Pierwsza kliniczna nauka używać Brainwave optymalizacja technologię taktować bezsenność

Bezsenność jest przeważajacym sen nieładem, wpływa up to 50 procentów dorosła populacja w Stany Zjednoczone na tygodniowej podstawie.

Kilwateru Lasowy Baptystyczny centrum medyczne prowadzi pierwszą, randomizującą, kontrolującą kliniczną badawczą naukę w kraju używa Brainwave Optimization™ taktować ludzi z bezsenność. Brainwave Optimization™ jest najeźdźczym technologią który pomaga móżdżkowej równowadze dla optymalnego występu.

Nauka ewentualna zrobi badawczą dotacją od Móżdżkowego stanu Technologies®, firma opierająca się w Scottsdale, Ariz rozwijał Brainwave Optimization™., Electroencephalic Mirroring™ (HIRREM™). czyj, co założyciel lub technicznie zna jak O dużej zdolności, Relacyjny, Opiera się,

Energiczny niezrównoważenie mózg z przewagą prawe lub lewe hemisfery, może widzieć w warunkach tak jak uraz lub stres" powiedział Charles Tegeler IV, M.D, profesor neurologia i początkowy oficer śledczy dla nauki. ", towarzyszy objawem dla którego jest często bezsenność," Ten nowa technologia zamierza udogadniać wielką harmonię w móżdżkowy funkcjonować który może wynikać w ulepszających objawach. "i równowagę,"

Ludzki mózg zrobi up lewy i prawy hemisfery które pracują wpólnie jako równolegli procesory z zrównoważoną progresją od przodu popierać także. Gdy osoba przechodzi uraz lub ważnego stressor, ich autonomic odpowiedź dla przetrwania kopie wewnątrz, i mózg może zostać niezrównoważonym jako rezultat. To zdarza się naturalnie. Jakkolwiek, czasem ono no balansuje z powrotem mózg, Tegeler wyjaśnia, i to może prowadzić niekorzystni skutki, tak jak kłopotu dosypianie lub niepokój.

"W istocie, pozwolimy mózg patrzeć mnie w lustrze i ono widzieć w zoptymalizowanym, energicznym stanie," Tegeler powiedział. "Tamte tereny które są z równowagi, zaczynają pracować w kierunku czynnościowego stanu then."

Tegeler powiedział nauka skupia się tylko na insomniacs ponieważ, ponieważ ja jest taki pospolitym warunkiem w populaci ogólnej i ja jest warunkiem dla którego łatwo mierzący może ulepszenie. Dwadzieścia ludzi które badali dla osoba o umiarkowanych poglądach surowe bezsenność zapisywali się i przechodzili linii końcowej testowanie. Nauka uczestnicy przypadkowo umieszczali w dwa oddzielnej grupy. Pierwszy grupa przechodził osiem, 12 Brainwave Optimization™ sesj each chwila drugi grupa kontynuuje jak jest, postępujący jako grupa kontrolna. Jak tylko dane zbierał drugi grupa także przechodzi sesje.

Brainwave Optimization™ proces zaczyna z specyficznie umieszczać elektrodami affixed skalp i łączyć komputer wykrywać brainwaves różnorodni móżdżkowi lobes. Brainwave jest elektromagnetycznym energią który może być łamanym puszkiem w częstotliwość. Wysokie częstotliwość więcej cykle na sekunde względny dźwięka i byli wysokim smołą na muzykalnej skala. Odbijać mózg swój optymalnych falowych wzory z powrotem ja wyznaczają muzykalnego brzmienie i bawić się z powrotem temat przez stereo earbuds umieszczających w ucho non-invasively częstotliwość, - to zrobi w czasie rzeczywistym prawie. Gdy mózg rozbrzmiewa z przepuszczonymi dźwiękami, zmiany zdarzają się w neural sieci.

Jeden nauka uczestnik opisywał jego doświadczenie mieć jak "dużego reset guzika który uderza."

Podczas gdy Brainwave Optimization™ już używał więcej niż 32.000 ludźmi dookoła świata, ten kliniczna nauka przy kilwateru Lasowym baptystą jest pierwszy próbą patrzeć odmianowego problem zdrowotnego w kontrolowany ustawiać być sprawnie mierzyć wyniki i rezultaty po to, aby. - bezsenność -

"sen problemy i sen pozbawienie mogą mieć dalekosiężnych następstwa na osoby well i zdrowie - być," Tegeler powiedział. "brak sen może wpływać osob życia z szkodliwymi skutkami od gniewliwości choroba ciężarów więcej i zysk."

ŹRÓDŁO kilwateru Lasowy Baptystyczny centrum medyczne

Advertisement