Co jest junakowania dietą?

Dr Ananya Mandal, MD

W ten diecie akronimu "junakowania" stojaki dla "Żywienioniowych podejść Zatrzymywać nadciśnienie." Ten dieta formułował szczególnie dla ludzi są zagrożoni wysokie ciśnienie krwi lub już warunek. Dieta zamierza wspierać medyczne terapie taki jednostki mogą przepisujący i korzystać ich całkowitych zdrowie.

Terminu ciśnienie krwi nawiązywać do nacisk wywrzejący na ścianach naczynia jako przepływy krwi przez one dosięgać części ciała. Optymalni poziomy ciśnienie krwi, jak mierzący sphygmomanometer, są 120/80 mm Hg, dokąd 120 nawiązywać do systolic ciśnienie krwi i 80 rozkurczowy ciśnienie krwi.

Systolic ciśnienie krwi jest naciskiem wywrzejącym na ścianach arterie gdy krew i pchają przez one. Rozkurczowy czytanie denotes naciska w arteriach między dwa biciami serca, podczas gdy serce jest przy odpoczynkiem.

Studia oceniać ewentualnego rola dieta w kierowej chorobie wliczając swój skutków na ciśnieniu krwi prowadzili. Kopaliny tak jak wapnie i magnez studiowali obszernie w odosobnieniu ale żadny beton korzyści w uzupełniać właśnie jeden te kopaliny pokazywali.

Jakkolwiek Krajowi serce, płuco i krew instytut, prowadziliśmy kilka studia raczej niż patrzejący skutki pojedyncze odżywki które badali skutek dieta kombinezon w chronieniu przeciw nadciśnieniu. (NHLBI) Pierwszy te studia byli Żywienioniowymi podejściami Zatrzymywać nadciśnienie naukę. (junakowanie)

Junakowanie dieta następujący cechy:

  • Depresja w naszłym sadle
  • Depresja w cholesterolu
  • Depresja w sumarycznym sadle
  • Bogactwo w owoc i warzywo
  • Bogactwo w niskotłuszczowych nabiałów foods
  • Bogactwo w żywienioniowych włóknach lub wholegrain produktach
  • Zawiera ryba, drobiu i dokrętek,
  • Depresja w czerwonym mięsie, cukierkach i zawierać napoje,
  • Kombinezon dieta jest bogaty w magnezie, potasie, wapniach, proteinie i włóknach.

Dla nauki, 459 dorosłych z systolic ciśnieniem krwi less niż 160 mm Hg i rozkurczowego nacisk 80-95 mm Hg zawrzeć. Te, wokoło 27% wysokie ciśnienie krwi, 50% byli kobietami i 60% byli amerykanami afrykańskiego pochodzenia.

Uczestnicy dzielili w trzy grupy która each podążać różny łasowanie plan. Pierwszy dieta plan zrobił up co spożywają najwięcej amerykan; drugi był ten sam z wysokimi poziomami owoc i warzywo ale; i tercja był junakowania dietą. Dla wszystkie trzy diet dzienny nabór sól był wokoło 3000 miligramami.

Rezultaty pokazywali że dieta która zawierał dodatkowych owoc i warzywo i junakowania dieta zmniejszającego ciśnienie krwi porównującego z pierwszy dietą. Jakkolwiek junakowanie dieta dokonywał najlepszy rezultaty z redukcjami w ciśnieniu krwi dokonującym wśród właśnie dwa tygodni zaczynać plan.

Przeglądający Sally Robertson, BSc

Źródła

[Dalszy czytanie: Junakowanie dieta]

Last Updated: Oct 8, 2014

Advertisement

Comments

The opinions expressed here are the views of the writer and do not necessarily reflect the views and opinions of News-Medical.Net.
Post a new comment
Post