Zindywidualizowane traktowanie opcje dla rosacea

Wiele jednostki które one zmagają się z czerwonością, krostami i widocznymi naczyniami krwionośnymi na ich twarzy, mogą niepoprawnie diagnozować ich warunek jako trądzik, sunburn lub wyczulona skóra.

Jakkolwiek, prawdopodobnie rosacea, skóra warunek który jeśli nie taktował wcześnie, mogą kontynuować migotać lub zaczynać pogarszać się. Tym samym, ja jest znacząco odwiedzać dermatologa który może robić poprawnej diagnozie i polecać traktowania i skóry opieki produkty które kontrolują rosacea i utrzymują skórę zdrowa.

Mówjący przy 64th corocznym spotkaniem Amerykańska akademia dermatologia przy uniwersytetem Nevada, dermatolog James Q. Del Rosso, D.O., kliniczny asystent profesora w dziale dermatologia, Las Vegas, mówił o zindywidualizowanych traktowanie opcjach które pomagają pacjentów z rosacea kierują ich warunek.

Rosacea może mieć niszczycielskich wpływy na poczuciu własnej wartości" powiedział Dr. Del Rosso. "ponieważ ono jest w ten sposób odczuwalny na twarzy," "Gdy ja wpływa nastolatków i potomstwo dorosłych, ono może powodować uczucia odosobnienie i samoświadomość. Dorosli z rosacea często są łapiący nieświadomi ponieważ zakładają je outgrown skóra warunki. Ale rosacea traktowania są wydajni niż kiedykolwiek, oferujący różnorodność terapie które mają pomyślnych rezultaty."

Rosacea jest chronicznym i często postępowym skóry chorobą który powoduje czerwoność i nabrzmiałość na twarzy. Równie dużo jak 14 milion amerykanie rosacea, najwięcej między wiekami 30 i 50. Rosacea może zaczynać jako skłonność, rozwija się wytrwała czerwoność w centrum twarz która może stopniowo wpływać policzki, czoło, podbródek i nos., i rumienić się łatwo lub rumienić się Gdy choroba rozwija się czerwoność zostać wytrwałą i surową, i mali naczynia krwionośne jak krosty i buły, mogą zostać widocznymi na powierzchni skóra. Rosacea może pogarszający ujawnieniem i. światło słoneczne, emocjonalny stres, gorący napoje, alkohol, korzenni foods i pewni skóry opieki produkty gorący, zimny ekstrema

"Od często polecają, dermatolodzy jaki cyngla rosacea w jeden pacjencie no może wywoływać mnie w inny że pacjenci z rosacea utrzymują dzienniczek rumieni się epizody i zauważają kojarzonych foods, produkty, aktywność, lekarstwa lub inni wywołuje czynniki," powiedzieli Dr. Del Rosso.

Topiczne traktowanie opcje tak jak metronidazole i azaleic kwas mogą zmniejszać czerwoność, czerwień, wypełniający garbki lub inni objawy kojarzący z rosacea. Z topicznymi lekarstwami, jednostki instruują być konsekwentne z zastosowaniem produkt i być cierpliwe, gdy ono może brać cztery, osiem tygodnia widzieć odczuwalnego ulepszenie.

Oralni tetracyklina antybiotyki tak jak doxycycline lub minocycline, są najwięcej pospolitych oralnych lekarstw używać taktować rosacea. Nowa forma doxycycline, nazwany podżegający dawki doxycycline, jest obecnie przeglądowa Usa Food And Drug Administration (FDA) dla traktowania rosacea. Ten forma doxycycline zmniejsza rozognienie bez jakaś antybiotycznych skutków" tak jak antybiotyczny opór ". Czy tak czy nie oralny antybiotyk poleca dla taktować rosacea zależy na" twierdzić Dr. Del Rosso. "jak surowy skrzynka jest,"

Glikolowego kwasu łupy często używają w połączeniu z antybiotykami pośpieszać kontrola rosacea. Serie łupy są wykonuję każdy cztery tygodnia i mogą używać w połączeniu z niskimi koncentracyjnymi glikolowego kwasu obmyciami i śmietankami. Glikolowego kwasu łupy dla rosacea synchronizują i ogólny biorą minuty. Obrana twarzowa skóra będzie czerwona dla few godzin podąża traktowanie i makeup musi unikający podczas ten czasu.

Podczas gdy topiczne lub oralne terapie no usuwają czerwoności na twarzy lub no zmniejszają pojawienia dilated naczynia krwionośne kojarzący z rosacea, naczyniaści lasery i intensywna pulsed lekka terapia teraz one używają taktować te objawy.

Naczyniaści lasery emitują odmianowe częstotliwość celować dla malutkich widocznych naczyń krwionośnych właśnie pod skórą światło. Upał od laser energii buduje w naczyniach, powoduje one załamywać się. Nowy pokolenie naczyniaści lasery no produkuje wcale siniaczyć ale może powodować, czerwoność i minimalną nabrzmiałość która trwa w przybliżeniu 24 to-48 godziny.

Intensywna pulsed lekka terapia używa taktować wytrwałą czerwoność powodować rosacea, niszczy dilated naczynia krwionośne z wieloskładnikowymi częstotliwość światło.

Oba traktowania, laserowy i intensywny światło, biorą 15 to-30 minut i wykonują przy six-to-12 tygodnia interwałami. Pacjenci mogą wymagać kilka traktowania początkowo i mogą wracać dorocznie dla traktowania nowi naczynia krwionośne.

Rhinophyma może rozwijać, warunek który zdarza się, i nabrzmiali policzki rozwijają. gdy nafciani gruczoły powiększają na twarzy i czerwonym nosie bączastym, powiększonym w postępowych skrzynkach rosacea Ten warunek zazwyczaj zdarza się w mężczyzna nad 40. Nadmierna tkanka może chirurgicznie usuwająca używać laser, dermabrasion lub electrosurgery sculpt nos z powrotem zestrzelamy więcej normalny pojawienie i kształt. Te procedury mogą wykonujący na pacjent dochodzący podstawie używać lokalną anestezję, i uzdrawiać ogólny bierze seven-to-10 dni.

Źródło: http://www.aad.org/

Advertisement