U.N. sekretarka - generał stuka U.K. PM Cameron przewodniczyć komitetu rozwijać nowego set MDGs

U.K. Pierwszorzędny minister David Cameron pytał U.N. sekretarka - generał Ban Ki-moon przewodniczyć U.N komitetu dającego zadanie z ustanawiać nowego set U.N milenium rozwoju cele podążać teraźniejszych cele" opiekun donosi. "[MDGs], które tracą ważność w 2015," Zaproszenie, akceptujący pierwszorzędnym ministrem, reprezentuje politycznego wyczyn który wtykał rzędu oddanie wzrastać zamorską pomoc 0,7 procentu U.K. GDP pomimo recesi," gazeta pisze. "dla Cameron," MDGs -- co "rozciąga się od przekrawać krańcowego ubóstwo zatrzymywać rozszerzanie się HIV/AIDS i providing ogólnoludzkiego wykształcenie podstawowe, wszystko datą docelową 2015" -- decyduje międzynarodowych cele skierowywających bilaterally, multilaterally przez organizacj tak jak i," opiekun notatki. "bank światowy i IMF globalna pomoc"

Ja jest prawdopodobny" gazeta pisze, dodający, "że Cameron próbuje przemyśliwać podstawę nowi cele i rysuje na współczesnym główkowaniu o najlepszy sposobie ulepszać rozwój, "pierwszorzędny minister i jego doświadczona międzynarodowa rozwój sekretarka, Andrew Mitchell, chcieliśmy przesuwać debatę w kierunku rozwoju gospodarczego, raczej niż providing fundusz pomagać edukaci kobiety i dzieci." Według opiekunu, "źródło rządowe powiedział: "chcemy ponownie się skupiać cele stawiać rozwój gospodarczego przy sercem. Aktualni cele skupiają się na dzieciakach prawych edukacja śmiertelność noworodków i w ten sposób dalej, poziomy. One jest świetnie, ale wyłączny nacisk na one naprawdę pomaga rozwojowi? Co o nowych celach dawać ludziom prawom własności lub ekonomicznym dobrom? '" (Wintour, 4/11).


    http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

    Advertisement