Nowatorski zdrowie karmowy skład udowadnia wysoce wydajny

Więcej niż 50% wzrost w długości życia Zucker szczury, powszechnie używany zwierzę model dla ludzkiej otyłości, zobaczył wzbogaceniem niezdrowy jedzenie z nowatorską kombinacją roślina sterol i kopalne odżywki.

Rozlegli studia w uniwersytecie Helsinki pokazywali bez wzbogacenia, soli diety. że wzrost w długości życia jest głownie należny zdolność obniżać, zmniejsza otyłość, i, serum cholesterol i niskiego ciśnienie krwi ten nowy skład które wszystko wzrastali sadłem Ulepszająca funkcja naczynia krwionośne także pojawiać się bawić się rola. Ludzcy studia już potwierdzali część znalezienia, i inni dane sugerują że skutki nowy skład mogą być w dużym stopniu istotni dla mężczyzna także.

Produktu spożywczego skład udowadniający produkować szerokiego zakres świadczenia zdrowotne zaskakująco który zawiera równoczesnego wzbogacenie z roślina sterol i kopalnymi odżywkami wapnie, potas i magnez, i. Tym samym dać składowi imię "multiBene" czerpiącemu od słów, "wielokrotność Korzysta". W powszechnie używany zwierzę modelu i zmniejszaniu otyłość., który otrzymywał Zachodniego typ dieta, ten kombinacja produkujący wydajny obniżanie podwyższony serum cholesterol i ciśnienie krwi, Znacząco, w obecności ten składu w jedzeniu który był wysoki w naszłym sadle i soli, wzrastał więcej niż 1,5 fałd długość życia zwierzęta.

Kliniczni studia potwierdzali dobrego cholesterolu obniżania skutek różnorodni foods z multiBene wzbogaceniem. Moreover, potwierdzali że taki karmowi składy są konsekwentni z aktualnymi rekomendacjami dla ciśnienia krwi obniżania i kości zdrowie udoskonalających foods. Potencjał zapobiegać ten kombinacja lub zmniejszanie otyłość wyrównująca w mężczyzna jest przedmiotem studia w przyszłości.

Advertisement