UNICEF stresów potrzeba dla wysoki breastfeeding oszacowywa w Azja Wschodnia

UNICEF "wypowiadał alarm przy spadkiem breastfeeding przez Azja Wschodnia, stresuje się potrzebę rozumieć swój długookresowe korzyści dla przetrwania dla matek i rozwój ich dzieci," Bernama donosi (5/2). W Tajlandia, jak few, wokoło 10 procentów matki breastfeed w Wietnam, gdy pięć procentów wszystkie matki breastfeed i w przybliżeniu 28 procentów matki robi w ten sposób w Chiny, według U.N. Wiadomości Centre. Depresja breastfeeding tempa przez Azja Wschodnia rezultat od rozwojów gospodarczych które umożliwiają więcej kobiety wchodzić do siłę roboczą as well as" marketing dodający w komunikacie dziecięca formuła w regionie ", agresywny"," serwis wiadomości donoszą." [UNICEF]"

Pomagać ulepszać breastfeeding tempa w regionie "przylegać Międzynarodowy kod marketing Breastmilk namiastki" które "no zakazuje sprzedaży formuły "dzwoni na dziecko zakładach spożywczych", "UNICEF, ", tylko marketing praktyki które wabiją matki zamieniać ich breastmilk z handlowymi namiastkami U.N. Wiadomości Centre pisze, dodający, "UNICEF także pracuje blisko z biznesami w regionie zapewniać że kobiety mogą cieszyć się dobro odpowiedni urlopy macierzyńscy i pielęgnacja łama" (5/1). UNICEF prasowy uwolnienie opisuje niedawne serie na wysokim szczeblu spotkania w Wietnam podczas których "wybierali bodies "prawie 200 i zgromadzenie narodowe delegaci przeglądał międzynarodowe rekomendacje ochraniać breastfeeding pod Wietnam prawem i ich zobowiązania (5/1).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement