Pierwsza publikacja z dane na głowie wywiera wpływ od młodość graczów futbolu

Virginia technika - Budzi się Lasowej uniwersytet szkoły Biomedyczna inżynieria i nauki ogłaszają pierwszą publikację z dane na kierowniczych wpływach od młodość graczów futbolu. (SBES) Papier publikuje w annały Biomedyczna inżynieria i jest dostępny w sieci dla bezpłatnego ściągania. Manuskrypt zawiera szczegóły nad 700 kierowniczych wpływów mierzących na 7 i 8 roczniak młodości graczach futbolu.

Opieramy się na ważności ten początkowa publikacja szkoła Biomedyczna inżynieria i nauki także ogłaszamy dzisiaj nową naukę instrument i kartografujemy kierowniczego wpływu ujawnienie młodość gracze futbolu dla wszystkie grup wiekowych 6 rok, 18 rok od przez. Ten program składał się nad 240 instrumented hełmami na sześć różnych drużynach futbolowych w Virginia i Pólnocna Karolina.

Dzwonił kinematyka wpływów dane set (dzieciaki), ja przewiduje że ten program badań ogromnie prowadzi ulepszenia w i młodości gry i praktyki technikach dla dzieci. Nauka jest pierwszym tego rodzaju patrzeć pełnego wieka widmo od wieka 6 18.

Studiuje, each drużyna otrzymywa nowych hełmy i nowych czujniki dostosowywających wśrodku hełma jako część dzieciaków. Za każdym razem gracz wywiera wpływ jego głowę, dane nagrywają i wirelessly ściągają komputer na linii bocznej. Technologia jest jednakowa jaki Virginia technika używa od 2003 instrument swój uczelnianej drużyny futbolowej. Badanie prowadzący z Virginia techniki drużyną futbolową prowadził lepszy zrozumienie kierowniczy wpływy w futbolu i jak odnosić sie wstrząsy mózgu. Furthermore, ten badanie prowadził rozwój Krajowa wpływ baza danych, zawiera pierwszy zbawczego system oceny kiedykolwiek dostępnego dla dorosłych futbolowych hełmów (GWIAZDOWY Szacunkowy system).

"W 2011 zbieraliśmy pierwszy dane na jeden drużynie młodość gracze futbolu. Ten nowa nauka dla 2012 pozwoli dla dramatycznie narosłego próbka rozmiaru i głowy ujawnienia kartografuje dla wszystkie grup wiekowych," powiedział Stefan dumy Virginia techniki profesora Biomedyczna inżynieria i Wydziałowej głowy Virginia technika, - Budzi się Lasowej uniwersytet szkoły Biomedyczna inżynieria i nauki która kieruje ten projekt. (SBES) "Przez nasz biomedycznej inżynierii partnerstwa jesteśmy sprawnie kapitalizować na przy Virginia techniką i Budzić się Lasowego uniwersyteta, świat klasy udostępnieniach i fakultecie. Projekt ten rozmiar no był ewentualny bez nasz długookresowego partnerstwa."

Oficery śledczy przy Virginia techniką doglądają gromadzenie danych dla trzy drużyn w Virginia i Ray Daniel biomedyczna szkoła z pomocą Steve Rowson. Gunnar Brolinson i Mike Goforth Virginia techniki sportów medycyna także pomagać z Virginia drużynami.

Oficery śledczy od kilwater Lasowej szkoły medycznej doglądają gromadzenie danych dla trzy drużyn w Pólnocna Karolina. Dr. Alex władzy, neurosurgeon, Dr. Joseph Maldjian i Dr. Christopher Whitlow, neuroradiologists, Dr. Daryl Rosenbaum i Joel Stitzel http://www.sbes.vt.edu/stitzel.php, sport medycyny lekarz, biomedycznej inżynierii profesor, pomagać z Pólnocna Karolina drużynami. Uprawomocniają medycznego zobrazowania protokoły łączących z móżdżkowym komputerowym wzorowania badaniem lepiej rozumieć biomechanika wpływy. "zadawalamy wymagającym z taki podniecającym projektem. Sposobność pracować z ten znakomitą grupą zapewnia niektóre światło jest jatą na zagadnieniu który jest bardzo ważny," powiedział Stitzel.

Dzieciaka projekt utylizowywa Simbex's wpływu systemu (HITS) technologii w futbolowych hełmach Kierowniczą telemetrię. Ten technologia był w użyciu od 2003 przy Virginia techniką. Dzieciaki studiują budowy na Virginia techniki trwającego rok, instytuci kierowniczy wpływu ujawnienie wraz z i Brown University fundujący Krajowymi instytutami zdrowie który skupiał się na szkół wyższa atletach i wynikał w więcej niż 20 przeglądać publikacjach do teraz. nauka Simbex, Dartmouth szkołą wyższa,

Ja przewiduje że nad 50.000 kierowniczymi wpływami nagrywa przez 2012 jako część ten dzieciaka projekta. Te dane następstwa które no ograniczają ulepszać młodość futbolowe techniki, hełmy i, ale także w innych sportach zastosowania w kierunku ulepszającej kierowniczej ochrony as well as popierania w samochodów zbawczych projektach.

Źródło: Virginia technika

Advertisement