Ćwiczenie może pomagać ulepszać posturę i zmniejszać nowotworu piersi ryzyko w kobietach

Końcówka rok jest szybko zbliżający się i ty znasz co ten znaczy: Jak tylko kalendarzy zwroty 2013, wy ślubować dostawać fizycznie aktywnego. Ale eksperci przy uniwersytetem Alabama przy Birmingham mówją z wszystkie korzyściami, dlaczego czekają szczególnie ty możesz zebrać until ty robisz tamte nowy rok postanowieniom dostawać aktywnego, jeżeli ty jesteś kobietą?

Mężczyzna są prawdopodobni niż kobiety spotykać federacyjnych wytyczna dla dorosłych 2,5 godziny fizyczna aktywność na tydzień przynajmniej, według centrum kontroli i prewencji chorób. Nieaktywni dorosli wysokiego ryzyko dla wczesnej śmierci, kierowej choroby, uderzenia, typ, depresji i niektóre nowotworów, - 2 cukrzycy. Dla kobiet, wzrastający badanie pokazuje ćwiczenie może pomagać zmniejszać nowotworu piersi ryzyko, mówi Marcas Bamman, Ph.D., dyrektor UAB centrum dla ćwiczenie medycyny.

"ćwiczenie jako środek zapobiegać ryzyko nowotwór piersi różnorodni nowotwory lub zmniejszać, szczególnie, jest znacząco dla dwa powodów: bezpośredni badanie lekarskie skutki i pośredni skutek" Bamman mówją., który jest zapobiegać lub przyczyniający się mechanizmy które pomagają zapobiegać ciężaru zysk, Dodaje zbyt. że gdy ludzie zyskują ciężar, ich nowotworu ryzyko wzrasta,

Redukcja w nowotworu piersi ryzyku no jest jedynego korzyści kojarzącego z dostawać aktywnego dla menopauzalnych kobiet, szczególnie.

Ciało" wyjaśnia. "kształt menopauzalne kobiety jest prawdopodobny zmieniać opłatę usunięcie specyfików profile jak estrogen, Bamman Jeśli ćwiczą regularnie i oglądają co jedzą, m skłonność zyskiwać brzusznego sadło który jest niebezpieczny, i ich ciało skład zostać jabłkowatym zamiast gruszkowatego. "- jak mężczyzna -"

Bamman's propozycja dla najwięcej menopauzalnych kobiet: mieszanka wytrzymałości i oporu szkolenie, trzy, cztery dnia na tydzień.

Inna czynnik kobiet potrzeba rozważać jest stratą kości masa mówi Retta Evans, Ph.D., UAB profesor nadzwyczajny zdrowie edukacja., który może prowadzić osteoporosis, Ale - ty zgadywałeś mnie - ćwiczenie pomoce tutaj także.

"Zaczynać w przybliżeniu 30 rok wiek, kobiety zaczyna gubić kości masę," Evans mówi. "Jeśli ty robisz coś przeciwstawiać że, tak jak pelengu ćwiczenie kontynuuje, ono. Opór i ciężaru szkolenie jesteśmy best, ale rzeczy jak odprowadzenie lub jogging w połączeniu z ciężarami są dobre dosyć." Taniec, Zumba i kickboxing także pomoc z utrzymywać kości masę, Evans mówimy. Ale aktywność lubią pływać no kwalifikują., ponieważ no wymagają pelengu,

Ćwiczenie może także pomagać z inną przyczyną koncern dla wiele kobiet: ich postura. Ale ja no jest właśnie jakaś typ ćwiczenie, Evans mówi - ja jest joga.

"joga pomaga utrzymywać twój muskularność i ten pomaga z utrzymywać twój posturę," ona wyjaśnia. "Ja także pomaga w rozciągać wszystko grupy, przód i plecy mięśnia. Joga jest innym wielkim pelengu aktywnością także."

Czy ćwiczyć jest czuć zdrowy lub patrzeć zdrowy sposoby, Evans mówi najwięcej ważnej rzeczy jest wtykać z nim.

"istota rzeczy jest ludźmi musi znajdować coś cieszą się robić i jak tylko znajdują coś cieszą się je są prawdopodobni kontynuować," Evans mówi. "Ja no bierze cokolwiek zaczynać coś równie prostego jak odprowadzenie wokoło oprócz pary dobrzy chodzący buty; cokolwiek który utrzymuje ciała chodzenie w przeciwieństwie do być sedentarny może pomagać przyczyniać się ścieżka w kierunku lepszy zdrowie."

Źródło: Uniwersytet Alabama przy Birmingham

Advertisement