Dłudzy spojrzenia: GOP antykoncepcyjna poprawka mógł mieć szerokiego skutek; Miłość caregiving

Każdy tydzień, reporter Jessica Marcy wybiera ciekawego czytanie od sieci wokoło.

Macierzysty Jones: GOP plan Dawać Twój szefów morałowi" kontrola Nad Twój ubezpieczeniem zdrowotnym
W ich opóźnionym ruchu w bitwie nad antykoncepci sprawozdaniem, odgórni republikanie w kongresie iść dla łamali: Teraz pchają rachunek który pozwolił pracodawcy, firmy ubezpieczeniowe i które zapewniać opierali się po prostu na kierownictwo osobistych moralnych wiarach świadczenia zdrowotne. podnosić i wybierać … W zeszłym tygodniu, Sen. Roy Blunt oferował sumienie poprawkę" prawo ", upada je jako sposób rozwiewać religijnych pracodawca przypływy niepokoju o providing kontrola urodzin ich pracownicy. (Mo.) Ale Blunt propozycja właśnie no stosuje religijne pracodawcy i kontrola urodzin. Zamiast, ja pozwolił ubezpieczającego sumiennie przyłączających się woleć z providing jakaś opiek zdrowotnych usługa wymagać federacyjnym prawem pracodawcy lub, lub inaczej; everything od macierzyńskiej opieki ekranizować dla cukrzyc. Pracodawcy no musieli cytować religijnych powody dla ich decyzi; mogli właśnie mówić traktowanie iść przeciw ich moralnym przekonaniom (Adam Serwer, 2/14).

The Washington Post magazyn: Pierwszy osoby Singular: Reina Vasquez, 50, Woodbridge, Domowej opieki zdrowotnej dostawca
Byłem z jeden damą dla 10 rok. Ty widziisz dużo zdarzać się someone w 10 rok, dużych zmianach i małych rzeczach które tylko zauważasz najpierw ty, until ten osoba no patrzeje jak ona już nie. Był podpułkownikiem bardzo szanującym, bardzo wysoko up, i gdy zaczynałem był wciąż odpowiedzialna. Wciąż biegał jej życie. Ale długi byłem z ona bardziej. Płakałem i płakałem przy jej pogrzebem. … Po tym jak umierał, powiedziałem, "Nie więcej." To jest właśnie zbyt ciężki. Ja krzywdzący zbyt dużo.  … (Wtedy), musiałem zaczynać robić domowej opiece zdrowotnej znowu; ja jest czym znam best. Ja jest dokąd mój serce jest. … Próbuję no dostawać zbyt zamkniętym. Robię mój pracie, ale ja no jest łatwy no dbać too much, ty znasz? Mój praca jest dbać (Amanda Długi, 2/9).

Huffington poczta: Związki, przekwitanie I zdrowie,
Czas czym z wydajesz ty i ilość twój związki nie tylko mówi dużo o czym ty jesteś jako osoba, ale ono olbrzymiego wpływ na twój zdrowie. Chwila obecnej klasyczna nauka publikująca w czasopiśmie American Medical Association pokazywał to -- nawet po kontrolować dla współczynników ryzyka lubi dymić, ubóstwo niski społeczno-ekonomiczny status, alkoholu spożycie, brak ćwiczenie i otyłość, -- brak ogólnospołeczni związki, osobowości usposobienia i ostry stres wliczając stresu rasizm, był lepszy predictors dla narosłego ryzyka śmierć i choroba. Inni studia pokazywali że ty jesteś prawdopodobny być z nadwagą (i cierpieć od wszystko wynikłe zdrowie konsekwencje) jeżeli twój przyjaciele są z nadwagą niż jeżeli twój rodzice są z nadwagą. I teraz uczymy się że gdy ty łączysz wpólnie w społeczności gubić ciężar i uzdrawiać ciebie jest daleko prawdopodobny udawać się (Dr. Zaznaczający Hyman, 2/15).

Rządzić: Obama budżet Mógł Przesuwać Medicaid koszty stany
Gdy Medicaid koszty one nasilają i stany przygotowywają dla dalszy urzeczywistnienia Niedrogi opieka akt (ACA), prezydent Barack Obama szukający adresować oba tamte obawy w jego roku fiskalnego 2013 budżecie, uwalniający Poniedziałek. Według Białego domu budżeta dla Usa departament zdrowia i usług społecznych, Obama propozycja save prawie $360 w Medicare i Medicaid nad następnymi 10 rok: (HHS) $56 miliard przychodzili przez Medicaid reform. Tamte reformy, chociaż, mogli wynikać w wielkich kosztach stany, polisa analitycy mówją (Dylan Scott, 2/13).

Łupek: Sekret Amerykańska opieka zdrowotna: Niespodzianka! Ja Już Uspołecznia
Furor nad Donald Berwick odbija szerokiego, fundamentalnego nieporozumienie nad naturą ubezpieczenie zdrowotne. Musi być ja "ogólnospołecznym" ubezpieczeniem, z którym zrównuje między tamto pieniężny ryzyko które są chorzy i zdrowi, więc beztroski twentysomething i cukrzyka starszych osob mężczyzna płaci równo w system? Lub ja był lepszy zbudowany jak "actuarial" ubezpieczenie tamto oczekiwać spożywać więcej, gdzie łuska out więcej jako tamto które jadą lub dręczą up mknięcie biletów wynagrodzenia auto ubezpieczenia wysokich tempa szpanerskich, drogich samochody, właśnie … Ten spór jest środkowy kontynuować polityczny spierać się nad 2010 zdrowie reformy ustawodawstwem magistrali zaopatrzenia z czego planuje brać skutek w few rok. Ale amerykanie zrobili ich wyborowi jasny długo przed Barack Obama kiedykolwiek podpisywał prawo; i podnosili ogólnospołecznego ubezpieczenie (Darshak Sanghavi, 1/31).

http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement