadło uwalnia dla karmowej etykietki. Eksperci i advisors tak jak Dr. Carlos Camagro przeglądali to krytycznie szczególnie, gdy 0,5 g trans sadło może robić znaczącej szkodzie, jeżeli jednostki spożywają kilka porcja rozmiary.

Tam  jest także niektóre koncern że ogół społeczeństwa no rozumie spoważnienia trans sadło w artykułach żywnościowy i no może interpretować odżywianie informację zawierać na etykietkach właściwie.

W 2013 FDA oznajmiał że trans sadło no jest ogólny rozpoznający równie bezpieczny który mógł prowadzić reclassification karmowy przyłączeniowy trans sadło jak w przyszłości., To praktycznie eliminował trans sadło od artykułów żywnościowy w Stany Zjednoczone, gdy mogli tylko używać z odmianową wykonawczą autoryzacją.

Odnosi się

[Dalszy czytanie: Trans sadło]

Last Updated: Jun 14, 2015

Advertisement

Comments

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post