Seat praw zwiększenia dziecka samochodu bezpieczeństwo

Helen Albert, Starszy medwirenews reporter

USA badanie pokazuje że obowiązkowi detonatoru siedzenia prawa dla dzieci starzeli się 4, 7 roku sztuka znaczący rola w zmniejszać ofiary śmiertelne w ten grupie wiekowej po wypadków samochodowych.

Badacze mówją muszą przedłużyć starzy dzieci pomagać zmniejszać urazy i ofiary śmiertelne. że odczuwalny skutek był w 6 7-letni grupa wiekowa i sugeruje ten aktualnego ustawodawstwo przedstawiającego w 47 USA stanach między 2001 i 2009 który w dużym stopniu stosuje dzieci starzejący się 4, 5 roku,

Chociaż detonatorów siedzenia znają zapobiegać urazy i śmierć w dzieciach między wiekiem roku 4 i 7, ankieta niosąca out w USA w 2008 pokazywał że tylko 48% 5 roczniaka i 6, 7 roczniaków używał one na miarowej podstawie.

Oceniać nieśliśmy out ankietę ofiary śmiertelne, Rebekah Mannix i koledzy jak wydajny detonatoru siedzenia ustawodawstwo jest przy zmniejszać motorowego wypadku ofiary śmiertelne (Children szpital Boston, Massachusetts, usa) przed i po prawa przedstawiali w each stanie. Równie wiele stany no zawrzeć 6, 7 roczniaków dzieci dane na ten grupie wiekowej analizowali oddzielnie od 4 5-letni grupa wiekowa.

Jak zrelacjonowane w pediatri drużyna zakłada że wprowadzenie detonatoru siedzenia prawo zmniejszał gromadzącego ryzyko dla śmierci po pojazdów mechanicznych wypadków w 4, 5 roczniakach znaczący 11%. W stanach które zawrzeć 6 ryzyko zmniejszał znaczący 23% i w tamto wliczając znaczący 25%, 7. roczniaków 4, 6 (roczniaków) roczniaków 4, 7 (roczniaków)

Kontrastem, w stanach które no przynosili w detonatoru siedzenia prawach w ten okresie tempo motorowego wypadku ofiary śmiertelne no zmieniał w dzieciach starzejących się 4, 7 roku, zauważa drużyny.

Wszystkie USA dzieci pod wiekiem 4 roku wymagają prawem używać odpowiednich samochodowych siedzenia od 1985, z pokaźną redukcją w ofiarach śmiertelnych i śmierć jako rezultat. Ten nauka as well as inny, badanie, pokazujemy że jednakowi prawa co do detonatorów siedzeń mogą zapewniać ten sam ochronę dla dzieci w 4 7-letni grupa wiekowa.

"ustawodawstwo nakazuje use detonatorów siedzenia musi zawierać dzieci do wiek 7 przynajmniej i najlepiej posuwa się wolno dla bezpiecznego pasa bezpieczeństwa use bez detonatoru siedzenia polecający wzrost 4 cieki 9, until dosięgają" wnioskuje Mannix i pracowników.

Licensed from medwireNews with permission from Springer Healthcare Ltd. ©Springer Healthcare Ltd. All rights reserved. Neither of these parties endorse or recommend any commercial products, services, or equipment.

Advertisement