Rember, nowy Alzheimer lek oferuje nadzieję cierpiący

Eksperymentalny lek taktować chorobę alzhaimera miał niektóre obiecuje rezultaty w wczesnych próbach z pacjentami.

Lek dzwoniący Rember są w drugi trzy sceny rozwój i miał niektóre sukces w zatrzymywać postęp kojarzącego z chorobą umysłowy marnienie. (methylthioninium chlorek)

Naukowowie od Aberdeen Uniwersyteckiego mówją leków cele i niszczą one w procesie nagromadzenie odmianowa proteina w móżdżkowym, nazwanym Tau., który powoduje gmatwaniny budować up inside komórki wymagać w pamięci, Rember jest pierwszy traktowaniem specyficznie projektującym celować Tau gmatwaniny.

Lek dać 321 pacjent z łagodnym umiarkowana choroba alzhaimera w 30, 60 lub 100mg dawki 60mg dawka i produkowali znaczącego skutek lek lub placebo gdy pacjenci pokazywali punkt różnicę nad 50 tygodniami dla objawów demencja prawie.

Drużynowy mówi 81 procentu różnica w tempie umysłowy spadek zobaczył porównywał z tamto no bierze traktowania i przy 19 miesiącami był żadny znaczący spadek w umysłowej funkci w pacjentach bierze leka tam.

Mówją zobrazowanie dane także sugeruje leka może mieć był wydajni w częściach mózg odpowiedzialny dla pamięci.

Wstępni rezultaty nauka przedstawiali ten tydzień przy konferencją międzynarodowa na chorobie alzhaimera w Chicago profesorem Claude Wischik.

Wielkie próby lek planują zaczynać w 2009, i badacze także prowadzą dochodzenie czy lek rola w zapobieganiu choroba.

Lek który rozwijał Opierającymi się tauRx lecznictwami, mógł być na rynku 2012.

Eksperci mówją Rember jest ważnym nowym postępem w walce przeciw demenci i jest pierwszy dowodem że nowy lek może ulepszać poznawanie w ludziach z Alzheimer celować proteinowe gmatwaniny które powodują komórki mózgowej śmierć.

Alzheimer eksperci są optymistycznie o rezultatach ale mówją, wielkie próby teraz potrzebują.

Advertisement