Nowy badanie egzamininować połączenia między aluminium i chorobą alzhaimera

Nowy badanie ono niesie out przy Keele uniwersytetem egzamininować połączenia między aluminium i chorobą alzhaimera.

Nauka naukowami przy Keele który publikował w 2006 pokazywał że aluminium mógł usuwający od ciała jednostki z chorobą alzhaimera pytać one pić bogactwo wodę mineralną.
 
Nowa nauka jest rozszerzeniem to, silikony w którym pijemy bogactwo wodę mineralną przez okres 13 tygodni pacjent i opiekun, podczas których ich urinary ekskrecja aluminium, i żelazo monitoruje.  Naukowowie teraz patrzeją rekrutować jednostki w naukę nad kolejne kilka tygodni.
 
Dr Christopher Exley, czytelnik w Bioinorganic chemii przy Keele, powiedział: "początkowy cel jest potwierdzać że miarowy pić bogactwo woda mineralna pomaga usuwać aluminium od ciała. W zasadzie pomysł w długim - termin jest że jeżeli aluminium przyczynia się choroba alzhaimera, then usuwać je od ciała mógł pomagać zaludniać z chorobą alzhaimera."
 
W aktualnej nauce także monitorują poznawczą zdolność widzieć pacjent i opiekun podczas 13 tygodni nauki okresu jeżeli either można korzystać od pić bogactwo wodę mineralną.
 
Dr Exley dodawał że ja był znacząco stresować się nawet po 40 rok badanie. że podczas gdy demencja jest priorytetu terenem dla teraźniejszego rzędu, tam  są żadny wydajni traktowania dla choroby alzhaimera, Keele drużyna próbuje badać hipotezę który przyczyniać się w kierunku choroby alzhaimera można aluminium i choroba alzhaimera pacjenci korzysta od prostego zadania pić bogactwo wodę mineralną każdy dzień! jeżeli to jest prawdziwy wtedy

Źródło: Keele uniwersytet

Advertisement