Clinton trzyma konferenci prasowej ocechowania Międzynarodowego dzień zero tolerancji FGM

Mówjący przy konferencją prasową na Czwartku zaznacza Międzynarodowego dzień zero tolerancji Żeński Płciowy okaleczenie, rozpoznającego na Luty 6, Usa sekretarka stan Hillary Rodham Clinton powiedział…, praktyka która czasem nawiązywać do obrzezanie łechtaczki jako, "że tam  jest żadny kulturalny uzasadnienie dla żeńskiego płciowego rozcięcia" i któremu "robią postępowi w kierunku ending żeńskiego płciowego okaleczenia "rzędy i pozarządowe organizacje, lub FGM, dosięgać out tamto które wciąż ćwiczą je, VOA wiadomości (Stearns, 2/16). "konferencja prasowa zamierzał podkreślać kontynuuje potrzebę dla zmian polityki i nowe strategie kończyć FGM i promować poparcie dla kobiet które przechodzili procedury," ABC News piszą (Conley, 2/16).

Powiedział wiele kulturalne tradycje już nie istnieją" VOA'S "wiadomości dnia" blog piszą, dodający, "ponieważ są już nie dopuszczalni., "mówi obrzezanie łechtaczki żadny medyczne korzyści i jest po prostu prawa człowieka naruszeniem" (2/16). "sekretarka stan także ogłaszał partnerstwo z uniwersytetem Nairobia fundować afrykanina centrum doborowość w Kenja posuwać się naprzód afrykanina badanie adresować żeńskiego płciowego rozcięcia," ABC pisze (2/16). Serwis wiadomości zapewnia wideo raport na jeden kobiety wysiłkach kończyć praktykę w afryka zachodnia (2/16).

Drukuje Ten artykułu druku Całkowitego raport

    http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

    Advertisement