Podiatric lekarzi polecają konserwatywnych traktowania uśmierzać pięta ból

Millions amerykanie narzekają pięta ból który zazwyczaj powoduje podeszwowym fasciitis., Podeszwowy fasciitis jest warunkiem w którym zaognionym zostać podeszwowy fascia który biega od twój pięty palec u nogi). (wiązadło Ten warunek może być bardzo bolesny i powodować pokaźną kwotę cierpienie.

Według podiatrists uwarunkowywać tak jak stresów przełamy, tendonitis, artretyzm i nerwu drażnienie może także prowadzić pięta ból.

Podiatric lekarzi polecają konserwatywnych traktowania przed considering operację uśmierzać pięta ból. Te zawierają rozciąganie use reusable ochraniacze, obuwiane modyfikacje, orthotics, bez recepty lekarstwa tak jak ibuprofen i ciężar kontrola, gorący i zimno, gdy przesadny ciężar jest często cynglem dla pięta bólu.

Jeżeli warunek upiera się chirurgicznie traktowanie który wymaga rozcięcia wiązadło na piętowej kości. może sugerujący Otwarta lub endoscopic podeszwowa fascia uwolnienia operacja jest często używany; (EPF) komplikacje tak jak narosły ból, nerwu uraz, fascial poróżnienie i infekcja, mogą zdarzać się. Jakkolwiek, nowy minimalnie najeźdźczy traktowanie który może być pożądany dla pacjentów. przyjeżdżał

Nowa procedura dzwoni TOPAZ i bierze wokoło 20 minut dla traktowania. Procedura wymaga lekarkę używa serie mali dziurawienia w kluczowych obszarach pięta. Różdżka wkłada przez skóry używać te małych dziurawień nacięcia i częstotliwości radiowa energia przedkłada dla jedna druga drugi traktowań. Ten częstotliwości radiowa energia dostarcza o jeden calowy w oddaleniu. Procedura niesie out pod lokalnym anastetykiem więc ty no czujesz jakaś bólu.

Podiatrists żądają że częstotliwość radiowa która dostarcza piętowe pomoce usuwa chorą tkankę i wzrost naczyniastą dostawę która pozwoli podeszwowego fascia uzdrawiać. Procedura postępuje jako leczniczy zwiększenie i zaczyna wyzdrowienie proces.

Podiatrists w usa także twierdzili że stopnie sukcesu są target201_0_ wysocy niż normalna otwarta piętowa operacja. Ja który ubezpieczy jest minimalnie najeźdźczy że pacjenci odzyskują dużo szybkiego, i raporty sugerują że cierpliwi satysfakcj tempa są znacznie lepszy niż tradycyjna otwarta piętowa operacja.

Nowa TOPAZOWA procedura zatwierdza FDA i jest teraz dostępna w San Antonio, TX. Dr. Ed Davis jest deska poświadczającym podiatrist z biurami w Live Oak w północny środkowy San Antonio i (przez NE Metodystycznego szpital od) (atrium Bldg. przyległy do Północnego Środkowego Baptystycznego szpitala) dokąd procedury są dostępne. Nad 25 rok doświadczenie w traktowaniu pięta ból i inni problemy stopy i kostki.

ŹRÓDŁA Dr. Ed Davis

Advertisement