Porady dla taktować odnosić sie dermatologic koncerny

Everyone oczekuje ich bodies zmieniać gdy dostają starymi. Od zmarszczeń i zwisającej skóry chrupliwe kości i boli i bóle starzenie się proces są nieuchronni. W dodatku, tam  jest liczba medyczni dermatologic warunki które ukazują się z wiekiem który może powodować ludzi stresów even more. Na szczęście, dermatolodzy mogą pomagać diagnozować te warunki i taktować nieważne kiedy uderzają.

Mówjący przy Amerykańską akademią dermatologii skóry akademia, dermatolog Debra Jaliman, MD, FAAD, pomocniczy kliniczny profesor dermatologia przy góra synaj szkołą medyczną w Nowy Jork dyskutował (akademia) dlaczego włosianej straty, trądzika, rosacea i nogi żyły, mogą zdarzać się i niektóre opóźneni sposoby taktować one. gdy starzejemy się

"Gdy starzejemy się, liczba zmiany miał miejsce na powierzchni która może wpływać nasz skóra i pod jak my wygląd i odczucie," powiedział Dr. Jaliman. "Ale dużo my można zaskakujący budzili się jeden dzień z początku trądzikiem, cieniejący włosiane lub żenująco pająk żyły. podczas gdy można oczekiwać widzieć cienkie linie i zmarszczenia gdy rok przechodzą, Rzeczywistość jest że wiele dermatologic warunki są prawdopodobni wpływać my gdy starzejemy się, i klucz jest adresować te problemy wcześnie wykluczał poważnych stany medycznych i początek właściwy traktowanie."

Włosiana strata Może Taktująca Efektywnie

Podczas gdy wiele ludzie genetycznie predysponują włosiana strata, ono zostać coraz bardziej popularny z wiekiem. W rzeczywistości, Dr. Jaliman zauważał że everyone nad wiekiem 40 mniej włosy niż - włosy no pojawiać się cienkim na powierzchni. gdy, nawet jeśli byli młodzi

Najwięcej pospolitej formy włosiana strata która wpływa mężczyzna i kobiet jest androgenetic alopecia (często nawiązywać do wzór włosiana strata lub wzór włosiana strata jako). W oba rodzajach, miniaturyzacja włosiani follicles zdarza się - znaczący włosianych pobyty na głowie dla krótkiego okresu czasu należnego krótka wzrostowa faza. Jako rezultat, osoba rozwija dzieci świetnych hairs które no dosięgają ich pełnej średnicy lub długości. W mężczyzna, to wynika w włosy linii na górze skalpu cofa się baldness lub. Jakkolwiek, w kobietach no wpływa czołowy hairline ale tam  jest widoczny wiotczenie nad koroną przy częścią i.

Przed zaczynać jakaś traktowanie dla włosianej straty, Dr. Jaliman stresował się że ja jest znacząco dla mężczyzna i kobiety widzieć dermatologa dla właściwej diagnozy i wykluczali potencjalnie poważnego stan medycznego tak jak lupus, tarczycowa choroba lub niedostatek anemia. Inne przyczyny włosiana strata zawierają lek reakcje, kontrola urodzin pigułki, przekwitanie lub dietę brakuje, w proteinie.

Taktować włosianą stratę dostępne dla mężczyzna i kobiet są, kilka wydajne terapie. Wydajne medyczne terapie które zatwierdzają zawierają finasteride, recepturowego oralnego lekarstwo i minoxidil, 2%, 5% dla mężczyzna z wzór włosianą stratą i, topiczni rozwiązania które są dostępni bez recepty. Dla kobiet z włosianą stratą, minoxidil 2% jest jedynym topicznym lekarstwem zatwierdzającym FDA dla wzór włosianej straty.

Dr. Jaliman powiedział że włosiani przeszczepy są dobrym opcją, gdy chirurgicznie włosiany przywrócenie rozwijał w ostatnich latach i rezultaty są target320_0_ naturalni niż w przeszłości. Teraz, wszczepiają w wiotczeniu i łysych terenach niż grona włosy raczej, często nawiązywać do jak "czopują." pojedyncze follicular jednostki lub jeden włosy (na raz) Zapobiegać przyszłościową włosianą stratę sugerował, Dr. Jaliman że włosiani przeszczepów pacjenci uzupełniają ich traktowanie z medyczną terapią polecającą ich dermatologiem.

