Prawodawcy pchają ochraniać opieka zdrowotna programy w Calif. budżeta plan

Prawodawcy ustawiający ruszać się budżet przez Kalifornia władzy ustawodawczej pchają z powrotem przeciw planowi ciąć opiek zdrowotnych korzyści Gov. Jerry Brown -- szczególnie dla dom opieki, dzieciaków starszych osob i niepełnosprawnego.

Los Angeles Times: Stanów prawodawcy Zaczynają Ruszać się budżeta plan Przez władzy ustawodawczej
Chociaż Demokratyczni ustawodawcy przyzwalali najwięcej wydatki plan uwalniający Gov. Jerry Brown w Maju, propozycja uwalniająca zgromadzenie na Poniedziałku odbija opozycję niektóre cięcia w opiece społecznej, opiece zdrowotnej i szkoły wyższa wsparciu finansowym. … prawodawcy także pchają z powrotem na Brown planie ciąć dom opiekę dla starszych osob i obezwładniającą (Megerian i Jork, 6/11).

San Fransisco kronika: Kalifornia budżeta set Przechodzić Prawodawczych panel
Prawodawcy oczekują zatwierdzać strukturę utrzymuje najwięcej Gov. Jerry Brown plan ale znamiennie zmniejsza jego proponujących cięcia które pomagają biedzie. dla budżeta państwowego Wtorek, opieka społeczna, wychowanie dziecka i inne usługa, … W innych terenach stanów wydatki, Demokraci plan odrzucać proponować redukcje w Zdrowym rodziny ubezpieczeniu oszacowywa -- program zapewnia opiekę zdrowotną biedni dzieci -- ale zgadzający się przenosić niektóre stanów biedni dzieci stanu program na Cal i daleko. Prawodawcy także zaprzeczali gubernator propozycję robić pomocom pacjentów płacić bardziej dla leków i innego medycznego poparcia (Buchanan i Lagos, 6/12).

Kalifornia Healthline: Analiza: Gubernatora budżeta plan Sprzedaje dzieciaków Krótko
Kalifornia dzieciaki no radzą sobie dobrze w gubernatora proponującym 2012-2013 budżecie, i ich trudne położenie mógł dostawać target174_0_ złym według analizy uwalniającej w zeszłym tygodniu children grupą poparcia. jeżeli wyborcy odrzucają podatku incjatywa w Listopadzie, … polisy analiza od dzieci Teraz zawiera śpiczastą krytykę Demokratyczny Gov. Jerry Brown plan rozdawać z $15,7 miliard budżeta przerwą (Lauer, 6/11).

Kalifornia Healthline: Opieki Zdrowotnej zadania siła Zaczyna Up
To no jest twój zwykły zadania siła, według Diana Dooley, sekretarka stanu department zdrowia i usług społecznych dział. Ten jeden, powiedział, jest mniej zainteresowany w ideale i bardziej skupia się na produkować rzeczywistych rezultaty. Pomysł który ulepszają opiekę zdrowotną programy przez stan i utrzymanie koszty zestrzela wtedy one, zachęca i wspiera. jest obliczać out Dooley był w Los Angeles wczoraj współprzewodniczący pierwszym spotkaniem opieki zdrowotnej zadania siła tworząca w zeszłym miesiącu Gov. Jerry Brown 6/11). (d Gorn) (,


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement