Z głosowaniami liczącymi "fiskalna faleza" wyłania się wielką

Wiadomości ujścia donoszą to z wybory w widoku lustrze, prezydent Barack Obama i zjazdowi prawodawcy wydaje i zatytułowanie reforma muszą pivot ryzykowne negocjacje nad tracić ważność wysokości podatku dochodowego, masywni dołączeni cięcia Pentagon. Także na spisuje: medicare dylemat.

The Washington Post: Świeży Od Reelection, prezydent Znajdujący Himself Na Ostrzący "Fiskalna faleza"
Prezydent musi teraz stawać twarzą w twarz "fiskalną falezę," prawie $500 miliard w automatycznych podatek podwyżkach i cięcia wydatków ustawiający brać skutek w Styczniu który mógł rzucać narodu plecy w recesję., który wygrywał reelection opóźniony Wtorek, … Obama zagrażał wetować ustawodawstwo zapobiegać falezę która przedłużyć Bush podatku tempa dla zamożnego. Po tym jak kampania skupiająca się ciężko na ten przyrzeczeniu, Demokraci mówi prezydent przygotowywa rysować firmową linię w piasku, nawet jeśli ono znaczy pozwalać jeden wielkie podatek podwyżki w Usa historii bierze skutek na Jan. 1 (Mongomery i Goldfarb, 11/6).

Politykier: W górę Następnie: Fiskalna faleza
Obama przekonywujący reelection republikanin podtrzymująca większość w domu i demokrata chwycie na Senackim tylko dalej komplikuje perspektywy ciąć wcale jakby transakcję na tracić ważność wysokości podatku dochodowego, masywne podczas cięć Pentagon wydawać i zatytułowanie reforma. Klaruje wybory to no był. Zamiast, ja jest początkiem puszek który prawie pewny ostatni miesiące (Sherman i Raj, 11/7).

Kaiser zdrowie wiadomość: Deficyt Federalny rozmowy Mogli Wywierać wpływ Obama ruchy Na zdrowia prawie
Prezydenta Barack Obama zwycięstwo konserwuje federacyjnego zdrowie przegląd który wstawiał się. Prawo krytykuje ruszać się naprzód z Demokratyczną kontrola Biały senat i izba reprezentantów., który wytrzymywał wyzwanie przy sądu najwyższy zeszłym latem i gorzki atakował republikanami podczas kampanii,
Ale niektóre analitycy przepowiadają montaży naciski zmniejszać federacyjnych wydatki komplikują wysiłki uprawomocniać prawo, znać gdy Niedrogi opieka akt (Carey, 11/7).

Krajowy czasopismo: Ja jest Ck!
Wybory mogą zmieniać everything na Wzgórze Kapitolu. W kolejne kilka tygodni proces członkowie, ich personel pakować i ruszać się w up i poruszający out, zaczynamy. lepszy lub złych biura () Ale dla wszystkie dostosowań naprzód jest jeden polityka zdrowotna emisyjny który neither zmiana nor iść daleko od łatwo, tam  dzwoniący doc dylemat, o wartości wielu miliardów dolarów Medicare migrena która był wokoło dla past sześć wyborów cykli/lów. … Dzięki, jeśli chodzi o doc dylemat właściwie my zgadzamy się na coś, Demokraci i republikanie: Kongres musi dostawać ono pozbywa się ten wadliwy płatniczy system. Jeżeli tylko był to łatwym ja. Wyzwanie? Dlaczego płacić dla mnie. 1997 formuła oryginalnie zamierzał ograniczać koszty opieki zdrowotnej: Jeżeli wydawać dla dawać roku przewyższał sufit, lekarka rembursy pod Medicare automatycznie cięli. Ale kongres regularnie jest ważniejszym wynagrodzenie redukcję. I jak lekarki dalszy dostaje i jeszcze dalej od celu każdego roku dostaje coraz więcej drogim opóźniać cięcie, ja (mcCarthy, 11/7).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement