Najpierw Vivo przesiewania system dla zupełnej ludzkiej jądrowej hormonu receptoru rodziny wewnątrz -

InDanio przesiewania system może używać functionally charakteryzować i tak kwalifikować one jako potencjalni cele, na przykład, "sierota" receptory dla leka odkrycia. - tamto dla których niewiadomi są ich odmianowa funkcja lub - System może także używać ekranizować dwuczłonowe biblioteki utożsamiać potencjalnych nowych leki które celują NR proteiny. i przerafinowywać po to, aby

NRs znajduje wśrodku komórek i jest odpowiedzialny dla odczuwać obecność hormony i inne molekuły. Regulują wyrażenie w komórce liczba geny wymagający w homeostatic, metabolicznych i odtwórczych procesach. NRs reguluje wyrażenie w komórce liczba procesy, i także reprezentują znacząco i pomyślną klasę leków cele wplątujący w niektóre przeważajace choroby wliczając odpornych nieład, otyłości, cukrzyc i nowotworu. Nauka cztery roku zdecydowanego który (FDA) i odgórni dziesięć sprzedaje opierający się leków łączących reprezentuje na całym świecie sprzedaż roczną nadmierny USD jedna siódma leki zatwierdzający Usa Food And Drug Administration celu jądrowymi receptorami, $16 miliard. temu Chociaż wiele NRs celował pomyślnie, najwięcej one no byli, i jedna trzecia one jest wciąż sierota.

inDanio zakładał Dr. Henry, opiera się na IP portfolio wytwarzający ich badaniem, Najlepszy badania medyczne przy uniwersytet w toronto i Dr. Jens Tiefenbach dział, doktorski podobny działanie z Dr. Krause i. Krause i profesor w Banting

OGI inwestycja pozwoli inDanio charakteryzować funkcję rozumiejący członkowie celuje NR rodzina i tak tworzyć podstawę dla ustanawiać handlowych partnerstwa one", komentuję Dr. Paul Chipperton, członka inDanio rada dyrektorów i CEO Dogłębny Medyczny "dalej charakteryzować taki receptory i rozwijać leki. "Z całościowym i skutecznym podejściem badać sondą NR receptory, tam  jest olbrzymi sposobność rozwijać nowe lecznicze aleje w NR rodzinę."

inDanio's zebrafish ligand oklepa (LT) LT i technologia wykorzystywaliśmy fact leka odkrycia platforma że zebrafish są przejrzyści w wczesnych fazach rozwój, tak pozwoli dla use fluorescencyjni proteinowi markiery. Wiele leki nigdy dosięgają rynek ponieważ nie udać się toksykologia testy lub innych niezamierzonych skutki na ciele. Obecnie, w Vitro testowanie polega na pomiarowych prostych chemicznych interakcjach mierzyć leka skuteczność, ale to no jest często wydajny predictor jak leki wpływają żywych organizmy. Zaczynać proces sortowania z wewnątrz - Vivo assays używać żywych zebrafish, więcej informację na leka skuteczności, toksykologię i innych efekty ubocznych, mogą zbierający przed i lepiej informować przetwarzające paliwa próby kliniczne.

inDanio jest w znakomitej pozyci kapitalizować na znaczącej pracie zobowiązującej się naukowa, pharma sektorami i," komentujący Dr. Chrześcijanin Burks, prezydent i dyrektor generalny OGI. "NR proteiny i rozwija mieszanki biblioteki celuje te proteiny w charakteryzować nad past 20 rok" "Ich przesiewanie system musi zapewniać powieść, produktywna informacja na naturalnej ligands, tkankowej i rozwojowej specyficzności mieszanki, i czy tak czy nie mieszanka oprawia wieloskładnikowych receptory."

OGI'S PBDF program inwestuje w sposobnościach ten spadek w zasady fazie badanie - opierać się w genomics, proteomics lub kojarzyć technologiach, - (uzasadnienie) i to krótkoterminowego potencjał zabezpieczać znaczącego kolejnego kroka w kierunku rynku. Poprzedzający odbiorcy zawierali uniwersytety, instytuty badawyczy i firmy Ontario. Zastosowania są należni w Styczniu 2011 dla kolejnej rundy PBDF inwestycje.

Źródło: Ontario Genomics instytut

Advertisement