Dłudzy spojrzenia: Dlaczego wciąż wiarę w lekarzach

Każdy tydzień, Kaiser zdrowie wiadomości reporter Jessica Marcy wybiera ciekawego czytanie od sieci wokoło.

Krajowy czasopismo: Dlaczego Ufamy lekarki
Ten pacjent jest żadny durniem, i no nagradza zaufania liberally. … Mimo to, jakoś, morse nigdy gubił wiarę w Pellegrini. (Maryjny) Słuchał stuknięcie jej lekarki buty w korytarzu, zobaczył i czuł ufnego którym był w dobrych rękach., jej ostrych szkła i blondyn, To, zbyt, reprezentuje szerokiego trend: Gdy zostać informujących pacjentów, rośliśmy cynicznego o systemu opieki zdrowotnej który jest uzależniony od na technologii i korporacyjny. Niemniej, nasz wiara w lekarzach udowadniał niesamowicie trwałą rzecz. Gallup, który ankietuje na zaufaniu publicznym w profesjonalistach od 1976 każdego roku, donosi wysokość i wydźwignięcie zaznacza dla lekarek. W opóźnionej ankiecie od 2011, 70 procentów pozwani oszacowywał lekarzów medycyny jako wysoki lub bardzo wysoki gdy pyta o "rzetelności i etycznych standardach" ich ", rejestr. Gdy Kaiser Rodzinna podstawa pytał amerykan który ufali w 2009-; wzrost debata nad opieki zdrowotnej prawem; 78 procentów powiedział one wierzył że ich lekarka stawiających pacjentów interesy naprzeciw ich swój (Margot sanger-Katz, 4/26).

Amerykańska Medyczna wiadomość: Bariatric operacja Utrzymuje, no Zyskuje,
W sposobie, bariatric operacja jest jak członek chór który gwiazdą zostać spędzeni rok czeka dużą przerwę, dostawać je, i wtedy znajduje out że sukces był ciężki niż ja patrzał. Po dekad wolny przyrost, tempa one nasilali wartko w pierwszych kilka rok 2000s ale uderzają ścianę ostatnio. ponieważ pierwszy procedura wykonywał w 1954 Ten ściana no może być w ten sposób łatwa dostawać past, nawet jeśli gospodarka w pełni odzyskuje. W liczbie 36.700 bariatric operacj nieśli out w 2000 i wtedy skakali, 29%, 47.200 w 2001, według Amerykańskiego społeczeństwa dla Metabolicznej & Bariatric operaci. Dodatkowi 63.100 nieśli out w 2002, wzrost 34% od poprzedniego roku. W 2003, 103.200 procedur wykonywali dla rocznej stopy wzrostu 64% duży wzrost w poprzedzającej dekadzie. Szpitale i ampuł zdrowie systemy otwierali bariatric operacj centra jako celni budowniczowie i słuzyć ich społeczności. Ogólni chirurdzy zaczynali specjalizować się w procedurze (Wiktoria Stagg Elliott, 4/23).

Nowy Jork przegląd książki: Dlaczego mandat polityczny Jest Konstytucjonalny: Istny argument
Sądów Najwyższy przesłuchania w opieki zdrowotnej skrzynce, USA departament zdrowia i usług społecznych v. Floryda, nad prawie bezprecedensowy trzy dnia oralny argument w opóźniony Marzec, wytwarzali wszystkie uwagę, pasję, teatr i stałego sprawozdanie, środków, redakcyjnego i. wybór krajowy lub super bowl Nic w nasz historii dramatycznie ilustrował unikalnego rola sala sądowa dramat w Amerykańskim rzędzie, polityka i rozrywka. … perspektywa unieważniać przestraszy. Amerykańska opieka zdrowotna jest niesprawiedliwym i drogim bałaganem; tylko nawet zaczynać naprawiać mnie może całościowy krajowy program. Jeden w sześć amerykanach brakuje jakaś ubezpieczenie zdrowotne, i nieubezpieczony wiek produkcyjny 40 procentów wysokiego ryzyko niż tamto które prywatnie ubezpieczą śmierć (Ronald Dworkin, 5/10).

CZAS: Długów poborcy W E.R. I Doręczeniowy pokój: Jest Przy Breakpoint jadąca medycyna?
Wyobraża sobie że ty przynosił twój dziecka izba pogotowia i ty wyjawiasz twój intymną zdrowie informację personelu szpitala członek przy biurkiem, desperackiego twój dziecka prawdziwy życie jest zagrożony. ponieważ ty boisz się Ale biurka urzędnik wydaje się zaniepokojonym o dostawać płacący niż dawać opiece i nawet robi przesłaniającym zagrożeniom przeciw twój kredytowemu wynikowi, jeżeli ty no jesteś sprawnie kasłać up pieniądze zakrywać rachunek. Co jest ten bez serca biurokrata? Jest wzmacniającym selekci rannych pielęgniarką ja? Zanudzający urzędnik? Ty wierzyłeś mnie mogłeś być osoby trzeciej rachunku poborcą pozuje jako szpitalny pracownik? Powitanie xxi wiek Amerykańska medycyna (Maia Szalavitz, 4/25).

Atlantyk: Kobiety Radują się: Czas Licytować pożegnanie Twój Roczny papka rozmaz
Dla pięćdziesiąt rok roczny papka rozmaz był wartość pieniądza w stosunku do złota przesiewanie dla raka szyjki macicy w kobietach. Teraz narodu nowotworu wiodąca organizacja i zmienialiśmy ich melodię. Już nie polecają że kobiety papka test każdego roku. Rekomendacje no stosują kobiety które są przy bardzo wysokiego ryzyka dla nowotworu, tak jak tamto diagnozowali z wysokogatunkowym precancerous karkowym lesion lub osłabiali systemy odpornościowych. USA Prewencyjnych usługa zadania siła, panel niezależni eksperci zbierający się rzędem, (ACS) uwalniających nowych wytyczna które polecają przeciw rutynowy coroczny testowanie. dla raka szyjki macicy przesiewania each (USPSTF i Amerykański towarzystwo zwalczania raka) Zamiast wytyczna polecają badać każdy 3 roku dla kobiet starzeć się 21, 65 (Susan H. Scher, 4/24).

Amerykańska Medyczna wiadomość: Zdrowie systemu zmiany Inspirują Więcej Med uczni Dążyć Podwójnych stopnie
Gdy kontemplują kariery w szybko zmieniający się opieka zdrowotna krajobrazie, rosnący numer studenci medycyny decyduje że medyczny stopień no jest dosyć. Najwięcej Usa szkół medycznych oferują uczniom szansę równocześnie dostawać postępowych stopnie w różnorodność innych terenach tak jak zdrowie publiczne, prawo, zarządzanie przedsiębiorstwem, komunikacje masowe i nauki. Niektóre szkoły oferowali programy dla więcej niż dwie dekady. Jakkolwiek, ostatnio, podwójni stopnie r w popularności gdy spodziewani lekarzi czują je muszą rozwijać wiedzę specjalistyczną poza medycyna współzawodniczyć w dynamicznym opieka zdrowotna rynku. Łącząca rekrutacja w ogólnonarodowo MD/PhD, MD/JD i MD/MBA programach samotnie, wzrastał 36%, od 3.921 w 2002, 5.349 w 2011, według Assn. amerykańskie Medyczne szkoły wyższa. Najwięcej one, 5.023, są w MD/PhD programach. AAMC podejrzewa swój MD/JD i MD/MBA karbownicy undercounted (Carolyne Krupa, 4/23).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement