Ciało masy wskaźnik może odnosić sie alkoholów przyzwyczajenia

Ciało masy wskaźnik (BMI) jednostki które piją alkohol może odnosić sie co według nowej nauki badaczami przy obywatela instytutem na alkoholizmu i alkoholizmu, i, jak często, piją (NIAAA).

W analizie dane zbierający od więcej niż 37.000 ludzi które nigdy dymili, badacze znajdujący pili. że BMI kojarzył z liczbą napój jednostki spożywać na dniach one Kalkuluje jako jednostka ciężar w kilo dzielących wzrostem w metrach obciosujących, BMI mierzy czy tak czy nie osoba jest przy zdrowym ciężarem - depresji BMI wartości ogólny wskazują szczupłość i wysokie BMI wartości wskazują być z nadwagą.

Ciało masy wskaźnik jednostki które piją alkohol może odnosić sie co według nowej nauki badaczami przy obywatela instytutem na alkoholizmu i alkoholizmu, i, jak często, piją (NIAAA).

W nauce, mężczyzna i kobietach która pili małą ilość alkohol z wielką częstotliwością - nasz, trzy, siedem dnia na tydzień - niskich BMI'S, "- jeden napój na pić dzień -" powiedział pierwszy autor A Rosalind. Breslow, Ph.D., "podczas gdy tamto które infrequently spożywali wielka ilość wysokiego BMIs." Raport nauka Dr. Breslow, epidemiolog w NIAAA'S podziale badanie i koledze Barbara A, epidemiologii i zapobiegania. Tłamsi, Ph.D., pojawiać się w Luty 15, 2005, zagadnienie Amerykański czasopismo epidemiologia.

"To jest znacząco zagadnienie," powiedział NIAAA dyrektora dzwoniący Li, M.D. "otyłość jest przeważajaca w Stany Zjednoczone i jest współczynnikiem ryzyka dla mnogich chronicznych illnesses i wczesnej śmierci. Ponieważ alkoholu use także jest przeważajacy w ten kraju, ja jest znacząco egzamininować związek ilość i częstotliwość spożycie ciało ciężar."

Badacze egzamininowali dane zbierających 1997, 2001 w Krajowej zdrowie wywiadu ankiecie (NHIS) od przez, narodowo przedstawicielska ankieta Usa populacja prowadząca każdego roku obywatela centrum dla zdrowie statystyk. Drs. Breslow i Tłamsiliśmy porównujących ankieta pozwanych alkohol pije wzory z ich BMI zdobywamy punkty. Ponieważ poprzedzający studia pokazywali że dymiący antrakt wpływać ciało ciężar i pijący aktualna nauka patrzejąca tylko przy aktualnymi pijącymi które nigdy dymili.

Rezultaty poprzedzający egzaminy związek między pić alkohol i ciało ciężar byli niekonsekwentni. Autory zauważali że jeden ewentualny powód dla to jest aktualna nauka. że uprzedni studia używali innego sposób oceniać alkoholu spożycie niż

"alkoholu spożycie składać się z dwa składnika," wyjaśniał Dr. Breslow, "kwota spożywająca na pić dni, (ilość) i jak często pijący dni zdarzają się (częstotliwość). Poprzedzający studiów ogólny egzamininuję tylko pić zasadzony na średniej pojemności spożywającej przez czas. Jakkolwiek, średnia pojemność zapewnia limitowanego opis alkoholu spożycie gdy ono no uzasadniał pijący wzór. Na przykład, średnia pojemność 7 napojów na tydzień mógł dokonująca spożywać 1 napoju każdego dnia lub 7 napojów na pojedynczym dniu. Średnia pojemność no może w pełni wyjaśniać znacząco powiązania między ilością i częstotliwością wyniki tak jak otyłość pić i zdrowie."

Autory sugerowali kilka ewentualnych powody dla obserwujących skojarzeń ilość i częstotliwość alkoholu use z BMI.

"alkohol jest znaczącym źródłem kalorie, i pić może stymulować łasowanie, szczególnie w ogólnospołecznych położeniach," powiedział Dr. Breslow. "Jakkolwiek, kalorie w cieczach mogą nie udać się wywoływać fizjologicznego mechanizm który produkuje uczucie pełność. Ja jest ewentualny że, w długoterminowym kompensować dla energii czerpiącej od alkoholu jeść less mogą, części pijący, ale nawet nieczęsty odnosić sie przejadać się mógł prowadzić ciężaru zysk przez czas."

Dr. Breslow ostrzegający przeciw wnioskować skutków związki co do pić częstotliwość, ilość i ciało ciężar od ten nauki. Nauka punkty potrzeba dla prospectively projektujących studiów ustalać czy pewni pije wzory ustanawiają współczynników ryzyka dla nadwaga i otyłości.

Advertisement