הפיליפינים קורא לעזרה לכתובת פרוץ המחלה בעקבות "סופות

ארגון הבריאות העולמי ביום חמישי אמר הפיליפינים מבקש "לסייע הבינלאומית להילחם התפרצות קטלנית של המחלה מדבקת בעקבות שתי סופות טרופיות קשות", סוכנות הידיעות הצרפתית מדווח. חלקים של מנילה, אשר עדיין מוצפים כמעט ארבעה שבועות לאחר מכה טרופי סטורם Ketsana, חווים התפרצות של זיהום חיידקי, לפטוספירוזיס (10/22).

הזיהום, שהוא "מופצים על ידי מים מזוהמים עם השתן של חולדות, כלבים וחיות אחרות", הוסיפה "את הבעיות העומדות בפני בפיליפינים אחרי גב אל גב סופות מאז החודש שעבר מאוחר יותר נהרגו 900 בני אדם הרוס האזורים הצפוניים ", על פי סוכנות הידיעות AP / GMANews.TV (10/22). עד כה 1,963 מקרים של לפטוספירוזיס דווחו 148 אנשים מתו, אמר פרנסיסקו דוקה, הבריאות הפיליפינים מזכיר, סקיי ניוז מדווח (10/22).

"צוות של שלושה חבר טס לתוך מנילה" ב למחרת או כך "לאחר שהממשלה ביקשה עזרה Alert 140 הלאום פרוץ גלובל רשת תגובת להילחם פרוץ, אדם קרייג, רשמי של ארגון הבריאות העולמי מערב האוקיינוס ​​השקט האזורי המשרד במנילה, "אמר, AFP מדווח (10/22).

כדי למנוע הידבקות נוספת להפיץ, בריאות עובדי הממשלה נתנו אנטיביוטיקה ל -1.3 מיליון בני אדם, את AP / GMANews.TV כותב. לפטוספירוזיס היא התפשטה "דרך חתכים וחבורות חשוף. המחלה יכולה לגרום כאבי ראש, חום גבוה, כאב שרירים והקאות. במקרים קיצוניים, זה יכול להוביל לאי ספיקת כליות, דימום פנימי יכול לגרום למוות".

"פיטר Cordingley, דובר ארגון הבריאות העולמי באזור מערב האוקיינוס ​​השקט, אמר קהילות רבות להישאר מוצף ומספר זיהומים יכול להמשיך לצמוח, אם כי מספר המקרים שדווחו טרי בבתי חולים ממשלתיים החלה ירידה כמים לסגת בקהילות מסוימות," את החדשות השירות מדווח (10/22).

על פי סקיי, "המדינה נמצאת עכשיו מתכונן לקראת מזג אוויר גרוע יותר כמו החזאים לחזות טייפון Lupit מוגדר להביא וברוחות חזקות במהירות של יותר מ 120 קילומטרים. חובשים חיילים נפרסו עם סירות הצלה, משאיות וציוד חירום מעל 100 בנייני הממשלה נמצאים בכוננות כמו מחנות פינוי אפשרי "(10/22).

ABS-CBN חדשות בוחנת את תגובת הממשלה פרוץ. "רשויות הבריאות מוקדם יותר יעצו לציבור לא להשתכשך במימי המבול ולהשתמש ביגוד מגן על מנת למנוע שיטפון נישאים מחלות כמו לפטוספירוזיס קדחת, טיפוס הבטן, כולרה, צהבת" (10/22).

בחדשות בנושא, רויטרס AlertNet בוחן במאמצי הסיוע בעקבות אסונות טבע. "כאשר קורה אסון, סוכנויות סיוע בינלאומיות מקבלים את עיקר תשומת הלב התקשורתית ומימון התורם אך מומחים אומרים כי מדובר למעשה האנשים החיים באזורים שנפגעו מי להציל את חייהם ביותר לעזור לניצולים הרבה אחרי עובדי הסיוע הזרים לעזוב", על פי שירות חדשות. המאמר כולל ראיונות עם אנשים לספק סיוע בזמן אסון. הוא עוסק גם ממצאי בחו"ל בריטניה פיתוח המכון הדו"ח (Dmitracova, 10/23).


Kaisernetwork.org מאמר זה מחדש באישור סוג של חברים שלנו קרן משפחת קייזר . אתה יכול להציג את כולו מדיניות קייזר יומית דוח הבריאות , לחפש בארכיונים , או להירשם לקבלת משלוח דוא"ל כיסוי מעמיק של ההתפתחויות המדיניות בריאות, ויכוחים ודיונים. דיילי מדיניות קייזר דוח הבריאות מתפרסם על Kaisernetwork.org , שירות חינם של ג'יי הנרי קייזר הקרן המשפחתית . כל הזכויות שמורות 2009 המייעצת החברה קרן משפחת קייזר. כל הזכויות שמורות.

Advertisement