Czasopismo zdrowie publiczne praktyki i zarządzania aktualne sprawy wyjaśnia wpływ PPACA

Aktualne sprawy czasopismo zdrowie publiczne praktyka i zarządzanie, zapewnia ostateczną analizę Cierpliwa ochrona Niedrogi opieka akt który jest teraz pożarniczy jako niekonstytucyjny ćwiczenie federacyjna władza. i, (PPACA)

Według autorów "Pływać W górę? Cierpliwa ochrona i Niedroga opieka Postępujemy i Kulturalny Ascendancy zdrowie publiczne," akt zapewnia pierwszy prawdziwą sposobność wynosić narodu oddanie krytyczni elementy zdrowie publiczne choroby zapobieganie, wellness promocja i opierać się interwencje -.

Obserwacje opierają się na zakrojona na szeroką skalę rewizja PPACA, wraz z niedawną literaturą i odnosić sie komentarzem, pojawiać się w Marcowego, Kwietnia zagadnieniu czasopismo/, publikujący Lippincott Williams & Wilkins, część Wolters Kluwer zdrowie.

"włączenie tuziny zdrowie publiczne initiatives w PPACA i określona zdrowie publiczne orientacja sugerujemy zmianę w społeczeństwo postawie i poparcie zapobieganie," powiedział wiodącego autora Kenneth deVille i zdrowie publiczne profesora, PhD, JD. "Ale taki zmiana wymaga ogólnospołeczną istną zamianę."

Artykuł wyjaśnia, robić rezultatowi końcowemu niepewny. jak osatateczny ogrom wpływ PPACA na zapobieganiu łączy liczba społeczni i pieniężni czynniki

"Podczas gdy PPACA potencjalnie reprezentuje wielką infuzję kapitał w zdrowie publiczne infrastrukturę w Usa historii światu rzeczywistego wpływ ten akt zależy na jak fundusze właściwie ustalają mimo to przeznaczają, który" powiedział deVille Lloyd Novick i coauthor, MD, MPH.

Autory także sugerują że ostateczny sukces wysiłek zależy na poziomie wsparcie publicze, i niestety już próbowali ataki na zdrowie publiczne zaopatrzeniach.  Ostatni Listopad Johanns poprawka w senacie proponującym eliminować prawie wszystko prewencyjny i zdrowie publiczne finansowanie od aktu. Poprawka ostatecznie nie udać się, ale ilustruje ryzyko tworzącego stronniczym nieporozumieniem o wartości PPACA i intent.

Autory zapewniają że akt tylko spotyka swój obietnicę jeżeli, jeżeli rządowi i ogólnospołeczni lidery przesuwają ostrość szeroki wzrok prewencyjni zdrowie publiczne zagadnienia, i więcej amerykanie obejmują pomysł że opieka zdrowotna jest bardziej niż właśnie opieka medyczna dla choroby.

Podczas gdy opinia przesuwająca dosyć dla aktu zawierać zdrowie publiczne skupia się, dotyczę o swój przyszłości ponieważ Usa kultury resztki skupiać się na i na ograniczać rola rząd, "czym jest dobry dla jednostek vs. społeczeństwo jako całość" powiedzieliśmy Novick.

ŹRÓDŁA Wolters Kluwer zdrowie: Lippincott Williams & Wilkins

Advertisement