PEPFAR, intymny partnera wodowanie 5-letni "Labs dla życia" incjatywa

Przy XIX Międzynarodowymi pomocami Konferencyjnymi na Czwartku, PEPFAR, Becton, Dickinson i firma, ogłaszaliśmy Labs dla życia, nowy współpraca pomagać umacniać opiekę zdrowotną i laboranckich systemy w kraje rozwijające sie wraz z Usa departament zdrowia i usług społecznych centrum kontroli i prewencji chorób," departamentu stanu fact prześcieradła stany (pomoce 2012) (BD) "(CDC)" (7/26). "nowy pięcioletni incjatywa buduje na poprzedzającym pięcioletnim partnerstwie między Usa rzędem i [BD]" który ulepszał lab usługa w subsaharyjskich krajach afrykańskich wpływających HIV/AIDS i gruźlicą, według Usa urzędników które informowali na rewizi która uwalnia w few tygodnie" donosi ", CQ healthBeat (Adams, 7/26).

Nowy współpraca, ceniący przy $20 milion… zawiera, także rozszerza na zewnątrz Afryka India, i," fact prześcieradła notatki "Uganda, Kenja, Etiopia i Mozambik" (7/26). "współpraca między PEPFAR i BD obrazuje unikalnego wpływ który mieć na adresowań zdrowie wyzwaniach w kraje rozwijające sie mogą publiczny - prywatny partnerstwa, "powiedział Thomas Frieden dyrektor [CDC]," CQ healthBeat pisze, dodający, "cele nowy program zawierają udoskonalających labs tak, że mogą akredytujący outside organizacjami i stażowym personelem w dlaczego używać opiekę wyposażenie i brać" (7/26).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement