U.N. sprawozdanie z realizacji na pomocach stresuje się postępy w traktowaniu, zapobieganie, ostrzega o opadającym finansowaniu

"Globalny postęp w zapobiegać HIV i taktować uwydatnia korzyści podtrzymywać inwestycję w HIV/AIDS nad długim - termin," według nowego raportu od WHO, UNICEF i UNAIDS, WHO prasowy uwolnienie donosi, którego także "wskazuje że narosły dostęp HIV usługa wynikał w 15 procentów redukci nowe infekcje nad past dekadą i 22 procentów spadkiem w odnosić sie śmierć w ostatnich pięć rok," (11/30). Raport, utytułowany "sprawozdanie z realizacji 2011: Globalna HIV/AIDS odpowiedź, notatki "program" które "wcale zrównuje wzrosty s pojemność, zostać skuteczną i wydajną, [a]" ale "pieniężni naciski na domowych i cudzoziemskich pomoc budżetach zagrażają imponująco postęp do teraz. Niedawny dane wskazywanie jest głęboko niepokoi trendem który musi odwracający dla społęcznościa międzynarorodowa spotykać swój oddania na HIV" że HIV finansowanie jest opadający (11/30).

"Z wiele wielkimi międzynarodowymi krajami udzielającymi pomocy ono zmaga się z recesi i długu kryzysami, [dyrektor WHO HIV Wydziałowy Gottfried] Hirnschall powiedział ja był kluczowy dla krajów wpływających HIV/AIDS robić wszystko mogą fundować ich swój programy i robić ograniczonym zasobom iść dalej," Reuters pisze, dodający, "Hirnschall powiedział dawcy kroczy up inwestorskiego musi rozpoznawać to teraz save życia i więcej pieniądze w długoterminowym," (Kelland, 11/30).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement