Novo Nordisk uzupełnia cierpliwą rekrutację w A1chieve nauce dla typ - 2 cukrzyc zarządzanie

Dzisiaj, Novo Nordisk ogłaszał punkt zwrotny rekrutację 60,000th pacjent w A1chieve nauce 2 cukrzycy. (R) - obserwacyjna nauka projektująca prowadzić dochodzenie skutki nowożytne insuliny w zarządzaniu typ -

Rozciągający się 28 krajów przez 4 kontynentu i wymagający więcej niż 3300 lekarzów, A1chieve ustawia być światu wielkim obserwacyjnym nauką w insulinowej terapii. (R)

W przybliżeniu 70 procentów światu 285 miliony ludzi z cukrzycami żyje w te 28 wyłania się krajach dokąd tam  jest potrzeba patrzeć różnicy w lekarz decyzjach w zarządzaniu cukrzyce powstający interes i.

"Wielonarodowi obserwacyjni studia jak A1chieve zapewniają wartościowych wgląd w sposobie (R) aktualne terapie stosują jeśli chodzi o zmieniać kulturalny, ekonomiczne i epidemiological okoliczność," powiedział Philip dom, profesora cukrzycy medycyna i krzesła A1chieve Globalna rada doradcza, przy Newcastle uniwersytetem Anglia. (R)

Po to, aby przedrzeźniać naturalną sekrecję insulina w ciele, handlowo - dostępni insulinowi przygotowania używają w innych sposobach opierających się na jednostki potrzebie i zwyciężać lokalne praktyki. (reżimy) Jakkolwiek jest znacząco oceniać te różnych reżimy w prawdziwego życia położeniu ja.

"Once uzupełniający A1chieve zapewnia w okolicy ważną informację na wydajnym use nowożytne insuliny przez różnych reżimy. (R) Ten informacja mógł być dalej pożytecznie informować lokalnych wytyczna na zarządzaniu typ i ulepszać - 2 cukrzyc" dodający profesora dom.

Jesper H0iland, starszy wiceprezydent, Novo Nordisk regionu Międzynarodowe operacje A/S powiedział "A1chieve nauka jest innym ważnym incjatywa demonstruje nasz oddanie (R) gdy lidery w polu cukrzyce dbają. Nasz niezrównana obecność w wyłania się krajach i umożliwialiśmy my wynosiliśmy taki unikalnej i wielkiej skala badawczą aktywność kliniczna ważność."

Rezultaty ten wielonarodowa nauka będą dostępni w 2011.

Źródło: NOVO NORDISK

Advertisement