Co jest autyzmem?

Dr Ananya Mandal, MD

Autyzm no jest pojedynczego choroby jednostki. Ja jest częścią pasmo rozwojowi nieład znać jako autystyczni widmo nieład (ASD). Zaczynają w dzieciństwie i kopyto_szewski przez dorosłości.

Tam  jest obecnie żadny lekarstwo dla ASD. Traktowanie w dzisiejszych czasach zawiera szerokiego zakres który może pomagać ulepszać objawy. specjalista edukacja i zachowawczy programuje

Objawy autyzm

ASD szeroką rozmaitość manifestacje. Te mogą kategoryzujący w trzy szerokiej grupy.

 1. Problemy z ogólnospołecznymi interakcjami. Afektowani dzieci rozumie uczucia inny i emocje mogą mieć trudność
 2. Problemy z językiem i komunikatywnościami - To może manifestować jako opóźniający językowy rozwój trudność w zaczynać rozmowy i
 3. Niezwykli zachowania i wzory myśli - to mógł zawierać powtórkowych ruchy, aktywność i dziecko dostaje spęczenie jeżeli rutyny zmieniają.

Padanie autyzm

W Anglia ja oszacowywa że 1 w każdy 100 dzieciach ASD. Według centrum kontroli i prewencji chorób (CDC). ASDs zdarza się w ale jest prawie pięć czasów pospolity wśród chłopiec wśród dziewczyn wszystko rasowych, etnicznych i socioeconomic grupach, niż. CDC kosztorysy który utożsamiają z autyzmu widma nieładem (ASD) wokoło 1 w 88 dzieciach.

Nad ostatnimi dwie dekady liczba skrzynki autyzm jest pozornie rosnąca. To no może znaczyć że warunek zostać rozlewnym. Niektóre eksperci dyskutują że wzrost w diagnozować skrzynkach może być należny pracownicy służby zdrowia dostaje lepiej przy diagnozować skrzynki prawidłowo. Wcześni dzieci z autyzmem brakowali powszechnie i ledwo przylepiali etykietkę "boleśnie cofają się" lub "zwalnia".

Autyzmów mity

Autyzm także łączył administracja MMR szczepionka (przeciw odra, Mumps i Rubella,). Rozlegli studia zbijali ten mit. W 2009 Krajowy autyzmu społeczeństwo, uwalniał oświadczenie wspiera żądanie że tam  jest żadny połączenie między MMR i ASD.

Mimo to inny mit istniał że mieszanka zawiera rtęć która używa dzwonił thiomersal, gdy konserwant w niektóre szczepionkach mógł łączący ASD. Thiomersal obszernie studiował i żadny dowód połączenie ASD znajdował. Furthermore, thiomersal usuwał od szczepionek w USA po 1999, mimo to tempa ASD kontynuowali wzrastać.

Typ ASD

Być pasmem nieładu autyzm zawiera szeroką rozmaitość nieład urozmaicona dotkliwość. Niektóre typ ASD zawierają:

 • Autystyczny nieład, czasem znać jak "klasycznego autyzm". To manifestuje jako znaczący językowi opóźnienia, socjalny, komunikacyjni wyzwania i niezwykli zachowania. Tam  może być dodatkowy intelektualny kalectwo także.
 • Asperger syndrom - objawy są łagodni niż klasyczny autyzm. Tam  są ogólnospołeczni wyzwania i niezwykli zachowania. Tam  może być typowo żadny językowi problemy intelektualny kalectwo lub.
 • Wszechobecny rozwojowy nieład te jednostki spotyka niektóre kryteria dla ale nie wszystko autystycznego nieładu lub Asperger syndromu. - inaczej precyzujący, także znać jak "atypical autyzm" - (PDD-NOS) Objawy mogą być mniej i łagodny. Tam  może być ogólnospołeczni i komunikacja wyzwania.

Inny wprowadza nieporządek

Dzieci z ASD mogą concomitantly także mieć innych problemy tak jak uwaga niedoboru hyperactivity nieład (ADHD), Tourette's inni nieład, syndrom, dyspraxia lub epilepsje etc., tic, (rozwojowy koordynacja nieład)

Prognoza lub wynik ASD

Tamto z łagodnym mitygować nadszarpnięcia często lub średnia inteligencję które średniego rosnąć do byli niezależni dorosli z pracami, długookresowymi związkami i dziećmi. Jakkolwiek, tamto z średnia inteligencją są prawdopodobni znajdować je trudnego żyć niezależnie jako dorosli i mogą potrzebować dodatkową opiekę i pomoc.

Przegląda Kwietniem cashin-Garbutt, półdupki Hons (Cantab)

Źródła

 1. http://www.nhs.uk/conditions/autistic-spectrum-disorder/Pages/Introduction.aspx
 2. http://www.patient.co.uk/doctor/Autism.htm
 3. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmedhealth/PMH0002494/
 4. http://www.cdc.gov/NCBDDD/autism/facts.html
 5. http://kidshealth.org/kid/health_problems/brain/autism.html

Dalszy czytanie

Last Updated: Aug 3, 2017

Advertisement

Comments

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post