Typ Urinary Incontinence

Yolanda Smith, BPharm

Urinary incontinence jest stanem zdrowia wymaga mimowolnego przeciek uryna. To może zdarzać się dla różnorodność powodów i, jako rezultat odróżnia się znacznie optymalny traktowanie dla różnych przyczyn.

Urinary incontinence klasyfikuje w pięć różnych typ upraszczać zrozumienie warunek i najlepszy zarządzanie objawy.

Stresu Incontinence

Ten typ nawiązywać do przeciek należny nagły i niespodziewany nacisk niski podbrzusze uryna anatomiczny teren ciało dokąd pęcherzowy przebywa.

Aktywność tak jak forsowny kasłać powszechnie przyczynę i śmiać się niektóre uryna przepuszczać unintentionally. Dodatkowo, cedzić podnosić ciężkich przedmioty podczas natężenia ćwiczenia lub może mieć jednakowego skutek.

Stresu incontinence jest pospolity w kobietach tak jak poród., które mogą kojarzyć z fact że ono odnosić sie okoliczność które prowadzą osłabiać miednicowi mięśnie, Operacja w miednicowym regionie może także osłabiać te mięśnie i rezultat w incontinence.

Pilenia Incontinence

Ten typ incontinence charakteryzuje nagłą potrzebą urinate która często no pozwoli jednostki dosyć czasu dosięgać toaletę. Ostrzegawczy okres może być od few minutami few sekundy, od których znajdować łazienkę musi punkt jednostka lub będą niezdolni kontrolować uwolnienie uryna.

Wspólne sprawy pilenia incontinence są urinary obszaru infekcją i overactive pęcherzowe. Oba te warunki wzrastają częstotliwość i często no pozwolą dużo czasu dosięgać łazienkę jednostki potrzeby urinate. Starsi ludzi są także prawdopodobni wpływającym ten typ incontinence, prawdopodobna opłata inni zasadniczy stany zdrowia.

Jeżeli tam  jest jasny przyczyna objawy tak jak urinary obszaru infekcja, ja poleca że przyczyna która wtedy prowadzi ulepszenie w incontinence objawach. musi taktująca pierwotnie,

Przelewu Incontinence

Gdy pęcherzowy zostać overfilled je czasem prowadzi niektóre uryna jest przepuszczający involuntarily należny brak przestrzeń która zna jako przelewu incontinence. w pęcherzowym,

To często zdarza się gdy jednostki urinating trudność voiding ich pęcherzowego całkowicie gdy. Pospolity przykład to jest mężczyzna które wpływają powiększoną prostatą i no mogą przechodzić urynę jak opłatę łatwo jak zwykle korkowanie prostata gruczołem. Ja jest prawdopodobny dla ten powodu że więcej mężczyzna niż innymi typ wpływają przelewu incontinence.

Czynnościowy Incontinence

Raczej niż bezpośredni problem który odnosić sie urinary system zazwyczaj zdarza się opłatę inny stan zdrowia który hamuje normalnego urination., czynnościowy incontinence

Główny przykład to jest artretyzmem który wpływa ruchliwość jednostka i może prowadzić niezdolność dosięgać toaletę w czasie pacjent, gdy potrzebują urinate.

Gdy tam  są żadny zagadnienia z pęcherzowym lub fizjologicznym procesem urinate, ten typ incontinence musi kierujący od kauzatywnego czynnika. Jeżeli ruchliwość jest zagadnieniem, lekarstwo może pomagać ulepszać to lub zajęcie terapeuta mógł wymyślać plan pomagać ulepszać fizyczną ruchliwość wokoło domu.

Mieszany (Powikłany) Incontinence

Gdy tam  jest więcej niż jeden typ wpływa jednostki urinary incontinence ono opisuje jako mieszany incontinence, także znać jako powikłany incontinence.

Gdy tam  są zazwyczaj wieloskładnikowi przyczyny które prowadzą ten typ incontinence, tam  są kilka zagadnienia które potrzebują rozważającym i adresuje. Ja jest pospolity dla pacjentów z ten typ wymagać kilka interwencje odzyskiwać kontrola ochotniczy urination.

Odnosi się

[Dalszy czytanie: Urinary Incontinence]

Last Updated: May 20, 2015

Advertisement

Comments

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post