Deuteru uszczuplenia sympozjon skupia się na oncotherapy, przeciwrakowy, cukrzyce, starzenia się badanie

1st Międzynarodowy sympozjon na deuteru uszczupleniu trzymali na 13-14 2010 w Budapest Maju, Węgry. Konferencja programuje skupia się na postępach w zastosowaniu deuteru uszczuplenie, swój rola w przeciwrakowym badaniu, cukrzycach badanie i starzeniu się badawczym i klinicznym, teraźniejszym i przyszłościowym oncotherapy. Konferencja cel był zapewniać naukowego forum dla wszystkie bukmacherów ten nowy pole nauka i umożliwiać interaktywną wymianę najnowocześniejsza wiedza. Konferencja skupiająca się na opierać się korzyściach deuteru uszczuplenie, potwierdzająca swój znaczący antitumor skutek i sugerująca swój zastosowanie w innych przejawów polach.

Przedstawiał aktualnych postępy, dyskutował i. badawczym i różnorodnym deuteru uszczuplenie w zastosowaniu przy 1st Międzynarodowym sympozjonem na deuteru uszczuplenia wiodących naukowach od pięć krajów Węgry, Rumunia (, usa Rosja, Iran,) Nowi dowody naukowi które wspierają skuteczność deuter uszczuplać substancje naradzali się. Nowator deuteru uszczuplenie, Gábor Somlyai, PhD dać całkowitemu obrazkowi na rezultatach roku badanie w jego cztery papierach na różnych zastosowaniach ten nowa traktowanie modalność w polu i weterynaryjna nauka i ludzka kliniczna praktyka. Daiana Silva De Ávila, PhD, przyjeżdżający od Vanderbilt centrum medycznego, Nashville TN, usa, przedstawiał, DDW pokazywać starzenie się własność. że mangan powodować skracająca długość życia w dżdżownicach odwracał deuter uszczuplającą wodą  Profesor Laszlo G. Boros naukowy dyrektor siDMAP, Inc. przedstawiał to opierającego się na ich obserwacjach, (UCLA) ja zostać oczywistym że zmniejszony deuter wodorowi współczynniki reguluje sterolu i tłustego kwasu prekursora syntezę która prawdopodobni afekty tempo podziały i komórkowy rozprzestrzenianie przez limitowanej reductive syntezy i nowej błony formaci., Prof. Ebrahim Azizi i jego autory zakłada znaczącego wzrost w apoptosis indukci HT-29 komórki podąża ujawnienie Uszczuplający Doxorubicin warianty w porównaniu do normalnego Doxorubicin. (szkoła Postępowe nauki medyczne, Teheran uniwersytet nauki medyczne, Iran) Te dane także wspierali poprzednio donoszących znalezienia na znaczącym potencjale uwydatniać skuteczność chemoterapia DDW na komórkach nowotworowych. Dalej swój naukowa zawartość był networking wydarzeniem, 1st Międzynarodowy sympozjon na deuteru uszczupleniu, unikalna sposobność spotykać wszystkie bukmacherów deuteru uszczuplenie. Ja był dobrym sposobnością spotykać tamto które wpływali past, wpływa teraźniejszość i znacząco umożliwia przyszłość deuteru uszczuplenie za pomocą badania lub prób klinicznych podstawowych i stosować. Inicjacja intern operacje między naukowami i instytucjami także udogadniał podczas konferenci.

Organizatorów HYD LLC. rozwija środek farmaceutycznego i produkty konsumenckich opierających się na rozpoznaniu że naturalnie - występujący deuter centralnego rola w przepisie komórka procesy. Deuteru uszczuplenie jest całkowicie oryginalnym podejściem hamować przyrosta komórki nowotworowe w ciele i wpływać innych fizjologicznych procesy jak glikoza metabolizm.

W wczesnych lata dziewięćdziesiąte, Węgierska cząsteczkowa biolożka, Gábor Somlyai, PhD rozpoznający który powodować znaczącym zmianom w żywych organizmach może niedobór deuter., Znacząco wynik ten badanie niosący out z uszczuplającą wodą (DDW) był że przerzut komórki udowadniać być niezwykle wyczulony wycofanie d. Tam  jest roztrzygająco kliniczny dowód że kombinacja konwencjonalna terapia z DDW może wynikać w 2-3 fałdów wzroscie w średnim przetrwanie czasie (MST). Niedawni rezultaty pokazują że uszczuplenie deuter nakłania zmiany w wyrażeniu geny które bawić się już uznanego rola w patologii najwięcej nowotworów typ., Pierwszy przeciwrakowy lek opierający się na deuteru uszczupleniu rejestrował dla traktowania chwytów zwierzęta domowe z bolakami w 1999, ja weryfikował skuteczności tempo 70-80% w weterynaryjnej praktyce. (vetera-DDW-25® A.U.V.) Dla ludzkiego spożycia Preventa® deuteru uszczuplająca woda pitna jest na rynku od 2000. W 2010, HYD LLC. plany zaczynać fazy II próbę kliniczną prowadzić dochodzenie antitumor skutek DDW w objawowej, poprzednio bez leczenia chronicznej lymphocytic białaczce (CLL).

Ostatnio, farmakologiczny przemysł zaczynał rozwijać zawierać medycyny i komercjalizować (koncerta środek farmaceutyczny). Strategiczny zastępstwo wodorowi atomy w lecznictwach z deuterem mógł pozytywnie wpływać skuteczności i efekta ubocznego profile leki.

HYD podejście deuteru uszczuplenie woda i inne molekuły szerokiego potencjał uwydatniać skuteczność obecnie dostępni oncotherapies i wynikać w nowatorskich nowych medycynach i produktach konsumenckich dla zapobiegania nowotwór i traktowania. Niedawny badanie pokazuje jak cukrzyce. że zastosowanie deuteru uszczuplenie może zakrywać innych przejawów pola,

Badanie i leka rozwój opierający się na deuteru uszczupleniu jesteśmy wyjątkowym okazją inwestycyjną, HYD szukają dla intymnych sprawiedliwości, kapitału inwestycyjnego inwestorów lub. finansować badanie i narkotyzować rejestrację

Źródeł HYD LLC dla badania nad rakiem i leka rozwoju

Advertisement