Dorosły trądzik Zdarza się Dobrowolnie niż mężczyzna w kobietach

Często przez pomyłkę rozważaliśmy warunek trądzik który tylko wpływa nastolatków, możemy zdarzać się przy jakaś wiekiem i jesteśmy bardzo pospolici w dorosłych w 20s, 30s i 40s ich. Podczas gdy trądzik który zdarza się podczas nastoletnich rok ogólny wpływa więcej chłopiec niż dziewczyny, dorosły trądzik zdarza się dobrowolnie niż mężczyzna w kobietach. W rzeczywistości, studia pokazują że trądzik wpływa więcej niż 50 procentów kobiety między wiekami 20-29 i więcej niż 25 procentów kobiety między wiekami 40- 49(1).

Dr. Jaliman wyjaśniał że dwa głównej przyczyny trądzik w kobietach mogą przypisujący hormony i kosmetyki (nawiązywać do hormonalny trądzik jako) (znać jako trądzika cosmetica). W hormonalnym trądziku, wzrost w produkci androgeny może stymulować nafcianych gruczoły włosianych follicles w skórze i - (męscy hormony teraźniejsi w mężczyzna i kobietach) prowadzący wywołujący trądzik migoczemy w kobietach, szczególnie.

Taktować hormonalnego trądzika w kobietach zauważał, Dr. Jaliman - trzy że tam  są kilka oralni antykoncepcyjny dostępni z czego zatwierdzaliśmy Usa Food And Drug Administration (FDA) dla traktowania trądzik. Podczas gdy te terapie mogą być bardzo korzystne, Dr. Jaliman ostrzegał że pacjent musi ostrożnie dopasowywa z prawą terapią przed zaczynać traktowanie i ekranizujący, gdy niektóre kontrola urodzin pigułki właściwie powodować trądzika w pewnych pacjentach mogą.

W dodatku, uwalniający antybiotyki które teraz dawkują osoby ciała ciężarem mogą być bardzo laseru, wydajnych i światła traktowaniami, i także pomagać taktować trądzików lesions i zmniejszać przyszłościowych wybuchy w wiele pacjentach mogą.

Dla kobiet czyj trądzik przypisuje kosmetyki, Dr. Jaliman radzi pacjentów zatrzymywać używać te produkty i zmianę różny gatunek który badał jak comedogenic (no zatykamy pores). "Z trądzika cosmetica jest znacząco pierwszym krokiem, zatrzymywać use kosmetyki, ale dermatolog musi wydobywać wszystkie zapchanych pores przepisywać topicznego lekarstwo dla długookresowej polany i."

W dodatku, typ trądzik który dobrowolnie powoduje włosianymi produktami i jest pomaduje trądzika. Ponieważ afroamerykanie miewają skłonność mieć suchego włosy, często używają conditioners i produkty które są bardzo wazeliniarscy pomagać dodawać wilgoć włosy. Jakkolwiek, te produkty miewają skłonność być comedogenic i mogą powodować trądzików wybuchy w terenach dokąd wchodzili kontakt z skórą tak jak hairline na czole przy nape szyja i, wokoło. Jeżeli to zdarza się, Dr. Jaliman powiedział ludzie musi zatrzymywać używać te produkty i widzieć dermatologa pomyślnie jasny trądzik.

Rosacea Może Kierujący

Rosacea jest chronicznym skóry warunkiem charakteryzującym czerwonością, nabrzmiałością i naczyniastymi anormalność na twarzy z różnymi stopniami dotkliwość, powszechnie. Podczas gdy ja może zdarzać się przy jakaś wiekiem, Dr. Jaliman wyjaśniał że rosacea powszechnie jest trzy czasu prawdopodobny w kobietach i. Ponieważ tam  behawioralne zmiany mogą pomagać załagadzać niektóre objawy. są wiele znać cyngle dla rosacea alkohol, korzenni foods, pozafioletowy światło, upał i citric kwas -, na przykład - Jakkolwiek, Dr. Jaliman zauważał to w najwięcej skrzynek lekarstwa są konieczni taktować rosacea.

