Obecność potwierdzająca w Szwajcaria neoehrlichiosis

Helen Albert, Starszy medwirenews reporter

Badacze potwierdzali obecność nowatorska znosząca choroba znać jako neoehrlichiosis w Szwajcaria.

Neoehrlichiosis, powodować znoszącym bakterii Candidatus Neoehrlichia mikurensis, najpierw odkrywał w Azja w 1999 i siedem skrzynek donosili w Chiny i osiem w Europa do teraz.

Warunek wynika w, może taktujący, ale używać antybiotyka. relapsing wysokiej gorączce, ciężar stracie i ogólnym złym samopoczuciu

Trzy Europejscy pacjenci są osiadły w Zurich terenie Szwajcaria i autory aktualna nauka, publikujący w czasopiśmie Kliniczna mikrobiologia, rozwijali diagnostycznego multipleksowego realtime polymerase reakci łańcuchowej assay po pierwszy Szwajcarskiej skrzynki która wtedy używał diagnozować drugi, trzeci skrzynki w i., Październiku 2011 i Styczniu 2012 Assay używa 282 baz pary czerep Candidatus N. mikurensis genom precyzyjnie utożsamiać tamto infekujących z bakterią.

Guido Bloemberg i koledzy także używał assay badać 1916 cwelichów zbierających od cztery lasów w Zurich terenie wśród 3 km siedziby Szwajcarscy pacjenci. (uniwersytet Zurich, Szwajcaria,)

Zakładają że Candidatus N. mikurensis który sugeruje "silnego geograficznego skojarzenia między trzy pacjentami i zakładającym wektorem." był teraźniejszy w 3.5-8.0% cwelichy w wszystkie terenach pobierających próbki,

Większość pacjenci infekujący z neoehrlichiosis do tej pory immunocompromised w niektóre sposobie, ale tam  byli skrzynki ludzie skraca chorobę z zdrowym systemem odpornościowym.

"Nasz nauka pokazuje że wielki Zurich region jest ryzyka terenem dla neoehrlichiosis dla immunocompromised ludzi, szczególnie," tłumaczony współautor Florian Maurer od uniwersyteta Zurich, także, w prasowym oświadczeniu.

Bloemberg dodawał że przewaga nowy test który jest może wykrywać infekcję szybko. jest "Ponieważ bakterie które powodują neoehrlichiosis no mogli hodujący w lab do teraz i tak żadny gwałtownych testy byli dostępne, wiele infekcje można zostawać niezauważonymi," powiedział.

"Jak well bakteria transmitują istoty ludzkie przez kąska od infekującego cwelicha, jakkolwiek, wciąż potrzeby badać," wnioskował.

Licensed from medwireNews with permission from Springer Healthcare Ltd. ©Springer Healthcare Ltd. All rights reserved. Neither of these parties endorse or recommend any commercial products, services, or equipment.

Advertisement