astraZeneca używać THEW bazę danych dla sercowego zbawczego cenienia

astraZeneca nabywał jednorocznego członkostwo zyskiwać dostęp międzynarodowa przechowalnia dane projektujący pomagać przemysłu i naukowa badaczów rozwija nowe technologie ulepszać sercowego bezpieczeństwo. Baza danych, dzwoniąca Telemetryczny i Holter ECG magazyn, pomaga badaczów lepszy oceniać (THEW) jak leki wpływają serce. Sercowa toksyczność jest jeden prowadzi przyczyny usunięcie leki od rynku który jest dzisiaj, dlaczego trwający badanie w ten terenie potrzebuje.

THEW jest rezultatem partnerstwo między uniwersytetem Rochester centrum medyczne Usa (FDA), płucem i krew instytutem Krajowi instytuty zdrowie, Food And Drug Administration i Krajowy serce. (NHLBI) THEW składać się z cyfrowy katalog ciągli electrocardiographic nagrania od sercowych pacjentów, zdrowych jednostki i elektrokardiogramy od zbawczych studiów uprawomocniających ważnymi firmami farmaceutycznymi.

W dodatku do pomaga przemysłu i naukowa badaczami lepiej rozumie elektryczną aktywność serce i jak indywidualni leki mogą wpływać ten aktywność dane mogą pomagać rozwój nowe narzędzia łatwo wykrywają leki które mogą mieć niebezpiecznych skutki na sercu. AstraZeneca zysk pełen dostęp szeroki zakres electrocardiographic nagrania i kojarzona kliniczna informacja które mogą używać rozwijać, uprawomocniać i potwierdzać, electrocardiographic markierów leka cardiotoxicity. z THEW partnerstwem

"wierzymy astraZeneca's interes i zaangażowanie w nasz incjatywa jest znacząco kamieniem milowym. Poparcie rósł przez czas i dalej potwierdza nasz decyzję rozwijać przechowalnię dla naukowych dane dla rozwoju nowatorskie technologie odnosić sie sercowy bezpieczeństwo," otrzymywaliśmy od ważnych firm farmaceutycznych powiedział Jean Philippe Couderc, Ph.D, M.B.A, profesor nadzwyczajny i dyrektor w podziale kardiologia., przy uniwersytetem Rochester centrum medyczne THEW projekt.

Firmy mogą nabywać długiego, pełen dostęp członkostwo, lub mogą nabywać dostęp indywidualne bazy danych wśród THEW. Członkostwo informacja może znajdująca na THEW stronie internetowej przy www.thew-project.org.

"jesteśmy uradowani wytwarzać sposobności oceniać ich sercowe zbawcze technologie dla firm farmaceutycznych używać dane od nasz przechowalni. Nad past dwa rok, pomagaliśmy firmy ulepszać ich ECG narzędzia i kilka te narzędzia mieli dogłębnego wpływ na sposób firmach oceniać sercowego bezpieczeństwo," powiedział Couderc.

THEW baza danych jest częścią centrum dla Ilościowej elektrokardiografii i Sercowego bezpieczeństwa który jest składnikiem URMC'S serca badania uzupełnienia program., Program jest międzynarodowym liderem w nauce kierowi arrhythmias i rzadki genetyczny warunek kojarzący z anormalnym QT interwałem, dzwoniącym congenital Długi QT syndrom (LQTS). URMC utrzymuje Międzynarodowego archiwum dla LQTS i podąża tysiące rodziny które ten odziedziczonego warunek., Jeden genetyczne formy QT prolongaty syndrom jest jednakowa nakłaniający syndrom, i uniwersytet praca skupia się na rozwijać narzędzia utożsamiać jednostki z lub warunku.

Źródło: Uniwersytet Rochester centrum medyczne

Advertisement