Brak lekarki akceptuje Medicaid mógł komplikować zdrowie przegląd

Gdy nacisk wspina się na stanu Medicaid budżetach New York Times egzamininuje czy programy mogą obchodzić się przypływ oczekiwać pod nowym zdrowia prawem. I wzgórzy spojrzenia przy opóźnionymi zrezygnowaniami nagradzającymi administracją dla asekuracyjnych planów które no spotykają wymagań prawo.

New York Times: Cięcie urlopu pacjenci Z Medicaid kartami Ale Żadny specjalista Widzieć,
Ośmioletni Draven Smith wydalali od szkolnego ostatniego roku dla destrukcyjnego zachowania, i ono wydala znowu w tym roku. Ale jego matka i jego pediatra no możemy znajdować zdrowie psychiczne specjalisty taktować on ponieważ jest na Medicaid, i program który zapewnia zdrowia sprawozdanie dla biedy, wynagrodzenia fabrykuje w ten sposób trochę że dużo odmawiają brać swój pacjentów. Problem który jest jeden ich duzi expenditures. jest pospolity tutaj i poprzez kraj, szczególnie gdy stany, gramoli się balansować ich budżety, szukali cięcia w Medicaid, I ja przedstawia Obama administraci z ważnym wyzwaniem, ponieważ nowy federacyjny opieki zdrowotnej prawo polega ciężko na Medicaid zakrywać wiele ludzi które teraz brakują ubezpieczenie zdrowotne. "Mieć Medicaid kartę w żadny sposobie gwarantuje dostęp opieka," powiedział Dr. James b. Aiken, przeciwawaryjny lekarz w Nowy Orlean (bonkreta, 4/1).

Wzgórze: Lista zdrowie reformy zrezygnowań utrzymań Rosnąć
Liczba zrezygnowania rósł 128 w Marzec. Obama administracja nagradzał dla zaopatrzenia roczniak opieki zdrowotnej reformy prawo Z nowymi zrezygnowaniami, ten sposoby, ubezpieczający, zjednoczenia i inne organizacje 1.168 biznesów, otrzymywali jednorocznych zwolnienia od opieki zdrowotnej reformy aprowizacyjnej wymagający przynajmniej $750.000 w rocznych korzyściach. Administracja mówi chwilowi zrezygnowania użyczają pomagać stabilizować ubezpieczenie rynek do pełny pakunek reformy biorą skutek w 2014, ale rosnący numer zrezygnowania wystawiał Białego dom ciężka krytyka od Republikańskich przeciwników prawo (Millman, 4/2).

http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement