IMS wspiera nowego przewodnictwo na glucocorticoid use

Glucocorticoids - typ steryd hormon - jest powszechnie używany w liczbie medyczni nieład. Na całym świecie, ja oszacowywa że prawie 5% postmenopausal kobiety biorą glucocorticoids. Zarówno jak i mieć odmianowe korzyści, Glucocorticoids efekty ubocznych. Jeden potencjalnie znacząco jest, potencjalnie prowadzący poważne komplikacje i osteoporosis w wiele postmenopausal kobietach. że glucocorticoid use kojarzy z kości stratą która jest najwięcej gwałtownego w pierwszy 3-6 miesiącach traktowanie,

Międzynarodowa Osteoporosis podstawa wraz z Europejskim społeczeństwem dla Wapniałam tkanki, wszczynał nowego przewodnictwo na glucocorticoid use przy Europejskim kongresem na Osteoporosis i Osteoarthritis (który wziąć miejsce w bordach od Marzec 21, 24, 2012 -,). Daje specjalnemu znaczeniu postmenopausal kobiety Międzynarodowy przekwitania społeczeństwo (IMS) wspiera publikację przewodnictwo.

Dr Tobie De Villiers, prezydent Międzynarodowy przekwitania społeczeństwo (IMS), komentujący, "kości strata jest koncernem dla wszystkie kobiet dla prawie 5% postmenopausal kobiety i wokoło wieka przekwitanie, szczególnie na całym świecie co biorą oralną glucocorticoid terapię. IMS zachęca kobiety być świadomy ten potencjalnie niebezpieczny efekt uboczny terapia i dyskutować jaki środki ostrożności mogą brać z ich lekarkami."

Kontynuować, Dr De Villiers powiedział "jajnik przerwę produkujący estrogen wokoło czasu przekwitanie, znaczący że kobiety znajdują że ryzyko kości osteoporosis i strata wzrasta. To jest już trudny dla wiele kobiet podołać z, więc które właściwie no krzywdzą kobiet kości medycyny które biorą dla innych warunków kobiety. potrzebujemy być szczególnie ostrożni Glucocorticoids jest znacząco i wartościowymi medycynami, ale jak wszystkie medycyny efekty ubocznych i ich use musi dostosowywający i monitoruje. Kobiety kobiety po ich przekwitania, szczególnie, potrzeba być świadomy możliwość ten poważny efekt uboczny. Te wytyczna celują przy pozwolić krajowych organisations rozwijać wydajnych systemy używać glucocorticoids efektywnie".

Źródło: http://www.springerlink.com/content/w8l5p62h18602122/fulltext.pdf

Advertisement