"W przeszłości, topiczni lekarstwa dla rosacea byli otłuszczeni i gniewania, ale teraz przedstawiał nowa fala topicals które są wagi lekkiej i łatwi na skórze," powiedział Dr. Jaliman. "Te nowi topicals zawierają metronidazole i azeleic kwas, i oba są bardzo wydajni dla rosacea pacjentów."

Ponieważ ULTRAFIOLETOWY ujawnienie jest pospolitym cynglem dla rosacea, Dr. Jaliman stresował się ważność dzienny sunscreen use. Z wprowadzeniem nowi zwykli sunscreens, Dr. Jaliman powiedział że rosacea pacjenci są prawdopodobni używać one ponieważ no są otłuszczeni i są mniej prawdopodobny dalej denerwować zaognioną skórę. "znajduję że sunscreens które zawierają fizycznych sunblocks tak jak titanium dwutlenek i cynkowy tlenek, pracują best dla rosacea pacjentów raczej niż chemically opierający się sunscreens."

Nóg żyły Mogą Rozwijać przy Jakaś wiekiem

Możemy rozwijać przy jakaś wiekiem prawie. pojawienie dwa pospolitego typ nóg żyły pająk żyły i żylakowate żyły - Podczas gdy często pojawiać się przez czas i typowo wpływają tamto które są starzy, Dr. Jaliman zauważający może dostawać pająka lub żylakowatych żył. który nawet zaludnia w ich 20s Podczas gdy oba typ nóg żyły są genetyczni, tam  są różnicy w czym, jak jest skorzy one i one taktuje.

Pająk żyły, także nawiązywać do, są bardzo malutkimi powierzchownie naczyniami krwionośnymi które wzrastają w rozmiarze przez czas. gdy mapa samochodowa fladruje Tamto które są podatni pająk żyły zawierają kobiety i zaludniają, kobiety które są ciężarne, co jest na ich ciekach w ich pracach regularnie.

"Podczas gdy pająk żyły mogą być nieatrakcyjne i powodują zawstydzenie dla ludzi, no są boleśni i są bardzo treatable," powiedzieliśmy Dr. Jaliman. "Sclerotherapy, fladruje z bardzo świetnymi igłami, jest wartość pieniądza w stosunku do złota dla taktować pająk żyły i rozpuszcza żyły w najwięcej skrzynek w niezmiennie, tylko dwa, trzy traktowaniach. w którym wstrzykuje w grona pająk sclerosing agent Lasery także one używają taktować pająk żyły, i twój dermatolog poleca najlepszy traktowanie w zależności od rozmiaru naczynia."

Żylakowate żyły są wielkimi, dilated naczyniami krwionośnymi które mogą podnoszący nad skóry powierzchnia i zdarzać się od wadliwego działania klapa., Tamto z krwionośnym krewnym z żylakowatymi żyłami są prawdopodobni rozwijać one i być z nadwagą może pogarszać się problem stawiać więcej naciska na żyłach. W przeciwieństwie do pająk żył, żylakowate żyły mogą powodować nogi czuć bolesnego lub zmęczonego. Dr. Jaliman zauważał że nowi endovascular lasery one używają pomyślnie taktować żylakowate żyły. Z ten procedurą mała porada laser tworzy małego nick w żyle i wkłada całkowicie rozpuszczać żyłę.

Endovascular lasery są wysoce bezpieczni i wydajny potrzebujemy rozpuszczać żyły, "w taktować żylakowate żyły i tylko jeden procedurę" powiedzieliśmy Dr. Jaliman. W najwięcej skrzynek, pacjenci możemy iść z powrotem pracować następnego dzień z minimalną niewygodą która jest zupełnie różna od najeźdźczych procedur w przeszłości które wykonywali w szpitalach. ","

Dr. Jaliman dodawał że ludzie, włosy lub gwoździe które zauważa jakaś niezwykłe zmiany w ich skórze niezależnie od wieka, muszą widzieć ich dermatologa.

Źródło: http://www.aad.org/

Advertisement