Niemiecka firma kroczy w górę produkci Radiogardase po Japonia jądrowy kryzys

Medialny oświadczenie Na Jądrowym kryzysie W Japonia

Heyltex Korporacja jest wyłączność na wywiad Usa dystrybutorem jedyny zatwierdzający lek taktować ludzi które wewnętrznie zanieczyszczali z promieniotwórczym cesium, który fabrykuje Heyl chem. Radiogardase®, (Prusackiego błękita nierozpuszczalne kapsuły) (Cs-137) pharm. Fabrik Berliński GmbH w Niemcy.

Radiogardase® łapać w pułapkę, utrzymuje one od absorbującego ciałem i. promieniotwórczego cesium i thallium w jelitach Jak tylko Cs-137 wchodzić do ciało, ono iść przez długiego obracania absorbowanie wśród krążeniowego systemu. Ingested Cs-137 reabsorbed prawie całkowicie od gastrointestinal obszaru przez bloodstream, odtransportowywa wątróbka i w końcu wraca jelito. dokąd ono wchodzić do galasowy pęcherzowego Od jelita, wokoło 90% znowu reabsorbed w bloodstream i enterohepatic cyrkulacja zaczyna anew. Radiogardase® przerywa ten enterohepatic absorbowanie Cs-137 pukać ten cykliczną ścieżkę out i wysyłać je z gastrointestinal obszaru przez fekaliów.

Heyl chem. pharm. Fabrik GmbH kroczy up produkcję Radiogardase® pomagać uśmierzać domowego i globalnego żądanie.

Podczas jądrowych incydentów tak jak trwający nagły wypadek przy Fukushima Daiichi Jądrowej władzy łatwością, materiał radioaktywny może uciekać od paliwowych prąć i wynikających pęknięć w metali prąciach przez ogrzewania. Przerwa w ograniczenie strukturze przez wybuchów lub szkody od innych przyczyn, może pozwalać materiał radioaktywnego tak jak Cs-137 uciekać środowisko. Uwalniający materiał radioaktywny może wdychający, łyka z skażonym jedzeniem lub wodą, lub wchodzić do ciało przez otwartych ran.

Narkotyzuje ten pomoc usuwać ten materiał radioaktywnego od ciała dzwoni decorporation leki. Być może najbardziej znany ogół społeczeństwa jest potasu jodek (chemically skracający KI). Ten lek pomaga utrzymanie promieniotwórczemu jodowi od brać up tarczycowym gruczołem i promuje swój ekskrecję. Jakkolwiek, tam  jest mnogi inni decorporation leki które używają dla wiele rok dla wypadków wymaga napromienianie pracowników, i rzadko, członkowie społeczeństwo. Radiogardase® (Prusackiego błękita nierozpuszczalne kapsuły) pomoce promują ekskrecję promieniotwórczy cesium, i sodium i wapni diethylenetriamine pentaacetic kwas promuje ekskrecję promieniotwórczy pluton. (DTPA)

Według Carol Marcus Ph.D., M.D. Profesor napromienianie onkologia Rentgenologiczne nauki i, David Geffen szkoła medyczna, UCLA "strategiczny klucz przeciwawaryjny przygotowanie jest gromadzić zapasy decorporation leki w postępie. Wiele decorporation leki mało lub wcale innych medycznych uses i ogólny no utrzymują w, aptekach i szpitalach." Dr. Marcus dodający, "firmy up fabrykuje które fabrykują te limitowanych use leki jest w rezultacie mały i mało lub wcale przypływ pojemności rampy, jeżeli wielkie ilości potrzebują. Gromadzić zapasy narkotyzuje naprzeciw czasu, jak zrobi w Stany Zjednoczone, m gotową dostawę jeżeli potrzebują."

"potrzeba naprzód rozmieszczającą dookoła świata dla te produktów jest jasna," powiedział Aleksander Heyl, CEO Heyltex Korporacja. "Radiogardase jest ważną częścią żyje blisko obiektów nuklearnych i kluczowego antidotum w chronieniu przeciw chronienie amerykanie "Brudnej bombie" atak wymaga Cs-137." W dodatku Mr. Heyl twierdził to, "niefortunny incydent przy Fukushima Daiichi Jądrowej władzy łatwością stawiał niebezpieczeństwa napromieniania ujawnienie na stronie tytułowej i przynoszący w ostrość potrzebę dla kontynuującego planowania na całym świecie."

ŹRÓDŁO Heyltex Korporacja

Advertisement