Dems, GOP oceniają kampanii niedociągnięcia

Opowieści spojrzenie przy czym pójść źle dla oba przyjęć w ten tygodnia wyborach: jak, jak komentarze o gwałcie dwa Republikańskimi Senackimi kandydatami karmili GOP nierówność w traktowaniu płci, i demokrata obrażający przeciw Republikańskiemu planowi remontować Medicare spadali mieszkanie.

New York Times: Wyścig Do Senatu exposé zakres republikanina nierówność w traktowaniu płci
Republikanie, mieć nadzieję zyskiwać siedzenia w senacie, znali że ich limitowana prośba wśród mniejszości będzie problemem, jak bawili się konflikt wewnętrznego. Ale no oczekiwali wykolejającym definicją gwałt. Komentarze dwa Republikańskimi Senackimi kandydatami dotyczy brzemienność które wynikają od gwałta -- co przychodził po miesięcy bitwy w kongresie nad aborcją, finansujący dla antykoncepci i nieszkodliwego przepisu prawnego ochraniać ofiary przemoc domowa -- obracający zaraźliwy jako jeden Senacki kandydat po tym jak inny spadali krótko zwycięstwo (Steinhauer, 11/7).

Kaiser zdrowie wiadomość: Demokrata Medicare ofensywy spadki Płascy Przeciw GOP
Republikanie, na przykład exulted nie tylko w ich kontynuuje Domowej większości ale także w ich zdolności wytrzymywać demokrata srogich ataki na ich budżetów projektach które dzwonili dla poważnych zmian w Medicare., "Tam  jest żadny dowód którym dostać demokrata wiadomość," powiedział seniora domu GOP przywódctwo pomocnika. "Nasz Domowa Republikańska pozycja zostać silną" (Cohen, 11/7).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.