Weganin dieta najlepszy dla cukrzyc

Badacze znajdowali że ludzie które podążali niskotłuszczową weganin dietę, obniżali ich krwionośnego cukier bardziej i gubili więcej ciężar niż ludzie na Amerykańskiej cukrzycy skojarzenia diecie, tnącą out wszystkie nabiał i mięso.

Według nauki badaczami od George Washington uniwersyteta uniwersytet w toronto i uniwersytet Pólnocna Karolina uczestnicy obniżaliśmy ich cholesterol bardziej i kończyliśmy up z lepszy cynaderki funkcją, niż grupa podąża standardową Amerykańską cukrzycy skojarzenia dietę.

Ja pojawiać się weganin dieta był daleko łatwa podążać niż najwięcej ponieważ ono no żądał że porcje mierzyli lub kalorie liczyli; tylko trzy weganinów dieters opuszczający z nauki, porównującej osiem na standardowej diecie.

Dr. Neal Barnard, prezydent lekarza komitet dla Odpowiedzialnej medycyny mówi, która pomóc zachowaniu nauka, mieć nadzieję znalezienia zachęcają żywienioniowe zmiany najpierw, raczej niż lek na receptę.

Ja oszacowywa że równie dużo jak 18 milion amerykanie typ cukrzyca który rezultaty od kombinaci genetyka i biedni przyzwyczajenia łasowania i ćwiczenia.,

Warunek ogromnie wzrasta ryzyko kierowa choroba, uderzenie, cynaderki niepowodzenie, ślepota i kończyny strata.

Barnard i koledzy badaliśmy 99 ludzi z typ cukrzyca i wtedy przypadkowo wyznaczaliśmy one, dieta lub standardowa Amerykańska cukrzycy skojarzenia dieta niskotłuszczowa, cukier.

Badacze zakładają to po 22 tygodni na diecie, 43 procentu tamto na weganin diecie i 26 procentów tamto na standardowej diecie byliśmy sprawnie zatrzymywać brać niektóre, byliśmy sprawnie kontrolować ich warunek z niskimi dawkami lub, lub. insuliny lub kontrola tak jak lekarstwa ich leki

Weganinów dieters gubili 14 funta na średnia (6,5 kg) podczas gdy cukrzyc skojarzeniowi dieters gubili 6,8 funta (3,1 kg).

Znacząco poziom glikozy kontrola dzwonił a1c który daje miarze spadał 1,23 punktami w weganin grupie i 0,38 w grupie na standardowej diecie. jak kontrolujący krwionośny cukier był nad poprzedza trzy miesiącami,

Ja także znajdował że LDL lub cholesterol "zły" także spadaliśmy 21 procentem w weganin grupie i 10 procentami w standardowej diety grupie.

Weganin dieta opiera się, składać się z, unika zwierzęcych produkty tak jak mięso i nabiał i jest niska warzywa, owoc, adra i legumes, w dodającym sadle i w cukierze.

Gdy ludzie na weganin diecie są zagrożoni dla witaminy B12 niedostatku nadprogramów dać uczestnicy na ten diecie.

Amerykańskich cukrzyc Skojarzeniowa dieta pojedynczo bierze w konto, dostosowywa i. pacjenta cholesterol i ciężar Dieta ciie kalorie znamiennie i jest pacjentami, mówi ograniczać cukierkowych i skrobiowych foods.

Dla nauki wszystkie 99 uczestników spotykali tygodnika z doradcami które radzili one na przepisach, dać one poradom dla wtykać ich poszczególne diety i oferowali ośmielenie.,

Całkowita wiadomość wydają się jest że diety pracują jeżeli ludzie wtykają one dla wystarczająco długi i everyone diagnozującego z cukrzycami którym z jest prawdopodobnie ciężki aspekt rozdawać. zaczynać jeść ostrożnie potrzebuje

Badacze mówją rezultaty pokazują że oba diety ulepszali cukrzyce zarządzanie i zmniejszali niezdrowych cholesterol poziomy, ale niektóre ulepszenia byli wielcy z niskotłuszczową weganin dietą.

Badanie publikuje w cukrzycach Dba, czasopismo publikujący Amerykańskimi cukrzycami Skojarzeniowymi.

Advertisement