Kakao i ciśnienie krwi: wywiad z Dr Karin Ried

Wywiad prowadzący Kwietniem cashin-Garbutt, półdupki Hons (Cantab)

Karin Ried artykułu wizerunek

Ja ostatnio ogłaszał że mieszanki w kakao mogą pomagać zmniejszać ciśnienie krwi. Zadawalam mógł dawać krótkiemu wprowadzeniu te mieszanki ty?

Mieszanki w kakaowy odpowiedzialnym dla ciśnienie krwi redukci dzwonią flavanols lub polyphenols. Flavanols także znajdują w zielonej herbacie, ciemnych jagodach lub czerwonym winie.

Dlaczego twój badanie w flavanols zapoczątkowywał?

Interes w odżywczej medycynie i sercowonaczyniowych zdrowie. Zobowiązywałem się badanie z innymi nutraceuticals tak jak czosnek, pomidory i ich skutek na także, ciśnieniu krwi i cholesterolu.

Co pokazywał twój badanie w flavanols?

Nasz przegląd sugeruje bogactwo kakaowych produkty być wydajny w zmniejszać ciśnienie krwi 2-3 mm Hg w krótkim terminie. Epidemiological studia łączyli nawet małą redukcję w ciśnieniu krwi z korzystnymi skutkami na sercowonaczyniowych zdrowie.

Co myśleć ty byłeś mechanizmem za flavanols pomaga zmniejszać ciśnienie krwi?

Flavanols są odpowiedzialni dla formaci azotowy tlenek w ciele, i azotowy tlenek powoduje naczynie krwionośne ściany relaksować szerokiego i otwierać, w ten sposób zmniejszający ciśnienie krwi.

Ile kakaowej, ciemnej czekolady/potrzebował spożywającym widzieć ten zmniejszanie w ciśnieniu krwi po to, aby?

Uczestnicy w 20 studiach zawierać w nasz przeglądzie jedli 3-100g czekolada na dzień lub między, strojem jednoczęściowy i jeden barem czekolada zawiera 50-85% kakao.

Dostępny dane do teraz no pozwoli jakaś rekomendacj co do optymalnego dosage. Mali dosages mogą być równie wydajni jak wielcy dosages. Wielcy dzienni nabory no mogą być dopuszczalni, praktyczni i niezgorszy jak mali dzienni dosages równie/.

Twój kakaowy proszek i. Ty myśleć tam  byłeś jakaś redukcją w ciśnieniu krwi dla ludzi które jedli dojną lub białą czekoladę?

Dojna czekolada zawiera małe kwoty kakao aktywny składnik. Korzystni skutki kakao mogą nieznacznie iść na kompromis cukier zawartością. Biała czekolada no zawiera jakaś flavanols.

Badanie był tylko krótkoterminowym nauką. ty niosłeś out Ty myśleć że ten sam związek znajdował w długookresowej nauce?

To zostają ustalający. Do teraz, żadny długookresowe próby kliniczne prowadzili. Chociaż epidemiological studia i matematycznie wzorowanie sugerują długookresowego kakaowego spożycie być korzystni dla sercowonaczyniowych zdrowie.

Ty masz jakaś plany wynosiłeś długookresową naukę?

Tak, szukamy finansowanie prowadzić długookresową próbę.

Pytanie często uwypukla w wiadomości. czy czekolada jest dobra lub zła dla my Co są twój myślami na ten pytaniu?

Umiarkowani miarowi dosages bogactwo kakaowi produkty tak jak ciemna czekolada mogą być częścią całościowy stylu życia plan optymalizować ciśnienie krwi.

Jaki wpływ myśleć twój badanie ty masz?

Nasz badanie przyczynia się ciało dowód kakao korzystni efekt zdrowotny. Czekolada jest zawsze popularnym tematem i wydają się przynosić uśmiech na najwięcej osob twarzach.

Gdzie mogą znajdować więcej informację czytelnicy?

http://www.thecochranelibrary.com/view/0/index.html

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/14651858.CD008893.pub2/abstract

O Dr Karin Ried

PhD, MSc, GDPH, pewnik Integrative medycyna

clip_image002Tło

Dr Karin Ried jest kierownikiem badań przy Krajowym instytutem Integrative medycyna.

Dr Ried nad 15 rok doświadczenie w medycznym i zdrowie publiczne badają interes, badają, i. uzupełniającej i integrative z ostrością na odżywczych zdrowie w medycynie Jej badawczy projekty obejmują odżywczą medycynę, sercowonaczyniowych zdrowie, kości zdrowie, gastrointestinal zdrowie, nowotwór, kobiet zdrowie i tradycyjni chińskie medycynę.

Dr Ried otrzymywał mistrza stopień w chemii i PhD od uniwersyteta Heidelberg, Niemcy w dziale Ludzkie Cząsteczkowe genetyka (1993) (1997). Jej wczesna postdoctoral praca w ludzkich genetyka przy Centre Cząsteczkowe genetyka i PhD, uniwersytet Adelaide, osiągaliśmy szczyt w odkryciu różnorodni geny, jeden z czego wymaga w rozwoju nowotwór. W dodatku, Dr Ried uzupełniał Magisterskiego dyplom zdrowie publiczne i świadectwo w Integrative medycynie przy uniwersytetem Adelaide przy uniwersytetem Queensland, (2001) (2009).

Dr Ried jest częstym mówcą przy obywatelem i konferencjami międzynarodowa. Jej badanie na radiu krajowym w mediach drukowanych w Australia i za morze i uwypuklał, telewizja. Mentored i doglądał 30 wczesnych kariera badaczów, MBBS uczni, zaszczytów, mistrzów i lato badawczych stypendialnych uczni. Dr Ried był dyrektorem programowym rząd fundujący tworzenia możliwości rozwojowych PHCRED program przy uniwersytetem Adelaide od 2006 i przy Flinders uniwersytetem w Południowy Australia między 2003-06.

Badanie interesy

Dr Ried's badawczy interesy zawierają odżywczą medycynę czosnku ekstrakt, pomidorowy ekstrakt lub produkty skutki na ciśnieniu krwi i cholesterolu w sercowonaczyniowych zdrowie, szczególnie, czekoladowi i kakaowi. Inni aktualni projekty zawierają tradycyjni chińskie Ziołową medycynę skutek omega-3 supplementation na kości zdrowie w zarządzaniu, i. kobiety plenność i zdrowie Jest Naczelnym oficerem śledczym na kilka konkurencyjnych dotacjach odnosić sie integrative odżywcza medycyna.

Dr Ried rozległą wiedzę specjalistyczną w ilościowym badaniu w jakościowym badaniu wliczając kwestionariuszu projekta i ankiety metod as well as w, szczególnie systematycznych przeglądach i analizach.

Advertisement