Malarii szczepionka zmniejszał surową i niezłożoną malarię tercja w młodych niemowlakach gdy daje z innymi rutynowymi szczepionkami

Eksperci od Londyńskiej szkoły higiena & Tropikalna medycyna dzisiaj komentują na rezultatach malarii szczepionki próba.

Opóźneni znalezienia od ważnej międzynarodowej nauki niosą out w Afryka wyjawiają tercja w młodych niemowlakach dawać szczepionki w pierwszych kilka miesiącach życie wraz z ich rutynowymi szczepionkami że RTS, S surowa i niezłożona szczepionka zmniejszająca malaria. Szczepionka był bezpieczna i dobrze tolerująca.

Według naukowów próbuje brać się do malarię nowy badanie jest znacząco - który analizował skutek szczepionka na 6.000 dzieciach pod 17 miesiącami starych studiującego w 11 centres w siedem krajach przez Afryka - gdy administracja malarii szczepionka pomóc jeżeli ono mógł dawać wraz z innymi rutynowymi szczepionkami. RTS, S ono rozwija przez partnerstwa prowadzącego glaxoSmithKline i ścieżki malarii Krowiankowy incjatywa z poparciem od Melinda Gates podstawy i Bill.

Szkoła wielką liczbę malaria badacze, ucznie i poparcie personel, w Europa., która długiego dziedzictwo w malarii badaniu i jest domowa malarii Centre, Ja wspiera kilka aspekty malaria krowiankowy rozwój rozciąga się od laboratorium badania powikłane śródpolne próby.

Dr Seth owusu-Agyei, starszy wykładowca przy Szkolnym i głównym oficerem śledczym dla składnika próba prowadząca przy Kintampo zdrowie centrum badań, Ghana powiedział:

"rezultaty wśród młodych niemowlaków demonstrują co zapewniać nad i nad narzędzia dostępny obecnie dla rutynowego use w malarious terenach mógł dodająca korzyść RTS, S malarii szczepionka."

Profesora Sir Brian Greenwood powiedział, który także jest jeden autory today New England Journal wyszczególnia rezultaty medycyna papier i, "Te rezultaty są zachęcający ponieważ pokazują że RTS, S szczepionka jest stronniczo ochronny w młodych niemowlakach które niewyrobionego system odpornościowego. 

"poziom znajdujący w te młodych niemowlakach ochrona był mniej niż oczekiwał.

"przyszłościowa, projektowa analiza each z swój swój wzorem malaria, może pomagać wyjaśniać czy tam  byli różnicy w poziomie ochrona przy różnymi centres dlaczego to był skrzynka."

Profesor Eleanor Riley, immunolog S projekt który przyczyniał się wczesne fazy RTS, powiedział: "znaliśmy przez długi czas, całkowicie, wydajny i ja potrzebował rozmieszczającym przy pasmo inne malarii zapobiegania miary (tak jak flit taktować łóżkowe sieci, na przykład). że ale że szczepionka jest stronniczo,

"Te dane potwierdzają że, że szczepionka jest potencjalnie pożytecznie w znamiennie zmniejszać ryzyko malaria ale ja no jest zupełnego rozwiązania."

Rezultaty przedstawiali dzisiaj przy Międzynarodową Afrykańską Vaccinology konferencją w Kapsztad i publikowali w New England Journal medycyna. Także dyskutują przy Amerykańskim społeczeństwem Tropikalna medycyny i higieny konferencja w Atlanta, USA przy którym więcej niż 50 personel i ucznie od szkoły przedstawiać badanie na różnorodnych aspektach tropikalna medycyna i zdrowie publiczne.

O Londyńskiej szkole higiena & Tropikalna medycyna

Londyńska szkoła higiena & Tropikalna medycyna jest wiodącym centre dla edukaci i globalnych zdrowie z 4000 uczniami i więcej niż 1300 pięcioliniowym działaniem wewnątrz nad 100 krajami publicznie badawczej i podyplomowej. Szkoła jest jeden oszacowywający instytuty badawczy w UK i ostatnio cytował jako jeden światów odgórni uniwersytety dla współpracującego badania. Szkoły misja jest ulepszać zdrowie i zdrowie sprawiedliwość w UK i na całym świecie; pracujący w partnerstwie dokonywać doborowość, globalnego zdrowia badanie, edukacja i przekład w wiedza publicznie, polisę i praktykę. www.lshtm.ac.uk

Advertisement